Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Heh sem mislil da imam samo jaz tak občutek, zjutraj ko sem se zbudil je bila enako lepo ogrevana, je pa res, da se je ponoči dljal doom eternal, samo to je bilo v pol ure posneto potem pa ne vem kaj je delal naprej... imam pa xbox series s, sam očitno greje enako kot močnejši brat :D

Povezava do prispevka

10W max naj bi porabila v tem stanju, sodec po clanku ki smo ga komentirali par dni nazaj. 
visoka tarifa pri geni je 0,06490€, kar pomeni da te v 31 dnevnem mesecu kosta slabih 0.5€, ce bi skos placeval drazjo tarifo, kar je ne (0.01*24*31*0,06490). 
10W sicer ne bi smelo ravno ornk segret konzole, verjetno ko downloada pa to porabi nekaj vec. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 14 urami:

10W max naj bi porabila v tem stanju, sodec po clanku ki smo ga komentirali par dni nazaj. 
visoka tarifa pri geni je 0,06490€, kar pomeni da te v 31 dnevnem mesecu kosta slabih 0.5€, ce bi skos placeval drazjo tarifo, kar je ne (0.01*24*31*0,06490). 
10W sicer ne bi smelo ravno ornk segret konzole, verjetno ko downloada pa to porabi nekaj vec. 

Ja pa jo kr segreje. Za foro sem meril in pri ugasnjeni konzoli ko je segreta je temperatura na vrhu pri ventilatorju (ki ne laufa) pr series x od 25 pa do max 34 stopinj. Za primerjavo ko laufa in poganja igro ne preseze 46stopinj. Tko da je kr tolpo pa nic ne updejta ne sistema in ne spilov.

Povezava do prispevka

jaz sem igral sam prvega in je kr kul špil, sploh co-op. Je zunaj tudi remaster. se bom potem lotil 2->5. Eni hvaljo tudi Halo Master Chief Collection (vseh 5 halojev), ampak ne vem če je to zame. jaz se spomnim prvega Halo-ja in mi je bil ful smeti. 

 

Drugače pa Wasteland 3, mass effect-i, deadspace 1->3 itd ... 

 

Also danes izide tole (ni na gamepassu), zgleda fun:

 

 

Povezava do prispevka

Hm čudno mi tole zgleda, neki mi diši na among us :D A masseffect remaster misliš da ne bodo spustil na gamepass takoj? jaz se bremzam da grem stare še enkrat skoz, bi počakal remaster, itak sem vse pozabil in zgodbo itd... spomnim se sam kolk mi je blo fajn z roverjem se vozit... napram celotnem fanbasu, ki je to sovražil :D

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 17 urami:

Zdajle sem ravno igral bejeweled 3 in sem začel razmišljati, kateri so must play naslovi na gamepassu? Govorim predvsem o starejših zadevah, gears of war vem da je taka ampak ne vem od kje se mi splača začeti?

 

-Ori and the Will of the Wisps

-Hollow Knight

-Ori and the blind forest

-A Plague Tale: Innocence

-Dead space 1 in 2

-Resident evil 7

-SW: Jedi Fallen Order (če imaš ultimate)

-Hellblade

-Bloodstained

-Dead Cells

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 21 minutami:

 

-Ori and the Will of the Wisps - ok tole moram sprobat

-Hollow Knight - obrnil na ps4

-Ori and the blind forest - isto kot 1.točka

-A Plague Tale: Innocence - tole sem spregledal da je na gamepassu :S

-Dead space 1 in 2 - prevelika pička da bi to igral

-Resident evil 7 - beri eno višje

-SW: Jedi Fallen Order (če imaš ultimate) 

-Hellblade - to sem si dal v queue, se jo veselim, sam baje moraš imet dobro ozvočenje, da je pravi efekt....

