Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 10 urami:

In mi se vsi smejemo msju, kaksna glupa imena daje konzolam....

.....

Tole. GENIJI :avadodo:

 

  

Slinch reče pred 9 urami:

glejam malo sales statse

 

v bistvu je čist noro, kako se še vedno prodajajo te konzole


 

Spoiler

6eZ0Imi.png

 

3tajjMt.png

 

 

also

 

switch je #6 :D

Corona zihr na polno vplivala.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Kaj samo meni je vse to kar kupuje Microsoft, kljub pompoznosti, en velik zeh?

Bolj pričakujem recimo HZD2, kot cel ta ZeniMax portfolio - da ne govorim kako novo igro od Naughty Dog ipd...

 

Tudi Sonyjeva strategija kupovanja studijev (kupijo obetaven studio za relativno malo denarja in mu pomagajo prosperirat) mi je dosti bolj logična, kot Microsoftovo kupovanje studijev, ki so povečini že videli svoje najboljše dni.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 7 minutami:

en velik zeh?

Bolj pričakujem recimo HZD2, kot cel ta ZeniMax portfolio

Ya jaz po tujih forumih opažam ta vzorec, da sumljivo so naenkrat največjim Sony loverjem ZeniMax igrice postale "zeh", "nothing of value was lost" in "nič posebnega" :D :D :D 

 

No

 

Meni so to generacijo Dishonored 2 / Prey / Doom (Eternal) pač konkretne bombe in mi je hecno, da bi zdaj fural to "nič posebnega" narativo. Te igrice so izjemne in takle mamo

Povezava do prispevka

Men je od teh stvari k so jih zdej dobil Zeh edino Elder Scrolls franšiza. In če bo Starlight po istem kopitu se ne sekiram sploh če pride na PS5 al pa ne.

 

Čist neki druzga so pa igre od Arkane, MachineGames in ID software. Njihove igre sem to generacijo več ali manj vse preigral a samo redke day1 (Doom Eternal in Prey). 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 13 minutami:

Ya jaz po tujih forumih opažam ta vzorec, da sumljivo so naenkrat največjim Sony loverjem ZeniMax igrice postale "zeh", "nothing of value was lost" in "nič posebnega" :D :D :D 

 

No

 

Meni so to generacijo Dishonored 2 / Prey / Doom (Eternal) pač konkretne bombe in mi je hecno, da bi zdaj fural to "nič posebnega" narativo. Te igrice so izjemne in takle mamo

 

Ma ne samo ZeniMax, prav nobena igrica od njihovih studijev mi ne vzbuja nobenih čustev - in to ne od včeraj, samo zdaj sem pač ponovil ta sentiment v luči novega nakupa...sej nisem trdil da so slabe igre, samo tako sem vprašal, če samo meni potegnejo praktično edino še Sony ekskluzive

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...