Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Xbox CFO namiguje da ne bo treba kupovat Xboxa za igranje Bethesda iger. Verjetno bo šlo za časovno ekskluzivnost, kar pri teh igrah sploh ni slabo, saj jih je ob izidu veliko zbuganih v 3pm, tak da ko bodo prišle na PS5 bodo že lepo spolirane :)

 

Navedek

“What we’ll do in the long run is we don’t have intentions of just pulling all of Bethesda content out of Sony or Nintendo or otherwise,” Stuar said


“But what we want is we want that content, in the long run, to be either first or better or best or pick your differentiated experience, on our platforms. We will want Bethesda content to show up the best as — on our platforms.

 

“That’s not a point about being exclusive. That’s not a point about we’re being — adjusting timing or content or road map. But if you think about something like Game Pass, if it shows up best in Game Pass, that’s what we want to see, and we want to drive our Game Pass subscriber base through that Bethesda pipeline.


“So again, I’m not announcing pulling content from platforms one way or the other,” Stuart continued. “But I suspect you’ll continue to see us shift towards a first or better or best approach on our platforms.”

 

vir

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 13 minutami:

Jaja ti se kar tolazi

 

Mene osebno ta prevzem sploh ne gane preveč. Če bodo igre dobre bom kamot počakal da se jih par nabere in kupil Xbox ko bo že krepko manj ko 500€ :)  Itak praktično nobene od njihovih iger ne kupim day1 ampak ko konkretno pade cena. V tej generaciji sem edino Doom Eternal kupil kmalu po izidu pa še to v Goblinu preko njihove "izposoje".

Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

 

Mene osebno ta prevzem sploh ne gane preveč. Če bodo igre dobre bom kamot počakal da se jih par nabere in kupil Xbox ko bo že krepko manj ko 500€ :)  Itak praktično nobene od njihovih iger ne kupim day1 ampak ko konkretno pade cena. V tej generaciji sem edino Doom Eternal kupil kmalu po izidu pa še to v Goblinu preko njihove "izposoje".

Mah.. bomo vidli kolko bodo dobre. Jaz ze vem, da ga bom kupil, ko pride kaksna ekskuziva must play.. enako bi naredil v prejsnji generaciji ampak na sreco ni bilo nobene haha.. sam zdaj z Bethesdo.. bo ziher kaksen Edlers Scroll padu day 1 pomoje.. bomo vidli

 

Aja btw... ps5 nima 120hz podpore in vrr trenutno kar je jako bala sploh pri AC valhalli npr

 

Upam, da cimprej updejtajo

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 minutami:

Mah.. bomo vidli kolko bodo dobre. Jaz ze vem, da ga bom kupil, ko pride kaksna ekskuziva must play.. enako bi naredil v prejsnji generaciji ampak na sreco ni bilo nobene haha.. sam zdaj z Bethesdo.. bo ziher kaksen Edlers Scroll padu day 1 pomoje.. bomo vidli

 

Aja btw... ps5 nima 120hz podpore in vrr trenutno kar je jako bala sploh pri AC valhalli npr

 

Upam, da cimprej updejtajo

 

Ori Will of the Wisps! Ampak ja ti imaš PC ki to lahk poganja, moj je pa prešvoh ;)

 

120hz podporo ima, nima pa ALLM in VRR.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

Ne vem vceraj sem gledal nek video in je reku tip da trenutno ne mores outputat 120hz na ps5.. se motim?

 

Itak da se, sej je tud DF že testiral DMCV PS5 vs XSX 120fps mode. Je pa bojda treba v nastavitvah nastavit preset - Performance mode da se odklene. 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

To je drugače moja prva konzola, tako da ne morem primerjati s prejšnjo generacijo. Vzel sem jo pa zato, ker imam 1080p monitor in trenutno ne potrebujem X-a ali PS5, tak da keep that in mind.

 

Ker je moja prva konzola, nisem vedel kaj naj sploh pričakujem, ampak do zdaj sem zelo pozitivno presenečen. Loading časi so zelo hitri, najbolj sem navdušen nad quick resume. Recimo zdej sem igral Forzo 4 in Sniper Elite 4 in ko preklopiš med igrama, vzame 5 sekund, da te vrže tam kjer si ostal. Probal sem preklopiti tudi med Forzo in Warzonom, takrat ko v Warzone čakaš 60 sekund, da se match začne, ampak ko sem šel vmes v Forzo in potem nazaj v Warzone, ni šel v match, ampak samo v main menu, tak da zgleda da me avtomatsko disconnecta vmes. Drugače je Warzone imo najzahtevnejša igra, ki sem jo probal zagnati in je skos delala tekoče, fps dropov ni bilo. Tak da je tut logično, da je tut ostalo delalo brez problemov.

Kar me je presenetilo je to, kako tiha je konzola, res je tako, kot da je ni tam.

Drugače sem sprobal še kontroler od xbox one in isto dela vse brez problema, tut tipkovnica dela, če se ti ne da s kontrolerjem pisat maila in gesla.

Pa pri tej velikosti konzole je tut fajn, da jo lagano daš v nahrbtnik od prenosca in jo lahko nekam neseš s sabo brez problema.

Nekih bugov nisem zaznal, če pride kak, bom napisal v temo, je pa res da nisem sprobaval USB-portov na zadnji strani :lol: Aha ravno sem se spomnil samo to, da sem moral lokacijo nastavit na Avstrijo, da sem lahko kupil Game Pass, ker Slovenije ni notri, UK pa ni hotel sprejeti poštne številke.

Kot zadnjo stvar bi še omenil, da resetiranje konzole traja ~45 sekund.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...