-Bloodstained - ok tole prvič vidim, zelo nice

-Dead Cells - igral že na ps4, se mi ne da še enkrat iz nule :D

 

ok thx, ori in pa bloodstained sta mi zelo simpatična, tako da game on <3

Povezava do prispevka

Samo tole je pa zelo slabo za prvo pravo next gen xbox ekskluzivo :o

 

-> 30fps z občasnimi dropi na 22fps

-> Bad framepacing 

-> Resolucija pade na 900p

-> Zapoznelo nalaganje tekstur 

 

A to je tista opevana moč Series X beasta ? Sub 30fps in 900p :lol:

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
gojc reče pred 9 minutami:

Samo tole je pa zelo slabo za prvo pravo next gen xbox ekskluzivo :o

 

-> 30fps z občasnimi dropi na 22fps

-> Bad framepacing 

-> Resolucija pade na 900p

-> Zapoznelo nalaganje tekstur 

 

 

 

Upam da si to napisal za XSS ker drugač ni niti smešno.

Povezava do prispevka

Predvsem igra ponekod renda 2 screena hkrati (poglejte video) kar je tko kot da bi 2 igri hkrat igral. Pop in se pojavi predvsem kadar menjaš med svetovoma, je pa res da omeni tudi da se to pojavi v meniju. Ampak menjavanje prostorov je pa to k da bi ps5 tech demo kazal, kar pomeni da bo tut XBOX ssd lahko pariral stipe state drive-u.
Gojc napiše kot da je špil grafično slab, v resnici pa ga DF kar pohvali kako detailed so prostori in characterji, pograja zgolj animacije. Večinoma je na series x vsaj 1440p, gojčev quote pa je povlečen iz trenutkov kjer igra renda 2 screena hkrati tko da nice try, gojc, se boš moral malo bolj potrudit.
Problemi ki so, so dost za pričakovat pri takem majhnem studiu.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

lol splitscreen obstaja že od nekdaj na konzolah.

Nasprotno tak performance je celo porazen če upoštevaš, da ta igra uporablja fiksno kamero ;)

 

Tole je ponovitev fiaska prejšnje generacije.

Xbox One je takrat štartal ekskluzive sub 30fps in 720p.  XSX pa zdaj z sub 30fps in 900p oziroma 648p na XSS

Povezava do prispevka
gojc reče pred 10 minutami:

lol splitscreen obstaja že od nekdaj na konzolah.

Nasprotno tak performance je celo porazen če upoštevaš, da ta igra uporablja fiksno kamero ;)

Če bi res gledal video (al pa vedu karkoli o renderingu iger) bi ti blo jasno da split screen samo riše 2 vantage pointa istega levela, tu pa imaš naloadani dobesedno 2 mapi z vso pripadajočo geometrijo, teksturami in ostalim bullshitom. Fiksna kamera tle ne spremeni dobesedno ničesar ( ;) ) ker je game enginu vseeno a je kamera fiksna al zatlačena v tvojo tryhardersko rit.
Ni kot da xboxa ne moreš diskreditirat brez laži, samo lej, you do you.

  • Račka +1 2
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Mah, daš tisti evro za gamepass mesec, preigraš pa mir. Sem si pogledal DF video in pač pove, da je tisto največji možen minimum, pa še zelo poredko, tako da je izjema, praviloma teče dokaj ok. Čeprav roko na srce ne razumem zakaj ni 60 fps, ampak ok.

 

Gatsu, tvoj najljubši opisovalec SkillUp recommenda, tak da vsaj solidna igra je, za tisto mesečno naročnino na gamepassu se po moje kar splača.

Povezava do prispevka

Pač modeli so zagrizl v mal preveliko jabolko in kljub dodatnemu času niso uspel spolirat jebiga, ker gre za manjši studio jim nimaš kaj zamerit. Do takrat ko bo potekla časovna ekskluziva bo tole spoliran in bo laufal tekoče na PS5 ;) 

 

 

  

bitsurugi reče pred 1 minuto:

Gatsu, tvoj najljubši opisovalec SkillUp recommenda, tak da vsaj solidna igra je, za tisto mesečno naročnino na gamepassu se po moje kar splača.

Kaj mi pomaga GP naročnina če nimam XS konzole? Pa itak to ni trajna ekskluziva tko da who cares. Jaz sem itak sam prlimal DF video ki ga nisem niti pogledal. Bom doma ščekiral tole in opis od skillupa.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...