Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

A kdo ve koliko konzol naredita MS pa Sony vsak dan? Da malo skalkuliramo koliko kosov bodo prodali do novega leta.

 

Sicer pa vsa čast MSju - demand za njihovo konzolo je enakovreden ps5 - oziroma prodajo vse kar dajo v štacune.

 

Sony pa je v bistvu tu dobro zajebal - ker ogromno Xov se bo prodalo, ker Sony nimajo dovolj proizvodnje in distribucije. Če bi bil MS pameten, bi zdaj dal še dodaten keš v distribucijo in proizvodnjo da bi za božička vsi kupovali nove X-e, ker playstationov ne bo (žal MS ni pameten, ker ne računa izdelovalcem programo uporabo pravic na njihovem windows sistemu :( 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
shure reče pred 4 minutami:

Ste videli na Redditu, da je Amazon zajebal s preorderji za XBOX? So dali ven previsoko številko in zdaj bodo nekateri dobili konzole do 31.12... PS5 bojda safe.


haha še dobr da sm pol na mimovrste naroču... wait...

Povezava do prispevka

Vem da sem že tečen ampak da se vam ne bo treba mučit pa iskat naokoli...Konzolko.si dobava naslednje leto...

 

Edino Harvey Normana mi še ni uspelo priklicat ker mi nonstop vrtijo reklame na odzivniku pa postane vse skup enmal tečno po 5ih minutah :rolleyes:

uredilo bitje maxter
Povezava do prispevka

Se odgovor Harvey Norman:

 

"Zdravo

Mišljena je verjetno nova verzija modela X, ki jo še čakamo, zamuda v dobavi." 

 

To je to, jst sem obupal nad iskanjem pri nas... cestitke vsem srecnezem prvega kroga in veliko veselja s konzolo. Jst grem pa 500 € se enkrat stet za naslednji krog:D Ob tem pa bi se se enkrat rad zahvalil gamecenter.si za dober pofuk na suho s prednarocilom za zrak ocitno, ker konzol menda se vohajo ne trenutno, kaj sele da bi kaj posiljali... v glavnem tam me ne vidijo vec :ranting:

Povezava do prispevka

Jaz pa na igrabibi nisem želel naročiti, ker je pisalo, da prednaročilo in plačilo pomeni samo izražen interes in ne pomeni, da boš dobil konzolo. NIsem želel naročiti in plačati brez, da bi vedel če jo dejansko dobim pa vidim, da sem se zajebal :D

 

Sem naročil na Extreme digital in oktobra so mi napisali, da je rezervirana na moje ime in, da jo dobim 5-7 dni po odpremi 10. novembra.. Danes sem dobil mail z naslovom 'Potrditev naročila', tako da upam da dobim naslednji teden.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

kaj so to zaene glatke nežne deške roke Big Boss wtf

 

glede na nick sem pričakoval vsak proper klobasice in malo šmira za nohti, če že ne tatooja pajkove mreže  :D:D 

temu se rece kirurške roke haha.. kako te to no aim 360 with jump, snajpne na 1 km v headshoot =)))

 

stari pred 3 leti (35) sem kupil pivo v trgovini in me je prodajalka vprasala za osebno.. pol ves kolko je ura =))))) predstavljaj si supermana e tako sem jaz.. ko uni dunajski decki z atletsko postavo =)))))))))))

oz kot reces ti Doncicu sladki šečeru mali al kva si reku =))))))))

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

temu se rece kirurške roke haha.. kako te to no aim 360 with jump, snajpne na 1 km v headshoot =)))

 

stari pred 3 leti (35) sem kupil pivo v trgovini in me je prodajalka vprasala za osebno.. pol ves kolko je ura =))))) predstavljaj si supermana e tako sem jaz.. ko uni dunajski decki z atletsko postavo =)))))))))))

oz kot reces ti Doncicu sladki šečeru mali al kva si reku =))))))))

Meni se je tudi to dogajalo do 30tega, samo pol sem pridobil malo mišic in vsako trgovko prevzamejo čustva od takrat naprej:D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...