Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Meni se zdi, da je čisto odvisno koliko prostega časa ima človek za igranje. Če ti uspe preigrati kakšen špil na mesec ali dva, včasih tri, (kot v mojem primeru), potem se ti splača gledati, da so ti res izbrani - in v takem primeru je PS5 (za moje pojme), zaradi svojih ekskluziv, boljša izbira. Če imaš čas igrati (poleg izbranih) tudi več povprečnih zadev, je Xbox/GamePass noro dobra izbira/value. Meni npr. ne bi bil neka huda dodana vrednost…

Povezava do prispevka

Pa sej tega nihce ne zanika, dejstvo je sa je gamepass top stvar ce ful igras (pa tut ce ne, no). In da je xbox dobra konzola tut nihce ne zanika. Sam da je ps5 boljsa izbira za ljudi ki majo radi sonyjeve ekskluzive, ki so, bodimo iskreni, vecinoma res odlicne igre. 
Za ljudi ki jim te ekskluzive ne disijo, jim pa odgovarja gamepass ponudba je xbox super nakup. Mislim da nam gre samo na kurac nek nov uporabnik ki pride povedat da smo vsi sony fanboyi (lol, ce jutr zgori cela firma trznu ne bom, tko kot to velja za kero kol drugo firma) in ovce. 

Povezava do prispevka

GP je super ampak najbolj prodajanih in igranih iger na njemu pač ni in to predvsem takih ki jih igra "casual" folk oz folk ki na leto kupijo eno do 2 igri in to drkajo pol celo leto. (FIfa, COD, BF, NBA2K itd) in zato sem jaz še vedno skeptičen da bodo tekom te generacije prišli do zadostnega števila GP naročnikov ki bodo dejansko plačeval 15$/€ mesečno brez prekinitev da bo iz tega kak profit. Po drugi strani je pa Microsoft seveda dovolj bogat da lahko Xbox divizija dela magari z izgubo. To je zanje itak dobesedno pljunek v morje :D

 

 

Povezava do prispevka

Jaz drugače casual frendom vedno predlagam Series S in 3 leta Game Passa preko VPN-ja. Pač iskreno se mi zdi za nekoga, ki drka nek battle royale pa športne naslove Series S + GP brutalen deal. Še naprej nažigajo F2P igrice, hardware je čisto proper in je kljub podhranjenosti S-a še za nekaj časa future safe, pa zraven tega majo še 200 igric za mal poklikat pa vsako igrat 10 minut recimo. Zaenkrat sem tako 2 pripravil do nakupa, oba sta mega mega zadovoljna. Kaj češ tem predlagat plejca, brezveze. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 12 minutami:

GP je super ampak najbolj prodajanih in igranih iger na njemu pač ni in to predvsem takih ki jih igra "casual" folk oz folk ki na leto kupijo eno do 2 igri in to drkajo pol celo leto. (FIfa, COD, BF, NBA2K itd)

 

Brez naslova.png

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 13 minutami:

Jaz drugače casual frendom vedno predlagam Series S in 3 leta Game Passa preko VPN-ja. Pač iskreno se mi zdi za nekoga, ki drka nek battle royale pa športne naslove Series S + GP brutalen deal. Še naprej nažigajo F2P igrice, hardware je čisto proper in je kljub podhranjenosti S-a še za nekaj časa future safe, pa zraven tega majo še 200 igric za mal poklikat pa vsako igrat 10 minut recimo. Zaenkrat sem tako 2 pripravil do nakupa, oba sta mega mega zadovoljna. Kaj češ tem predlagat plejca, brezveze. 

 

Ja ta Brazilski al kater že deal ko dobiš za 70€ 3 leta GP Ultimate je itak mega. Ampak casual folk tega sam nikol pod jebeno razno ne bo sam pogruntal :D Upam da ti dajo vsaj za en sixpack za te usluge hehe.

