Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 11 minutami:

 

Ja razumel sem, da menjaš Series S za Playstation 1. Ti pošljem PS1 jutri, ti pa mi pošlji Series S. Ni problema.

 

Samo, da me ne boš zdaj zajebal, pol pa jamral, če te kdo tukaj pokritizira.

 

Dodaš cca 220e in ga imaš , če je ps1 hud pa kak špil....a ne? al si misslu , da jst doplačam, da ne bo pol kakšne jeze....

Povezava do prispevka
Play reče pred 9 minutami:

Dodaš cca 220e in ga imaš , če je ps1 hud pa kak špil....a ne? al si misslu , da jst doplačam, da ne bo pol kakšne jeze....

 

Nič nisem razumel, zato sem ti napisal, da ni nič jasno kaj hočeš sploh povedat in na tak način se je skoraj nemogoče dogovoriti za nek deal, da bi obe strani bili zadovoljni, če se že v osnovni komunikaciji ne razumeta.

 

Saj vseeno... itak nimam nobenega namena delat kakih takih menjav :)

 

Kolko Series S imaš na voljo? Kolega bi verjetno kupil, ker je občasen gejmer.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 7 minutami:

ej @Play dajmo se tako zmenit

 

če imaš kakšno konkretno ponudbo za karkoli prodat, lahko napišeš v bolšji bazar pod tamkajšnjimi pravili

 

za ta razna netransparentna "piši na mejl za super mega ponudbo gold paket konzola praktično zastonj" nagovarjanja pa v konzoljcu ni prostora

 

lp

Sej nimam jst 20 podvprašanj, če komu ne gre, mu pa rad pomagam, razložim. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Lol :D Trgovec, ki po pisanju sodeč nima končane niti OŠ, preizkuša IQ svojih strank... hahaha.

 

S takim nejasnim in dvoumnim pisanjem je tvoje poslovanje na meji legalnega in se hitro prevesi v bilo katero stran. Pogoji poslovanja morajo biti vedno in povsod jasno zapisani po zakonu.

U zakoni 😁✌️❤️ kec je en, da kukr je ta folk naredu neke debilne škode, lahk jst vse dni sejem po folku... Enako kot vi.. Edin če imam jst zeleno kri? Možno 

Povezava do prispevka

@Slinch ti je na čist kulturen način povedal kamor sodijo oglasi na tem forumu, s točno določenimi pogoji kako se objavijo. Ni forum plac za shady poslovne prakse furat, je tukaj preveč ljudi podkovanih v teh zadevah in niso tu neki fotri, ki nimajo pojma o tehniki in pač nekaj kupujejo mulcem. Bolj jasno in kulturno ti ne bi mogel napisat kje je plac za kaj.

 

Vsekakor verjamem, da moderatorji tu ne bojo dovolili nekih čudnih poslovnih praks.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Feget reče pred 51 minutami:

Kako potem ti razlagaš dejstvo, da je xbox povsod razprodan vrli sovica?

 

Ker če to ni razlog, je edina druga možnost, da je konzola tako svinjsko dobra, da jo vsi hočejo imeti!!!!

vse se prodaja kar se tiče gaminga, to nič ne pove

 

ko bo konec lockouta, potem se lahko meniš o realnem stanju

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 6 minutami:

Enostavno ti je povedal, da nehaj oglaševat v delih foruma, ki niso temu namenjeni.

Tukaj lahko objavljaš oglase: https://mn3njalnik.com/index.php?/forum/6-bolšji-bazar/

Dej še enx preberi... Naj on piše le navodila jih rade volje spoštujem, ampak ker res IQ presega razum, pač vidim da vsi z ornk IQ, poleg dodate neko besedilo, žalitev itd... 😁 Pač mi z srednjim ali dokej kul IQ se razumemo, pa da vam povem, velik nas je... 

 

Aja ene firme lahk oglašujejo kjer cjo? Hm 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

Ne rabim še enkrat prebrat. Samo linkal sem ti kje lahko nemoteno objavljaš oglase. Tukaj boš samo deležen posmeha, ker ne znaš pisat.

Mam filing da sm z mojim pisanjem do zdej naredil toliko kot ti ali več? Namreč veš, da te poznam vseh 20let Al se motim? Kaj pa odgovor, da drugi lahko? 

 

A ni brezveze 20 postov... Da blatite temo? 😁 

Povezava do prispevka
Play reče pred 27 minutami:

Mam filing da sm z mojim pisanjem do zdej naredil toliko kot ti ali več? Namreč veš, da te poznam vseh 20let Al se motim? Kaj pa odgovor, da drugi lahko? 

 

A ni brezveze 20 postov... Da blatite temo? 😁 

Stari, nehaj s tem pihanjem na dušo. Men si kul človek, sam dejstvo je, da ti pisanje ne gre od rok. Pa saj ti je menda jasno, da mora biti neka resnica zadaj, če ti ogromno folka to stalno govori, no.


Gre se za to, da tej tvoji posti velikokrat zmedejo folk in pol vse skupaj izpade kot neko zavajanje, ne glede na to, da ti nočeš nikogar zavajat.

Zato ti je Slinch rekel, da objavljaj v Bolšjem Bazarju, tako kot je treba, namesto teh polovičarskih postov on the fly, kot je bil tale zadnji tu not.

  

Play reče pred 27 minutami:

Kaj pa odgovor, da drugi lahko?

Če govoriš o Goblinu, pol si mal mimo udaril, ker tip nikoli ne oglašuje samovoljno, ampak vedno zgolj odgovarja na vprašanja folka.

Vsaj jaz imam tole v spominu. Mogoče se motim.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Arey reče pred 8 minutami:

Fak premal cajta zadnje case namenjam forumu, vidim da sem celo GayPlame dramo zamudil. Oh well.

 

V bistvu nisi zamudil nič - Play je napisal tole;

 

Play reče pred 3 urami:

Če bo kdo hotel hudo ceno, za series S modele ,le za  menjave od ps1 dalje info@playgame.si 

 

in tu bi se končalo, če naši kolegi nebi nadaljevali... :D

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 11 urami:

 

jaz sem si inštaliral forzo horizon 4 - res mi je carski. sploh ker si lahko res natančno prilagodiš težavnost (od nasprotnikov do pomagal). če ne drugega se vsedeš v enega ameriškega starodobnika, ki lepo bobni in se furaš po podeželju =)

Sem tudi jaz začel vozit tole, sprva mi je blo kaj je to nek arkaden shit, sem potem našel nastavitve in malo naklopil manual shift, pa tiste linije za bremzanje na progi malo zmanjšal in kar naenkrat je to skoraj že ko gran turismo :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...