Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Hands down najboljši gaming brlog možno:avadodo:

 

Dedicated soba za gaming ga res zmaga, jaz imam žal vse v glavni dnevni, tako da ne morem iti all out, vseeno se lahko kdaj kakšna punca pojavi pri meni, ni treba da jo že prvo minuto odžene 100 figuric in collector's edition boxov:D

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 39 minutami:

Kudos na to da mas opcijo gaming sobe. Sam mene kr oci bolijo k vidm to pohistvo.  Dobesedno za ceno ps5 bi lahko naredu ta prostor tko 1000x boljsi z bolj estetskim pohistvom. 

Jaz se moram kar strinjat s tem, zgleda sem tolko homota, da moram imet estetsko pohištvo in urejeno :D

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 2 urama:

Kudos na to da mas opcijo gaming sobe. Sam mene kr oci bolijo k vidm to pohistvo.  Dobesedno za ceno ps5 bi lahko naredu ta prostor tko 1000x boljsi z bolj estetskim pohistvom. 

Večinoma sem vse pohištvo naredil sam... Ter večkrat preurejal ( prvo je bil 32" tv, ko sem nabavil 42" in 55" je bilo zmeraj treba nižat omare ).In to za drugo stran gaming sobe ( to kar vidite  na sliki je desna stran, leva stran  je malo manjša (3x4,5m), desna stran je ( 4,5 x 6m). In to je bilo vse narejeno v "budget" student times... Se spomnil časov, ko nisem imel niti sten niti izolacije sten, brez klime... 37 stopinj poleti in PES 3 cele dneve na PC. :) In ostale omare, postelja ( katera zasede pol sobe) , itd je vse prišlo gor, ker drugače bi vse romalo v smeti zaradi prenove hiše. :) Če bi želel, bi lahko vse preuredil, ampak raje pustim tisti retro feeling zaenkrat.  Zato sem tudi obdržal plazmo Pioneer Kuro.

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka

@Ethan Sori sam jaz ne vem kaj je retro na tem pohistvu. 

 

stekam da ni vedno budgeta za "obnovo" pa tud da je prostor dokaj poseben z nizkim stropom itd... sam tole res ni ne retro ne lepo. Pa ocitno mas zdej budget glede na to da mas 2 next gen konzoli pa komp in nevem kaj vse. Mal si poglej kako bi lahko imel ce bi dal mal na estetiko. Pac iz tvojih slik ne vidm dveh elementov k bi pasala skupej, da ne govorim o izbiri barve.

 

Za primer tale slika: 

 

image.png.9dc135bebe31c1ff61276b52d67575be.png

 

3 elementi + 1 polica, 4 razicne barve in 4 razlicne sirine...da ne govorim da so nosilci za police nesimetricni :w00t:, pac moj OCD je ponoru. 

 

Ampak dokler je teb kul je kul ;)

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

Jaz opazim samo me boli kurac oz me ne moti neli full, ce ni vse belo, moderno, fancy bling blimg ali v stilu 2021 oz. ce je retro al Slav al whatever se iz casov moje none.

 

Glavno, da se jqaz pocutim dobro.

 

Skratka me ne moti nimam OCD, ce ni skockano in boli me kurac kaj si misli folk,  ce kdo pride k meni npr

 

Pac raje dam 500 eur za xbox kot da kupim nove karnise al kaksen del pohistva, npr dnevni regal bi mi nujno rabil, pa za krnise mi picka tezi, samo prav uni tezko mi je dat kes, k ise mi zdi, da ga bom fuknu v 0 .. raje dam 500 za xboxa 🤣🤣🤣 al par jurijev za nova okan al par deset jurijev za soncno elektrarno ipd

 

Skratka.. eni pac nismo sminkerji oz nimajo obcutka ze estetiko kot picke al pa ga imajo sam ga be jebejo.. po drugi strani pa smo vrjetno v ocwh finih ljudi malo smradi in zaostali tako da jaz okoli tega kaj je komu lepo ne mislim kregat.

 

Menije glavno da je toplo, da je not esencijalna high teck roba po peraonalnem budgetu, skratka da je funkcijonalno in ima quality of life. Za oko pame sekar bk. Nekako mi je vsec retro stara mama stil oz se tolazim, da znam videt lepoto v preprostih stvareh, najbrz pa sem le navajen in navezan na moj dom in mi je zato najjaci..ce bi dal nove karnise bi mi vrjetno blo na koncu zakon 🤣🤣🤣 sam res mi je bv... ne vem kaj bi vplivalo na to, da bi si zelel skockat stan. Vrjetno da bi imel dosti obiskov. Mislim, za to kae imam mw boli k ma ce bi ibl fzl nek socijalen in rirejal partyje al vabil ful razlicnega folka k meni bi si naredil bling bling..sam tako pa dobro je za koga je.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Razumeš da ni nobena omara iz istega sklopa. :)  Vse je pobrano iz prenove" starih sob". In to iz treh različnih spalnic.... Police, omare, postelja, itd... V osnovi je bila narejena doma omara, kjer je tv naslonjen in kupljen dvosed. In to je blo to. :) Tudi sam sem mož estetika (ne prenašam vidnih kablov). Budget res ni problem, je pa v resnici vse lepše kot na sliki. :)  Tako da je nek pozitiven Vibe v sobi... Kaj čem pomagat. In zaenkrat tako tudi ostane....  P.s. Samo v vednost... Ladja Lego Baracuda je bilo darilo mojega pokojnega očeta pri mojih 7 letih. Magic is inside the room. :) 

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka
Ethan reče pred 3 minutami:

Razumeš da ni nobena omara iz istega sklopa. :)  Vse je pobrano iz prenove" starih sob". In to iz treh različnih spalnic.... Police, omare, postelja, itd... V osnovi je bila narejena doma omara, kjer je tv naslonjen in kupljen dvosed. In to je blo to. :) Tudi sam sem mož estetika (ne prenašam vidnih kablov). Budget res ni problem, je pa v resnici vse lepše kot na sliki. :)  Tako da je nek pozitiven Vibe v sobi... Kaj čem pomagat. 

Maja boli te kurac uni setup za dirkanje je vreden in imq vec vizualnega testosteronavec kot vse fency blescece moderne omare i in led lucke, nimassw kaj izgovarjat 😉

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

@Ethan dokler se ti ocutis udobno v sobi je all good. 

Sam men osebno se ne zdi to nek brlog s katermi bi se hvalisal. Moja lastna dnevna se mi ne zdi prostor s katerim bi se hvalisal, ker vem da je treba se veliko narest. Ampak ja, vsak ma svoje standarde, eni jih majo v podnu (bigboss) eni pa mal visje. 

 

uredilo bitje Niblonian
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Men ne oboje všeč. Lepo urjeno in minimalistično spedenana dnevna soba.

Ampak tak dedicated brlog od ethana mi je recimo 10/10. In ja je retro. Spominja na čase, ko se je vse nekaj stukalo, les na stenah in mali jaz na sliki, kjer so zavese prt in moje kratke hlače iz istega blaga.

 

Kot blokovec bi si zelo želel imeti takega prijatelja, ki bi mi mi ob 4.00 rekel, ej pomoje je čas da greš domov.

 

 

 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...