Povezava do prispevka

Bojim se da M$ samo grabi k sebi brez neke konkretne osnove da bi ble pol stvari tud na nivoju. Lep primer je da smo dobil day1 Outriderse na Xboxu, ki so razumljivo imeli zaradi tega težave s serverji prve dni. Ampak da pa po 14 dneh z xboxa nisi mogu niti več loginat in je bilo polno nekih workarroundov, ki jih je bilo potrebno izvest na konzoli je pa neopravičljivo. 

Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 13 urami:

Joke all you want, sam ce bi lahk bi se takoj v '04 vrnu, velik boljsi casi 😂 Unreal Tournament, NFS Underground, GTA SA, PES, no covid, kaj ces lepzga

 

 

Drgac pa all jokes aside, men je najbolj to zal da se v letu 2021, nimamo vec iger z crossplayem..da rabim potem samo zato da lahko se vedno skupaj s kolegi Fifo igram imet doma PS4 Pro.

Moj zadnji posti so bili spravljive narave ampak nekateri ne znajo nehat s provokacijami 👍😃

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 5 minutami:

Kak v božju mater je glih mojo temo našel... daj pejdi nabijat tja v ps5 temo, če že hočeš trollat sony fanboye....

 

Sej je bil tam 2 tedna nazaj pa ni dobil zadovoljive popularnosti očitno in je šel v nabavo XSX zdej pa tukaj provocira :rofl:

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Ne daj se shemso.. imas tipi so najvecji trolli in pol obtozujejo druge da trollajo

 

Projekcija po Freudu pac

Jih mas nastudirane vidim haha, noro, bolj fukjenga foruma se jaz nisem vidu, lepo da je vsaj se en človek tle ki zna z lastno glavo razmisljat 👍😃 tu te ze pribijajo na križ ce izrazis malo drugacno mnenje od forum elite 😅

Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 3 minutami:

Jih mas nastudirane vidim haha, noro, bolj fukjenga foruma se jaz nisem vidu, lepo da je vsaj se en človek tle ki zna z lastno glavo razmisljat 👍😃 tu te ze pribijajo na križ ce izrazis malo drugacno mnenje od forum elite 😅

 

O bogi revež a ti eno dudko prinesem? Dej naslov pa takoj dobiš :rofl:

Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 27 minutami:

Šubičeva ulica 4, 1000 Ljubljana

 

V parlament pa ne bom tega dostavljal sorči... ;)

 

 

  

Hernier reče pred 13 minutami:

Pizda, kje je zdaj @Stipe2, da bi užival v tem oldschoolnessu. Shemso999, Play pa Foker, trenutno je kar old school članov, a Stipe zgine 

 

Stipe2 je kupil PC za 5000€, presedlal v tabo PC Master Race, nabavil Cyberpunk 2077 in se od sramu pogreznil v zemljo ker je igro tako močno zagovarjal ;)  

 

/S

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 1 uro:

Jih mas nastudirane vidim haha, noro, bolj fukjenga foruma se jaz nisem vidu, lepo da je vsaj se en človek tle ki zna z lastno glavo razmisljat 👍😃 tu te ze pribijajo na križ ce izrazis malo drugacno mnenje od forum elite 😅

Ti zih nisi cepljen in sovrazis 5g routerje mr. Lastna Glava. 

Povezava do prispevka

Ej @Shemso999 ce jih hoces res trollat jim raje pisi dnevno na vse mozne nacine kok je xbx za 500 v kombinaciji z GP hud value for money deal za geymerje.. 

 

Ne pa da rabijo imet ps5 plus 2000 vreden gayming pc, ki to je ze advanced.. ponavadi folk ima potato pc za office.. za igrce pac neko konzolo

 

Hudih gaymerjev ki igrajo minecraft na rtx 3900 je bolj malo.. no profit

 

Tako da vse kar rabis je xbx in gp in za tistih par ekskluziv se ps5 ajde 🤣🤣🤣

 

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...