Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Besko reče Pravkar:

Evo, jst klicu pošto slo, ne bom dobil danes. Hvala lepa, konzola iz pičke mile materine povsod pride pravočasno, samo pošta klinčeve slovenije rabi 2 dni da dostavi jebeno pošiljko od Ljubljane do Kamnika. Mrš gamad, pizda sm salty.

ma nisans da rabi dva dni to se ni zgodilo nikoli, razen ko je kaksen paket imel za pridet iz petka na soboto..

 

al tipi niso poslali vceraj al postar ni vzel listka s sabo.. ma ce so tipi vceraj poslali te ziher caka paket na posti.. res to da rabi dva dni se mi se ni zgodilo

Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Dej fak, en dan kasneje boš dobil, umiri se lol. Pa verjetno ni fora v pošti ampak v tem, da so šele danes dobili pošiljko od trgovine.

 

Pošiljka je bila od igabibe bila poslana pravočasno, čemur pričajo smsi ki sem jih dobil. 

 

Pač Pošta je zajebala. Sem se že umiril.

Povezava do prispevka

Prvi vtis je v bisvtu ta, kako je konzola manjša/lažja od pričakovanega, sem mislil, da bo to neka cigla, pa je kar luštna, lepo sede v dnevno. simetrična oblika in črna barva sta mi sicer po slogu dnevne.

 

Praha pa takoj nase povleče, instalacija je za telebane lahka.

 

Joypad zgleda bolj brižno oz. je isti kot prej? Eh, ni panike bomo Elita priklopili za večji užitek.

 

Kozola je neslišna, da človk misli, da ne dela, sicer pa sem še v fazi downloada iger.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 minuto:

Ok, če si 100% pol je res bedno.

 

Ma ja, sej že včeri mi je blo fishy, ka je v smsu pisal v naslednjih dneh.

 

Sej vem, da bom dobil jutri, al pojutrišnjem, ampak launch day je pač launch day in te nespoti so mi ga zdej fino sfižili.

 

Povrh igabiba napiše v email, vzemi dopust v torek, dostavimo ti novo xbox konzolo, lol.

Povezava do prispevka
Besko reče pred 17 minutami:

A ti je mogoče Pošta SLO prfurala? Jst mam filing da bojo zajebal, ker je v smsu od njih pisal dostavimo vam pošiljko v naslednjih dneh...

 

Vem, da si klical, a mogoče se še zgodi dostava, tole je precej generičen sms v naslednjih dneh, ki sem ga tudi jaz dobil za WoW dodatek škatlo, pa je kurir vseen uletel po 12h uri še isti dan.

fingers crossed in to

Povezava do prispevka

komplet konzola se nastavi preko mobilne aplikacije, vpraša tudi če bi rad restoral nastavitve iz clouda od prejšnje konzole (xbox one x) - backup 3 hours ago...

kontroler je odličen, grip spodaj je next level, petelini pa mehki in se ne zatikajo v 1mm hoda

Povezava do prispevka

zdaj pa naslednje dni dežuri doma, ker drugače boš moral na pošto... jaz bi raje videl, da nič ne pošljejo kot tako neumno sporočilo. Napiš datum in okvirno uro kdaj bo, ne pa v naslednjih dneh, to me vedno razjezi, pa itak je doma kdo, ampak ravno tisto minuto, ko je dostava je treba it nekam :ranting:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Besko reče pred 18 minutami:

@arbenowskee, nice :)

 

A ti je mogoče Pošta SLO prfurala? Jst mam filing da bojo zajebal, ker je v smsu od njih pisal dostavimo vam pošiljko v naslednjih dneh...

 

ups.

 

Denis reče pred 9 minutami:

 

Amazon?

 

kar direktno od microsofta sem naročil. xbox.at sem zamudil in sem dobil na xbox.pl

 

valda mi je ravno bojler spustil in se ne morem s tem igrat, bom potem odpiral štakle :(

 

 

IMG_20201110_113000.jpg

  • Račka +1 3
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Spiralmind reče pred 4 minutami:

 

Vem, da si klical, a mogoče se še zgodi dostava, tole je precej generičen sms v naslednjih dneh, ki sem ga tudi jaz dobil za WoW dodatek škatlo, pa je kurir vseen uletel po 12h uri še isti dan.

fingers crossed in to

 

Ma zdej upam da ne, ker bom pol izpadel kompletno teslo, če mi na koncu dostavijo haha.

 

@RAD!OACTIVE: vem, v centrali je v Ljubljani. Zato sem tudi klical, ker je že smrdelo. Oh well.

uredilo bitje Besko
Povezava do prispevka

Mah pošta je u kurcu, pred časom sem mel v pisarno naročeno nekaj iz amazona in je pisalo dostava daned, pol pa kr na enkrat ni bilo možno vročiti - pa vsi v pisarni. Me je razfukalo ker se je to zgodilo že tretjič in sem psolal mail. Dobil odgovor da so mel pogovor s poštarjem in da res ni bil pri nas, ker je mel kao napačn avto in ni mogu z njim v center mesta.
Za češnjo na torti mi med malico prileti obvestilo, da je pa zdaj pošilka že na pošti in jo lahko dvignem - bil direkt poleg pošte in samo lepo zavijem not. Sledilo je 10min prerekanja z uslužbenko, da če mi je njihov avtomatski sistem poslal sporočilo, da paket tam je, da mora bit. Po vsem godrnjanju in izgovarjanju "ja to vam je pošta poslal SMS", se je paket le čudežno našel.

Povezava do prispevka

Evo pravkar sem spet dobil Sprejem pošiljke v prenos... kolk me jezijo, 
posta.PNG.7b05c956467a7f8bbcd3bd79579d9a77.PNG

 

Navedek
Vaša pošiljka je na poti.

Sprejeli smo vašo pošiljko XXXXXpošiljatelja xxxx.

Dostavili jo bomo v naslednjih dneh.

Način dostave lahko spremenite v aplikaciji Moja dostava - moja izbira. Povezava je aktivna do prispetja pošiljke na vašo pošto.

Sledite ji lahko v aplikaciji Sledenje pošiljk.

Lep pozdrav.
Pošta Slovenije

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...