Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

That's why you never buy day one:D

 

Sicer pa withcer enhanced pride šele naslednje leto, tako da ni razloga za rushanje. Metal Jesus na youtube lepo povzame. Izkušnja na xbox one x je še danes tako odlična, da razen loading times novi xbox nič ne izboljša. Enako velja tudi za ps5. Dokler Demon's souls ne pade na mefisto approved ceno, ni razloga za nakup (če te seveda loading časi ne motijo, in mene res ne). 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Meni tudi res ni jasno kako nekomu ne bi bilo fajn, da je manj čakanja na loading. Tudi meni to ni zdaj, da bi blo najpomembneje od vsega, ampak mi je pri enih naslovih tak tečno, ko gledam tisti screen minutko in čakam... To bo zgleda odlično v tej novi generaciji.

 

@Feget si dvignil svojo approved ceno vsaj na 30€ glede na to, da so se igre podražile ali boš pač še kak mesec dlje počakal, da bo spet na 20€?

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 minutami:

Pizda če je še kak deal boljši od gamepassa tud ne vem, faking orgazem direkt v hlače. XBOX S + gamepass maš 3 leta igranja špilov za 405€

 

Če ti seveda ne crkne zadeva day 1 :D:D

Odvisno kaj rad igraš. Jaz imam Game Pass sedaj že eno leto, pa že kake 2 al 3 mesece nisem igral nič od tam. V celem letu mislim, da sem mogoče 3-5 iger preigral, ki so me najbolj zanimale. Pa ne, da je slabo. Vesel sem da imam, še posebej za ta denar. Ampak enostavno ni tolko takih iger, ki bi si jih full želel igrati gor in potem raje igram iz drugih virov tisto kar želim.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 6 minutami:

Pizda če je še kak deal boljši od gamepassa tud ne vem, faking orgazem direkt v hlače. XBOX S + gamepass maš 3 leta igranja špilov za 405€

 

Če ti seveda ne crkne zadeva day 1 :D:D

 

dobiš še ceneje če kupiš xbox live gold za 3 leta (od oka 130€-150€) in konvertaš za 1€ v game pass ultimate za 3 leta. 

 

ampak previdno z gamepassom, niso vse igre gor in nekatere igre so gor samo določen čas. tako da ni "catch everything". Načeloma je gor več kot je fizično možno preigrat in bi moral vsak najti nekaj zase, ampak povsem možno je, da igraš nekaj in to odstranijo naslednji mesec, ali pa ni specifične igre. nisem preverjal, ampak vsaj first party igre bi morale bit še vedno vse gor. 

 

je pa dodatni bonus, ki se ga dostikrat spregleda. od 10.11.2020 naprej bodo na gamepass ultimate tudi vse igre ki jih ponuja naročnina na EA play!

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 10 minutami:

 

 

 

je pa dodatni bonus, ki se ga dostikrat spregleda. od 10.11.2020 naprej bodo na gamepass ultimate tudi vse igre ki jih ponuja naročnina na EA play!


Ali je v ta EA play vštet tudi EAplay+ (al kwaj že)?

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 10 minutami:

Jebote sm ti reku ze zadnjic..

 

Tip je racunal 300 konzola plus 105 gamepas 3x 1 leto brasil vps activate plus konverzija ajdd 406.. da ne bo Gatsu popravljal

 

my bad. 

 

AMF reče pred 2 minutama:

Ali je v ta EA play vštet tudi EAplay+ (al kwaj že)?

 

mislim da samo ea play, ne tudi ea play pro

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...