Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 4 minutami:

:avadodo:

 

MS lepo oglašuje 1TB, od tega je prostega 800GB, zoni pa lagano kar 825GB prostora za igrice, sploh jim ni pomembno če bo v vseh primerjalnih videjih in člankih pisalo manj od konkurence, jebeš marketing, mi tega ne rabimo.

 

Nah za igre bo na PS5 sigurno manj prostora. Treba je vedet da ima PS5 12 NAND modulov po 64GIB (12 x 64 GiB (68.72 GB) = 824.6 GB) Potem pa odšteješ še OS in bo imo cca 750GB prostora kar je še vedno super tbh. To da si Xbox ful placa rezervira za sistem sem opazil že na X1X ko je blo isto sam ene 800GB prostora za igre na 1TB disku. Recmo v PS4 Pro imam 500GB SSD in na njem kar 431GB prostora na voljo za igre.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 5 minutami:

Kaj Sony OS pa rabi 5 mb:rofl: pa itak že 100 let v računalištvo vemo, da so te diski vedno manjši kot pišejo da so veliki zaradi transformacije bit - byte. Tako da nič novega.

Spet piše gluposti ajme.

 

bit-byte "zavajanje" nima absolutno nobene zveze s tem, da OS zasede neki prostora na disku. Tisto je drug tip zavajanja.

 

Gatsu reče pred 5 minutami:

Nah za igre bo na PS5 sigurno manj prostora. Treba je vedet da ima PS5 12 NAND modulov po 64GIB (12 x 64 GiB (68.72 GB) = 824.6 GB) Potem pa odšteješ še OS in bo imo cca 750GB prostora kar je še vedno super tbh. To da si Xbox ful placa rezervira za sistem sem opazil že na X1X ko je blo isto sam ene 800GB prostora za igre na 1TB disku. Recmo v PS4 Pro imam 500GB SSD in na njem kar 431GB prostora na voljo za igre.

Aha. A to je potrjeno? Jaz sem nekje zasledil, da naj bi 825 bilo v celoti namenjeno igram, sam je možno, da sem si narobe zapomnil.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Feget reče pred 11 minutami:

Kaj Sony OS pa rabi 5 mb:rofl: pa itak že 100 let v računalištvo vemo, da so te diski vedno manjši kot pišejo da so veliki zaradi transformacije bit - byte. Tako da nič novega.

 

200w.webp?cid=ecf05e47klhnzh8banpinvlsvv

 

 

Kopiranje AC: Origins

 

EjAbOU9WkAE69qh?format=jpg&name=large+

 

 

Btw Sekiro dela @60 fps na XSX. DF pa še polira video in bo kmalu online.

 

EjATYAYWkAcq-_H?format=jpg&name=4096x409

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...