Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Xbox One Series X v Slovenijo pride manj kot 10kom. Praktično smo vsi vezani na to pošiljko razen Mullerja kolikor mi je znano.

Zaradi covida se mi tudi ne da skakat po tujini in lovit konzole ter folk prepričevat, da naj plačajo več kot 500€...tak da tudi te opcije ne bo (za PS4 pa sem).
Series S pa peščico več in se še odločam, če jih bom sploh uvrstil (oziroma če še imam potrpljenje folku razlagat, da si more odpret TRR pri drugi banki, če njegova kartica ne prime).

Povezava do prispevka
Goblin reče pred 9 minutami:

Xbox One Series X v Slovenijo pride manj kot 10kom. Praktično smo vsi vezani na to pošiljko razen Mullerja kolikor mi je znano.

Zaradi covida se mi tudi ne da skakat po tujini in lovit konzole ter folk prepričevat, da naj plačajo več kot 500€...tak da tudi te opcije ne bo (za PS4 pa sem).
Series S pa peščico več in se še odločam, če jih bom sploh uvrstil (oziroma če še imam potrpljenje folku razlagat, da si more odpret TRR pri drugi banki, če njegova kartica ne prime).

A kaj Ps5 koliko kosov je imel urasni uvoznik na voljo?

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 38 minutami:

A kaj Ps5 koliko kosov je imel urasni uvoznik na voljo?

Ne vem, lahko edino sklepam, prav tako dvomim, da lahko te podatke javno objavljam. Za XBox je vseeno, ker ni uradnega zastopnika. Bo pa precej več PS5 kot Xboxov.

Povezava do prispevka
Goblin reče pred 26 minutami:

Ne vem, lahko edino sklepam, prav tako dvomim, da lahko te podatke javno objavljam. Za XBox je vseeno, ker ni uradnega zastopnika. Bo pa precej več PS5 kot Xboxov.

 

Kaj pa tako cez palec glede povprasevanja ps5/xsx/s, je podoben trend kot v tujini?

Povezava do prispevka

Pravkar dobil mail od Igabibe:

Želeli smo ti predlagati, da si v torek vzameš dopust, saj ti takrat namreč dostavimo tvojo novo Xbox konzolo!

 

Ja, pravilno si prebral. V torek je ta dan!

 

Da pa bo tvoja izkušnja z novo konzolo popolna, ti pošiljamo še nekaj predlogov, kaj dodati tvojemu nakupu.

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 8 minutami:

Sem bil že uno woah carji, tipi deliverajo... pol sem prebral xbox.

 

fak jaz sem takoj odprl gmail in panično gledal kje je kak mail, pol uletim še enkrat v topic in samo xbox po faci

 

nevermind da vem da je 19. četrtek ker sem si že planiral fraj gor dol

 

:rofl:

Povezava do prispevka
maRky reče pred 1 uro:

Pravkar dobil mail od Igabibe:

Želeli smo ti predlagati, da si v torek vzameš dopust, saj ti takrat namreč dostavimo tvojo novo Xbox konzolo!

 

Ja, pravilno si prebral. V torek je ta dan!

 

Da pa bo tvoja izkušnja z novo konzolo popolna, ti pošiljamo še nekaj predlogov, kaj dodati tvojemu nakupu.

Congrats! 

Povezava do prispevka

 

maRky reče pred 2 urama:

Pravkar dobil mail od Igabibe:

Želeli smo ti predlagati, da si v torek vzameš dopust, saj ti takrat namreč dostavimo tvojo novo Xbox konzolo!

 

Ja, pravilno si prebral. V torek je ta dan!

 

Da pa bo tvoja izkušnja z novo konzolo popolna, ti pošiljamo še nekaj predlogov, kaj dodati tvojemu nakupu.

Si naročil x ali s?

Povezava do prispevka

No, poleg Destinyja, če ti uspe, bi ti priporočal, da testiraš, če maš seveda možnost, AC Valhalla na XsX.

 

Drugače pa Destiny dobi next gen patch šele sredi decembra in kaj dosti si ne boš pomagal z novo konzolo, razen, da ti bo tower loadal kot da imaš SSD.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...