Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Shemso999 reče pred 1 minuto:

Na kake intelektualne debate smo prisli

  

Shemso999 reče pred 13 minutami:

🐑 pac kupujete

 

Shemso999 reče pred 13 minutami:

zgubljam cas z vamu 🐑 tle ja

Noro, kjere krivice se ti godijo, gospod "živim v juniju 2020".

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 1 minuto:

Kje se da to kupit? Je mozno tut kaj manj kot za 3 leta?

Pa ja.. 3 leta je max, lahko tudi manj

 

Pac kolko imas gold narocnine ti konvertira v GP ultimate za 1 euro.. samo 1x na enem accountu

 

Ne vem kje, odvisno kaksen account imas.. slovenskega ne mores imet pac..naredi si enega.. kupis gold narocnino za drzavo ki imas.. pol kupis predplacane kartice da nafilas wallet, s5 za isto drzavo in pol tam na spletni strani od MS game pass neki, al na svpjem acc na pcju klilnes da ti unovci.. malo mogres pogooglat in se zajebavat ma na konncu uspe

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

Pa ja.. 3 leta je max, lahko tudi manj

 

Pac kolko imas gold narocnine ti konvertira v GP ultimate za 1 euro.. samo 1x na enem accountu

 

Ne vem kje, odvisno kaksen account imas.. slovenskega ne mores imet pac..naredi si enega.. kupis gold narocnino za drzavo ki imas.. pol kupis predplacane kartice da nafilas wallet, s5 za isto drzavo in pol tam na spletni strani od MS game pass neki, al na svpjem acc na pcju klilnes da ti unovci.. malo mogres pogooglat in se zajebavat ma na konncu uspe

Bom precekiral, hvala za nasvet. 👍

 

Vsaj en normalen na tem forumu 😅

Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 9 minutami:

Reces ti ki se hvalis z gaming pcjem pa druge, ki ga nimajo zmerjas da so revezi?

Model, začni malo uporabljat možgane, ali si kupi sarcasm detector/smisel za humor.

Un :ikonica_revež: je letelo na tvoje podjebavanje z ovcami. Hecal sem se. Nisem elitist.

 

Predvsem pa nisem idiot, ki uleti trollat z nekimi console wars, 10 let po tem, ko je to še bilo in (ali zmerjat folk z ovcami).

 

tl;dr Skuliraj se.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Model, začni malo uporabljat možgane.

Un :ikonica_revež: je letelo na tvoje podjebavanje z ovcami. Hecal sem se. Nisem elitist.

 

Predvsem pa nisem idiot, ki uleti trollat z nekimi console wars, 10 let po tem, ko je to še bilo in (ali zmerjat folk z ovcami).

 

tl;dr Skuliraj se.

Mislim da vsak lahko izrazi svoje mnenje, moj prvotni post ni bil namenjem tem da bi kogarkol triggeral, tu je tema za XSX in mislim da lahko izrazim svoje mnenje, da je trenutno bolj smotrno imeti to konzolo a ne? Ce to koga triggera naj se pa malo pri sebi zamisli.. komentar glede 🐑 je naletel na to vrsto ljudi, ki zaradi hypa zeli na vsak nacin PS5, čeprav ga potem se izkoristi ne, kakrsnih je roko na srce trenutno kar precej...

uredilo bitje Shemso999
Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 28 minutami:

🐑 pac kupujete PS5, ceprav nimate nic za spilat na njem 😂 bog ne daj da kdo kaj napise proti PSju tu....preber si mal tuje objektivne reviewe kaj pravijo, kje je lepsa grafika, kje je boljsi frame rate, kje za 11€ na mesec dobiš 100 iger+ itd, ampak sej vem da zgubljam cas z vamu 🐑 tle ja 😅

Ne, tvoj komentar je letel na uporabnike tega foruma, ki posedujejo PS5.

Če pa to res ni bil tvoj namen, ti svetujem, da se naučiš bolje izražati svoje misli, :ikonica_revež: po :ikonica_duša:.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Ne, tvoj komentar je letel na uporabnike tega foruma, ki posedujejo PS5.

