Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Dokler mefisto nima series xboxa, je kvečjemu on moj discount imo... drugač pa saj menda vidiš, da je moje praisanje zmer troll mode :D sam prioritete so se mi spremenile, ko sem se postaral, prej je bila konzola full gaming scena, zdaj pa rabim ubistvu bolj multimedijsko škatlo, ki zna še kaj drugega poleg špilov... in ps4 me je tolk razočaral pri uporabi plexa, da je pustil globoko brazgotino v mojem srcu :(

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 58 minutami:

 

Upam da ne kadiš in ne piješ alkohola, ker drugač je tale prihranek res banalen glede na to čemu se odpoveš s tem :D

 

vem vem, mal heca more bit. also ne pijem, ne kadim, done&done =)

 

sem uporabljal instant-on na začetku, ko sem klikal po katalogu. sedaj že od novembra drkam withcerja 3 tko da ne rabim ničesar novega zaenrkat :d otroci so se ustalili na minecraft in rocket league 

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 8 minutami:

 

vem vem, mal heca more bit. also ne pijem, ne kadim, done&done =)

 

Holy shit tis en faking saint man! :D

 

  

Arbenowskee reče pred 8 minutami:

sem uporabljal instant-on na začetku, ko sem klikal po katalogu. sedaj že od novembra drkam withcerja 3 tko da ne rabim ničesar novega zaenrkat :d otroci so se ustalili na minecraft in rocket league 

 

A si spregledal novičko da tekom leta pride ven Next Gen free upgrade?  (čeprov zdej k je Cyberpunk v kurcu vprašanje če bo ta zadeva res izšla letos...) 

 

Ćamir (izbrisani) reče pred 12 minutami:

Ma PS4/5 je iz vidika multimedije huge fail

 

Ma dobr sam zdej k res verjetno noben več nima dumb TVja zakaj za vraga bi sploh še fural te scene preko konzole? PS4 in PS5 sta primarno gaming mašini in posledično Sony ni niti centa namenil za multimedio kar je imo edino pravilno. Dejansko niti na USA storu ni ne duha ne sluha več o video vsebinah.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Saj verjetno ma tudi microsoft podobne fore, sam zaenkrat mi je bil ta nakup tako epic win v kombinaciji z gamepass, da res težko karkoli rečem proti xboxu :D Do ps5 gojim še mešana čustva, je pa res, da se known bugs tema ne polni več toliko.... razen staticovih omg moj r2 izpadov :S

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 15 minutami:

Saj ni problema, preprosto bi lahko sony izbrisal vse te appe, problem rešen, ne pa da jih furajo gor v nekih nedodelanih verzijah... 

 

Fora je da za legalno gledanje filmov so ti appi čist dostojni. Ne vem a pozabljate da imajo svoj filmslki studio in da jim res dol visi če ne moremo kvalitetno piratov predvajat na konzoli? :)

Povezava do prispevka

Xbox Series X

  • Quality: 4K resolution at 60 FPS with HDR
  • Performance: Game runs at 2688×1512 resolution (70% of 4K) at 120 FPS with HDR

Xbox Series S

  • Quality: 1080p Resolution at 60 FPS with HDR
  • Performance: Game runs at 1344×756 (70% of 1080p) Resolution at 120 FPS with HDR
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...