Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 7 urami:

Od tebe bi pa res pričakoval da veš da v tem dealu ne dobiš ob izidu aktualne Fife in BFja?

nvem... že dolgo nisem igral ne ene in ne druge igre. Tko, da sem ti samo odgovarjal, da je na GP dovolj materiala za "casualce".
 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Ej @Shemso999 ce jih hoces res trollat jim raje pisi dnevno na vse mozne nacine kok je xbx za 500 v kombinaciji z GP hud value for money deal za geymerje.. 

 

Ne pa da rabijo imet ps5 plus 2000 vreden gayming pc, ki to je ze advanced.. ponavadi folk ima potato pc za office.. za igrce pac neko konzolo

 

Hudih gaymerjev ki igrajo minecraft na rtx 3900 je bolj malo.. no profit

 

Tako da vse kar rabis je xbx in gp in za tistih par ekskluziv se ps5 ajde 🤣🤣🤣

 

 

 

 

 

Sej dejansko je hud value for money XBX+GP, za nas "reveze" ko nimamo za gaming PC 😃 enkrat do naslednjega leta pa se PS5 nabavim, se mi nikamor ne mudi glede na to da tak ni se nic pametnega za moje pojme zunaj 

 

 

Za office, internet itd je pa tak kot si reku nek cheap PC / prenosnik cist kul 😅

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Eno vprašanje imam za tiste, ki kupujete digitalne igre na Xboxu.

 

Kakšen račun imate naret in kje kupujete keye? Rada bi si namreč kupila NBA 2k22 in FIFO 22 ob izidu.

 

Jaz že imam narejen UK račun z gamepassom, katerega si deliva s kolegom. Se bolj splača da greva raje na US račun? 

Se da mogoče kje spremenit regijo, ko že imaš narejen account al mi je zdej edina opcija da greva na drug account?

Povezava do prispevka

Se mi zdi, da se da spremenit regijo bp. Sam nisem ziher pogooglaj. Edino ce neka zadeva ni podprta v regiji ki jo izberes ne bo delala?

 

Glede nakupov baje brazil, india  in canada.. sam ne vem. Jaz imam brazil in so cene ko preracunas sekar isti k.. vsaj za to kar sem jaz gledal. Nekazeri pravijo, da se izplaca. poglej malo kalsne cene imajo na storu, kalksne so cene in razpolozljivost gift cartic za tisto valuto ipd.. ma pomoje za dve igre se ne splaca neki komplicirat

 

Kupi gift carde za MS store v GBP in caw

Povezava do prispevka
Ethan reče pred 4 minutami:

 

bigboss82 reče pred 11 minutami:

Se mi zdi, da se da spremenit regijo bp. Sam nisem ziher pogooglaj. Edino ce neka zadeva ni podprta v regiji ki jo izberes ne bo delala?

 

Glede nakupov baje brazil, india  in canada.. sam ne vem. Jaz imam brazil in so cene ko preracunas sekar isti k.. vsaj za to kar sem jaz gledal. Nekazeri pravijo, da se izplaca. poglej malo kalsne cene imajo na storu, kalksne so cene in razpolozljivost gift cartic za tisto valuto ipd.. ma pomoje za dve igre se ne splaca neki komplicirat

 

Kupi gift carde za MS store v GBP in caw

Hvala obema.

 

Sem ze nekaj nasel ja, sem spremenil regijo svoje konzole na Amerisko potem pa sem si nastavil se nek random ameriski billing address iz Oregona, ker baje tam ni potrebno plačevati davkov pri igrah 😃

 

Mi kaze zdaj cene v dolarjih pa tut za billing ko grem na Xbox pogledat pise works in the US tak da to je to verjetno ne?

 

Zdej edin ne vem kak bo glede gamepassa...prej sem mel prek angleskega racuna kupljenga, bo se delal normalno dalje? Gamepass se da drugace normalno placat s Paypalom tut ce mas ameriški racun ne?

 

Igre lahko pa samo z gift cardi ce prav razumem? Ne gre direktno na MS Storu s Paypalom?

 

Drugac pa ja, razlika v cenah med UK pa US marketom je kar občutna, NBA 2k22 bi me na angleskem prisu okrog 76€, na ameriškem pa samo 59€. 

 

 

Screenshot_20210816_171526.jpg

Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 3 urami:

 

15... se zgodi da pozabis geslo jebiga

 

Anyway kaj pa tole?

https://www.g2a.com/xbox-game-pass-ultimate-1-year-xbox-live-key-united-states-i10000188766011

 

Pomoje dobr deal a ne?

 

Evo za 75€ Gamepass Ultimate za celo leto. Samo se je blo treba z VPNjem povezat v USA. Pri gift cardih mi je slo pa prej redeemat codo direktno na xboxu. Kdo ve kje je fora? 🤔

 

 

IMG_20210816_214427.jpgspan widget

uredilo bitje Shemso999
Povezava do prispevka

Ma meni se ne zdi to nevem kako jaki deal, glede na to da se še vedno da dobit za ~ 90€ TRI LETA Ultimate Game Passa (preko brazilskega / turškega key-a). Jaz sem si prejšnji teden ubodel (tudi po tem ko sem že imel eno leto na isti način Ultimate Game Pass). Če si vzameš pol urce in če nisi čisto nesposoben je to res sweet deal.

https://www.reddit.com/r/xbox/comments/nqnz26/a_comprehensive_guide_on_how_to_get_game_pass/

Key-e sem kupil prek eneba, mtcgame ne priporočam, ostalih pa nisem probal.


