Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Ah dej dej vecina AAA spilov zadnjih let je brez patchev v najboljsem primeru konkretno inferiorna verzija popatchanega brata.

A je bedno da ne bos xboxov mogu uporabljat? Ja, precej. Sam ne me pa jebat da je to zdej nek dealbreaker. 

A lahko recimo na prvi verziji ps4 firmwara igras letosnje igre? Me zanima kako je to urejeno. 

Povezava do prispevka

Ni ravno vezano na konzolo, ampak me zanima, kako se menja xbox gaming account na PC oz. v igri Forza Horizon 4? 

 

Nekaj sem zašuštral med  formatiranjem in  za brezveze ustvaril nov MS profil, zdaj pol leta kasneje, pa sem porajtal, da sem s tem menjal tudi  10 let star gaming account s xbox360,  na katerem nimam skoraj nič napredka v omenjeni igri. Ves napredek je na novem acc.  

 

 

Povezava do prispevka

DiRT 5 sem kar notri padel na PCju, je sicer IMO najslabsi v seriji, ker je bolj Onrush kot Dirt, ampak še vedno fun.

Disclaimer mogoče to da mi je Dirt 2 najbolsi racing game vseh časov, tako da slab Dirt je še vedno dobra drikačina.

Wreckfest je pa za moje pojme masterpiece, tako da good gets za Gamepass for sure.

Povezava do prispevka

BIGBOSS

bigboss82 reče pred 43 minutami:

Pizda jaz bi kupil xboxa pa ga ne dobim nikjer..

 

Playstationa sm imel ze 2 xboxa 0

Ne vem zgledaxao xboxi ful vroca robq ps5 pa ti ze mecejo v hrbet 🤣🤣🤣

Nikjer ga nisem opazil, zanimivo.

bigboss82 reče pred 43 minutami:

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 49 minutami:

Pizda jaz bi kupil xboxa pa ga ne dobim nikjer..

 

Playstationa sm imel ze 2 xboxa 0

Ne vem zgledaxao xboxi ful vroca robq ps5 pa ti ze mecejo v hrbet 🤣🤣🤣

 

 

 

jaz sem našel v eni štacuni, samo ne vem kolk je kaj legit https://www.gamers.si/xboxseries/xbox-series-x-1tb

 

čeprav pomoje ni, MS store kaže tkole:

 

image.thumb.png.460cd3db97d491885c41f5e82a3e77a6.png

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 1 uro:

 

jaz sem našel v eni štacuni, samo ne vem kolk je kaj legit https://www.gamers.si/xboxseries/xbox-series-x-1tb

 

čeprav pomoje ni, MS store kaže tkole:

 

image.thumb.png.460cd3db97d491885c41f5e82a3e77a6.png

Sem vidu tudi jaz to.. ma omoje ni legit oz je sam... dobavni rok 1 do 50 dni 🤣🤣🤣🤣

 

Mah sej bo zdaj so prisle neke zaloge za ps5 vrjetno bo tudi series x.. treba spremljat dnevno

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ma nic kaj dal sem ga za 500 plus 50 za CoD Cold War, ki ga nisem mogu prodat 🤣🤣

 

Dejansko sm ga hotu prodat za 500 enmu kolegu, pa mu posodit se DeS in CoD, pol se je tip premislil.. pa sm si reku nic ga dam za foro na oglas za 750 z igrico, da vidm povprasevanje, itak ga ne bi prodal raje ga bi imel za brata oz backup.. sam pol je vidu kolega oglas in sm dal njemu za 550 z CoD

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

 

Saj zdaj, ki je kolega videl oglas (za kolko se prodajajo), si je premislil in ga vzel od tebe, da ga bo on prodal za 800€ 😂😂😂

Haha ja itak to je prvo kar se pomisli 

Sam nini kolko ga poznam, ga je iskal ze dolgo

 

Sicer n ikoli ne ves

 

Kot sem vidu, se ne prodajajo vec tako kot na zacetku.. ta big bang in mimovrste 2. Val so kar droppnili povpraswvanje.. prej ai ga v izi prodal za 850 i guess

 

Zdaj 750 700 ne gre vec tako v izi, sej sprasujejo sam niso to neka kvalitetna povprasevanja 🤣🤣

 

 

V glavnem zadnjic sem vidu da je en prodajal nov xbox series x za 500 in sm ga zamudil za malo.....

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

 

 

Zdaj 750 700 ne gre vec tako v izi, sej sprasujejo sam niso to neka kvalitetna povprasevanja 🤣🤣

 

 

 

 

Uf za 700 evrov v 4 urah, ogromno povpreševanja, na koncu je bilo kar nekaj užaljenosti, ker sem moral pač enega zbrati. Če se ti da počakat par dni, gre za 750 v easy. 

Povezava do prispevka

Ja sam mores veder da odkar si ti prodal je krneki ps5 vec v obtoku.. mimovrste, bb ctedenska zrebanja, malo tu mal tam, celo a1 je mel neki.. v glavnem zdej je vedno tezje prodat... mislim itak se da sam, kot si reku mores malo pocakat.. 

 

V glavnem zdaj vprasanje kaj bo al bo s5 susa in se bo s5 dalo vec zasluzit al bo tega postopoma vedno vec in bo slo vedno bolj dol.. 

 

Sam glej.. sej ql zasluzit 200 250 eur tko 

Sam ni to s5 nek denar da ti bo spremenilo zivljenje, raje naredit katermu frendu uslugo, nikoli ne ves kdaj koga rabis, ce ne drugo da ti posodi kiro igrco al da kaksno free vodo ipd 🤣

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...