Če pa to res ni bil tvoj namen, ti svetujem, da se naučiš bolje izražati svoja mnenja :ikonica_revež: po :ikonica_duša:

Mislim da bom jaz najbolje vedel na koga je ta komentar letel, ce pa ti nisi ena izmed teh 🐑, ki je podlegla PS5 hypu pa good job for u

Povezava do prispevka

Ne daj se @Shemso999

Imas prav tle imajo predsodke do xboxa

 

In itak so oni prvi zacli ze zdavnaj tako da se clovel boji pisat v xbox temo neki lepega o xboxu.. sam jebiga tako je

 

Pac PC je dovolj, xb je obtezilnik papirja

Xb je samo 500 eur top hardwere pol si klosar pac ce nimas jacega pcja

 

 

To je to Vse kae rabis je ps5 za 500 in pc za 2000

 

Ce pa je vse kar rabis ps5 za 500 in xb za 500 si klosar 

 

Pac ne vem al imas obtezilnik paprija za 500

 

Al fuknes 1500 cez okno da lahko se zrazven uporabljas office..okej

 

Sam ja tako je tle kaj ces

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 minutami:

To je to Vse kae rabis je ps5 za 500 in pc za 2000

 

Ce pa je vse kar rabis ps5 za 500 in xb za 500 si klosar 

 

Pac ne vem al imas obtezilnik paprija za 500

 

Al fuknes 1500 cez okno da lahko se zrazven uporabljas office..okej

 

Sam ja tako je tle kaj ces

Tega si po moje ne misli niti en faking uporabnik tega foruma. Mogoče kak PC elitist ajde.

To kar ti tle nabijaš je res krneki lol.

 

Kako ti ni jasno, da so razni Lidliči, klošarji, obtežilniki papirja itd. samo glupe troll šale za forum banter.

A ti dejansko misliš, da kdorkoli misli resno s temi izjavami?

 

Dej plz, reci, da to samo trollaš, ker pogrešaš zlate čase Konzolec Console Wars. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

Ne daj se @Shemso999

Imas prav tle imajo predsodke do xboxa

 

In itak so oni prvi za eli ze zdavnaj tako da se clovel boji pisat v xbox temo.. sam jebiga tako je

 

Pac PC je dovolj, xb je obtezilnik papirja

Xb je samo 500 eur top hardwere pol si klosar pac ce nimas jacega pcja

 

 

To je to Vse kae rabis je ps5 za 500 in pc za 2000

 

Ce pa je vse kar rabis ps5 za 500 in xb za 500 si klosar 

 

Vac ne vem al imaa obtezilnik paprija za 500

 

Al fuknes 1500 cez okno da lahko se drazven uporabljas office..okej

 

Sam ja tako je tle kaj ces

Me veseli da se se kak somisljenik tu najde, ne samo samooklicana PC master rasa 😂

 

Prav smesno je kak hitro lahko razfukas tele PCjase s tem, ce izraziš drugacno prepricanje kot ga imajo oni - da je mogoce se kaksna druga sprejemljiva opcija kot PC+PS5 😅 sreca da sem se na kakih tujih forumih, kjer je mnogo manj zakompleksan folk...

Povezava do prispevka

V glavnem.. xbox nima ene nove igirce...

Ps ima ze 2

 

Xbox ima cel kup free starejsih iger, pri ps5 mores vecino placat

 

Sej xbox je res malo oblj za klosarje, nimas kaj... sam je zelo ql glede na to, da nima se niti ene igre 🤣🤣🤣 pac to da ti fukne ful starih iger skoraj zastonj je ocitno ql ideja.. plus ekskuzive v prihodnosti, ki pa ne obetajo.. aja Bethesda... dobro ajde neki bo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ja Ričet, to nisem igral

 

Glej igral sem DeS in Returnal oboje ful in oboje top

 

Na xbox sem igral Outriders, Oni, Doom, Halo, Gearse, Minecraft, Grounded, Elite dangerouse.. pa se enih par sem probal... vse free.. ene sem igral ful, vecino ostalih samo malo

 

Ne vem kaj je boljse, mogoce dve igre res top na ful da pades not

 

Sam tudi to nabijanje random iger ki jih imaa za free in vsaketolko naletia na  kiro ql ni bad

 

Pa zdej 29.7 pride The Aschent ipd pa evo MS flight simulator bom probal ki drugace je nebi nikoli probal igrat. Mogoce bo ql

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 10 minutami:

fOHF26K.jpg

Joke all you want, sam ce bi lahk bi se takoj v '04 vrnu, velik boljsi casi 😂 Unreal Tournament, NFS Underground, GTA SA, PES, no covid, kaj ces lepzga

 

 

Drgac pa all jokes aside, men je najbolj to zal da se v letu 2021, nimamo vec iger z crossplayem..da rabim potem samo zato da lahko se vedno skupaj s kolegi Fifo igram imet doma PS4 Pro.

uredilo bitje Shemso999
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...