TLDR;
1. Kupiš 3x Xbox Live Gold za 12 mesecev

2. Kupiš 1x Xbox Ultimate Game Pass za 1 mesec

3. Preko VPN-ja na PC-ju se povežeš na regijo kupljene kartice in si na Microsoft Xbox računu spremeniš v to regijo.

4. Na PC aktiviraš najprej Live Gold, potem pa še Ultimate Game Pass, kar ti spremeni Gold -> Ultimate Game Pass.


BTW, šenkam enomesečno turško kodo za Ultimate Game Pass če bo kdo rabil. 

 

Povezava do prispevka
BlackBird reče pred 36 minutami:

Ma meni se ne zdi to nevem kako jaki deal, glede na to da se še vedno da dobit za ~ 90€ TRI LETA Ultimate Game Passa (preko brazilskega / turškega key-a). Jaz sem si prejšnji teden ubodel (tudi po tem ko sem že imel eno leto na isti način Ultimate Game Pass). Če si vzameš pol urce in če nisi čisto nesposoben je to res sweet deal.

https://www.reddit.com/r/xbox/comments/nqnz26/a_comprehensive_guide_on_how_to_get_game_pass/

Key-e sem kupil prek eneba, mtcgame ne priporočam, ostalih pa nisem probal.


TLDR;
1. Kupiš 3x Xbox Live Gold za 12 mesecev

2. Kupiš 1x Xbox Ultimate Game Pass za 1 mesec

3. Preko VPN-ja na PC-ju se povežeš na regijo kupljene kartice in si na Microsoft Xbox računu spremeniš v to regijo.

4. Na PC aktiviraš najprej Live Gold, potem pa še Ultimate Game Pass, kar ti spremeni Gold -> Ultimate Game Pass.


BTW, šenkam enomesečno turško kodo za Ultimate Game Pass če bo kdo rabil. 

 

Ja zal nisem vedu za to prej, ampak zdaj je kar je. Ze s tem sm se mal zajebavu ker nisem vedu da rabis prek VPNja vpisat 😂 (gift kode zagrab tut direktno s slovenskega IPja ce mas US region izbran)

 

Je pa se vseeno proti tem kar sem mel od zacetka (12 funtov/mesec) ful dobr deal glede na to da te pride tam okrog 160€ na leto, tu me je pa samo 75€ - pa se to mi bo kolega dal pol zram ker si delima gamepass in igre. Itak dvomim da bom mel Xbox 3 leta tako da mi je cist kul tko za 1 leto da vidim kak mi bo..

 

 

 

Eno vprašanje se:

Kako pa lahko igre narocujem? Rabim res nujno te gift carde da si naložim $ na svoj acc al se to isto da prek VPNja na PCju ustimat?

uredilo bitje Shemso999
Povezava do prispevka
BlackBird reče pred 14 urami:

 


TLDR;
1. Kupiš 3x Xbox Live Gold za 12 mesecev

2. Kupiš 1x Xbox Ultimate Game Pass za 1 mesec

3. Preko VPN-ja na PC-ju se povežeš na regijo kupljene kartice in si na Microsoft Xbox računu spremeniš v to regijo.

4. Na PC aktiviraš najprej Live Gold, potem pa še Ultimate Game Pass, kar ti spremeni Gold -> Ultimate Game Pass.


BTW, šenkam enomesečno turško kodo za Ultimate Game Pass če bo kdo rabil. 

 

Ne rabis kupit gamepass za 1 mesec OZIROMA.. zdaj si mi dal mislit

 

Naceloma ce imaa nov acc dovolj da converturas 3 leta golda v ultimate z akcijo za 1 euro, ni potrebno kupovat gp za cel mesec

 

Ampak.. ja ce si akcijo ze koristil, pol mores kupit gp za cel mesec I guess

Povezava do prispevka

REcimo da imaš account samo za gamepass, lahko potem lagano se na novo registriraš in ponovno koristiš 3 leta? Izgubiš kaj bistvenega mogoče? ok razumem za tiste merjenje kurca točke za igranje, sam a je še kaj takega pomembnega?

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
Shemso999 reče pred 20 urami:

Eno vprašanje se:

Kako pa lahko igre narocujem? Rabim res nujno te gift carde da si naložim $ na svoj acc al se to isto da prek VPNja na PCju ustimat?

 

Sem skoraj ziher da moraš preko gift cards. Za dobre deals tujih regij glej https://www.xbox-now.com in njihovo help (https://www.xbox-now.com/en/help) sekcijo, kjer ti razložijo kako in kaj.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 6 urami:

Ne rabis kupit gamepass za 1 mesec OZIROMA.. zdaj si mi dal mislit

 

Naceloma ce imaa nov acc dovolj da converturas 3 leta golda v ultimate z akcijo za 1 euro, ni potrebno kupovat gp za cel mesec

 

Ampak.. ja ce si akcijo ze koristil, pol mores kupit gp za cel mesec I guess

 

Tako je ja, če to delaš prvič te pride 1€, drugače pa rabiš GP za cel mesec.

 

tomazek reče pred 5 urami:

Jaz bi rekel za en account (en user-mail) samo 1x.

 

Zaenkrat še lahko večkrat, mam pa filing da bodo to prej ko slej skenslali.

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
RAD!OACTIVE reče pred 52 minutami:

direkt na MS store je 65e pa brezplačna poštnina (DE)

Aja posiljajo celo v Slovenijo? Pa ne taksne zadeve, ki so izven EU se posebej obdavcijo po novem al kako je zdaj s tem?

 

Na Xboxu mam sicer ameriski račun, ker Slovenije kakr vem ne priznavajo. Lahko kar na tem ameriskem racunu narocim pa dam slovenski naslov al kako se potem to uredi? 

 

Kako naj pa placam za kontroler? Z us gift cardom? 

 

Ps:

Kaj pa ti Elite kontrolerji? Se splaca investirat ce vecinoma igram FIFO/NBA 2k?

uredilo bitje Shemso999
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...