Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Tetris je zakon :D Jaz sem si zdaj za božička omislil še nov tv, sony 9077, hvala bogu nimam otrok, tko da lahk ga lahk že uporabljam :D Moram pa še enkrat ponovit nekaj kar sem že enkrat ugotovil, titanfall 2 je ena najbolj faking tekočih streljačin ever, že na ps4 sem jo igral, včeraj sem probal na xboxu še enkrat in danes grem lagano spet iz nule, kako lepo se vse to premika in strelja itd itd.... 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 30 minutami:

@Kastor In kakšen je ta TV v praksi? Glede na teste ima precej švoh HDR svetilnost na žalost. Sam cena je pa res super. 

Iskreno povedano sem imel 10 let starega samsunga, tako da mi je sleklo gate :D Zaenkrat nimam pripomb, mogoče če moram kaj skritizirat, je to zvok, samo to se itak reši lahko s soundbarom. Daleč od tega da bi bil slab, samo pač lahko bi bil boljši :D 

 

Sama slika mi je top, moram sprobat še kak netflix, da vidim vsebine, ki so res prilagojene za tak tv... sam jaz sem bolj cheapshit user, tako da nisem ravno najboljša referenca za oceno :D

Povezava do prispevka

Jaz ga imam že 3 mesece, 55'. Uporabljam ga tudi namesto monitorja, sicer bolj za večerno kratkočasnje z brskanjem po spletu. Za par dni home offica še gre, kot main pc monitor na dolgi rok pa je morda malo prevelik.

Pred tem imel posebej Firestick za youtube, netflix itd, sedaj to šenkal naprej.

Edino rahlo obžalovanje je, da nisem vzel 65 inčnega. Še posebej sedaj, ko so cene iste, kot prej za 55 :)

Povezava do prispevka

jaz mam tolk shit wifi, da dvomim da bo šlo... smash maš ti možnost sprobat?

 

btw little help, recimo lets sing itd... kateri mikrofoni sploh se povežejo s series s? Prav uno ne najdem mikrofonov pa da ni fizične izdaje izraven, tako da če kdo ve za kak deal bi bil zelo hvaležen... sosed malo manj ampak vseeno :D

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 urami:

Tetris je zakon :D Jaz sem si zdaj za božička omislil še nov tv, sony 9077, hvala bogu nimam otrok, tko da lahk ga lahk že uporabljam :D Moram pa še enkrat ponovit nekaj kar sem že enkrat ugotovil, titanfall 2 je ena najbolj faking tekočih streljačin ever, že na ps4 sem jo igral, včeraj sem probal na xboxu še enkrat in danes grem lagano spet iz nule, kako lepo se vse to premika in strelja itd itd.... 

Bomo probal Titanfall 2 (itak je na gamepass) 🤣

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

jaz mam tolk shit wifi, da dvomim da bo šlo... smash maš ti možnost sprobat?

 

btw little help, recimo lets sing itd... kateri mikrofoni sploh se povežejo s series s? Prav uno ne najdem mikrofonov pa da ni fizične izdaje izraven, tako da če kdo ve za kak deal bi bil zelo hvaležen... sosed malo manj ampak vseeno :D

 

saj ima kontroller mic notri, a nima? moraš ga vklopt afaik. 

Povezava do prispevka

Čakaj sam malo, a si ti mogoče kdaj slišal, da je nekdo začel delat pevsko kariero na način, da je pel v mobitel ali pa celo v kontroler.... kot bodoči bieber mam svoje standarde.... :D Rad bi imel en ali pa 2 mikrofona, da se lahk razmetavam po sobi in po kolenih glidam brez strahu da razbijem telefon al pa kontroler :D:D

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Zdaj sem začel igrat outer worlds.... jebote je to zaenkrat en razvodenel fallout in še to v svetu, ki mi nekak ne sede, moram dol s prvega planeta, da vidim če se to kaj spremeni plus sam inventory managment mi je hecen, nosim s sabo za en kamion robe... nekak se ne poconnectam s tem špilom, vse mi je znano itd. sam kar nekak nima taprave duše :S

 

Sem pa zaključil monster train, odklenil vse kombinacije, sicer sem v finišu igral kar na začetni stopnji, ker sem se mal prenažrl že vsega skupaj.... lahko pa zdaj rečem, da je popestritev, če si fan slay the spire, sam je STS vseen bolj kompleksen....

 

Tetris effect je pa kul, začel igrat tist 3player coop in ga seka :D

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 minuto:

Evo dečki začelo se je!!!

 

Prva next gen xbox eksluziva trga gate. Smilijo se mi patetiko s ps5, ki ne bodo mogli igrati tega biserja, ki lepo prikaže moč novega beasta

https://www.ign.com/articles/the-medium-the-final-preview

https://store.steampowered.com/app/1293160/The_Medium/

Povezava do prispevka
Feget reče pred 43 minutami:

Tako vrhunsko igrico bo greh igrati na bedniškem PCju

Mal ustavi konje, ni še na voljo za PC, če gledaš datum izida na Steamu. Ja bo greh igrat na PC. Nekak igre boljše tečejo na konzoli. Vse je seamless, nobenega hecanja z gonilniki in ugotavljanja, a maš zadost močno konfiguracijo itd.

Povezava do prispevka
Car reče pred 1 minuto:

Mal ustavi konje, ni še na voljo za PC, če gledaš datum izida na Steamu. Ja bo greh igrat na PC. Nekak igre boljše tečejo na konzoli. Vse je seamless, nobenega hecanja z gonilniki in ugotavljanja, a maš zadost močno konfiguracijo itd.

Tudi sam raje igram na konzoli. Sam PC gaminga pa že neki časa nisi videl, a ne? :D Ne vem, kdaj sem nazadnje rabil kaj posebej štimat v nastavitvah ali posodabljat gonilnike. Nismo leta 2003 no 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 44 minutami:

Moj bedniški PC je močnejši od Series X, tako da posebne panike ne bo :D 

 

Samo izpostavljam, da "prva prava next gen xbox eksluziva" v bistvu ni ekskluziva 

 

dvomim da bo MS komurkoli omejil nek špil samo na eno od MS platform (ali pc ali xbox). 

 

also glej komu odgovarjaš :P

 

Galko reče pred 18 minutami:

Itak je timed ekskluziva, ampak ok :D

 

xbox sploh še ima take bolj AA špile na fizičnih medijih? Googlam The Medium xbox physical edition pa bolj črički pojejo

 

valda maš, verjetno odvisno od publisherja kako se odloči. dvomim da bo the medium imel, glede na to da bo na gamepass day 1 (lahko se seveda motim). zadeva sicer zgleda zanimiva, samo bo kratka, torej od oka 10 ur gameplay-a. jaz osebno ne bi nikoli dal ful retail cene za 10 ur dolg špil. to je po mojem skromnem mnenju indie teritorij za 20€. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...