Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 12 minutami:

Se vidi da Microsoft ima res keša ko dreka - izdaja patche za 2 lastnika konzole

 

A vsi xboxi povsod razprodani:rofl:

 

Sem že napisal, da se je Sony dobro zajebal. Zdaj bi lahko pred prazniki prodali ene 10 milijonov konzol, samo reveži nimajo produkcijskih zmožnosti, in folk bo za božič na veliko kupoval xbox, ker playstationa ne bo v trgovinah:D

 

MS ima najboljši launch v zgodovini, še na fucking japonskem so prodali vse:worship:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 8 minutami:

 

A vsi xboxi povsod razprodani:rofl:

 

Sem že napisal, da se je Sony dobro zajebal. Zdaj bi lahko pred prazniki prodali ene 10 milijonov konzol, samo reveži nimajo produkcijskih zmožnosti, in folk bo za božič na veliko kupoval xbox, ker playstationa ne bo v trgovinah:D

 

MS ima najboljši launch v zgodovini, še na fucking japonskem so prodali vse:worship:

 

koliko točno je prodal Microsoft - aja, ne vemo, ker Microsoft ne objavlja cifer - vemo samo da so prodali VSE :D

 

Povezava do prispevka

Evo končno uspelo, reddemal gamepass, švical zraven ful, samo čakal kje se bo zalomilo, a me bratje austrijanci niso pustili na cedilu. Zdaj pa massive dl špilov- round 1: Celeste, untitled goose game, burnout paradise, slay the spire, subnautica, fallout new vegas... im in heaven <3

 

Hvala vsem za pomoč <3

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

Evo sem dodal še outer wilds, titanfall 2, nier automato in moving out, da mal zbalansiram stvari :D

 

Ni mi čist jasna Celeste, sem preigral hollow knighta, tle pa že na prvi stopnji umiram en za drugim :S Je pa moving out zaenkrat carski špil, me spominja na overcooked :D

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 15 urami:

Evo sem dodal še outer wilds, titanfall 2, nier automato in moving out, da mal zbalansiram stvari :D

 

Ni mi čist jasna Celeste, sem preigral hollow knighta, tle pa že na prvi stopnji umiram en za drugim :S Je pa moving out zaenkrat carski špil, me spominja na overcooked :D

 

 

Evo mam isto.. Crkujem skos (celeste) :)

Povezava do prispevka
Kastor reče Dne, 27. 11. 2020 at 23:16:

Evo sem dodal še outer wilds, titanfall 2, nier automato in moving out, da mal zbalansiram stvari :D

 

Ni mi čist jasna Celeste, sem preigral hollow knighta, tle pa že na prvi stopnji umiram en za drugim :S Je pa moving out zaenkrat carski špil, me spominja na overcooked :D

 

jaz sem si inštaliral forzo horizon 4 - res mi je carski. sploh ker si lahko res natančno prilagodiš težavnost (od nasprotnikov do pomagal). če ne drugega se vsedeš v enega ameriškega starodobnika, ki lepo bobni in se furaš po podeželju =)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...