Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Ma ne igram jaz fhd5 .. in ne odpiram jaz teme. lahko bi ze stokrat, pa jih ne, ker ni to moj fetish.. vi ste tle neke palamunđije.. jaz ce imam kaj napisat in ni teme napisem v trenutno igram in caw

 

Pac vi mate predsodke i ne jebetw xbox 5 posto to je dejstvo

 

Drugace fhd5 sem samo malo peobal. Grafika je sekar huda in avte se tudi lepo vozi.. sam ne da se meni igrat to arkado, to je bol nek ms need for speed.. mislim iskreno povedano meni te MS motorsport in horizon so bolj neke ljeve igre, sam vi pedri se vedno ne opirate teme a odpirate teme za neke 10x vecje smeti

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Ma ne igram jaz fhd5 .. in ne odpiram jaz teme. lahko bi ze stokrat, pa jih ne, ker ni to moj fetish.. vi ste tle neke palamunđije.. jaz ce imam kaj napisat in ni teme napisem v trenutno igram in caw

 

Pac vi mate predsodke i ne jebetw xbox 5 posto to je dejstvo

 

Drugace fhd5 sem samo malo peobal. Grafika je sekar huda in avte se tudi lepo vozi.. sam ne da se meni igrat to arkado, to je bol nek ms need for speed.. mislim iskreno povedano meni te MS motorsport in horizon so bolj neke ljeve igre, sam vi pedri se vedno ne opirate teme a odpirate teme za neke 10x vecje smeti

Ti si edini, ki se neki buni ZA FAKING BREZVEZE.

Težiš folku, ki nima Xboxa, čemu ne odpira tem o Forzi (v temi o elden ring lol). A se zavedaš kako debilno izpadeš? Resno mislim.

 

Dej, faking zresni se in nehaj težit.

Al pa vsaj trollaj na tak način, da bo malo smešno, ne vem.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

On tezi folku, zakaj ne igra te igrice na smetarskemu poor mans gaming kompu. Hmm mogoce ker no one cares, ce mas boljso grafiko/fpsje na real gaming compu?? Jokaj se raje MSju, ker ne naredijo nekih hudih ekskluziv za xbox

 

ne ne ni samo to

 

pazi to

 

problem je, ker NI TOPICOV o Xbox špilih

 

ampak on pa topicov ne bi odpiral, ker "to ni njegov fetish"

 

:rofl: :rofl: :rofl: 

Povezava do prispevka

Fak se vsi množično spravljate na človeka. Ne čudno, da se potem ne upa več oglašati. Bigboss v znak podpore sem si na FB dal tvoj avatar s pripisom "Je Suis bigboss82"

 

Razmišljam, da bi mogoče celo odprl eno temo o MS igri. Ampak se bojim, da se bojo potem vsi tam množično spravili name!

 
 
 
 

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 9 urami:

Tole + gamepass naročnina za 3 leta in je prav uno moje otroške sanje izpolnjene, špilov ko fuka(pri 18ih ne zdaj), nobenih skrbi, ok mogoče en extra controller(+polnilec za baterije) in si 3 leta preskrbljen <3 <3 <3

Jaz vsem tem casual frendom/sodelavcem/ex-sošolcem/whatever, ki nažigajo FIFO in COD, predlagam ta deal in zaenkrat so vsi mega hyped. Tudi dva taka, ki sta skippala PS4 generacijo in brez tega deala sploh ne bi kupila konzole

Povezava do prispevka

Ne ne buddy, "nice deal" rečeš ko se ženska sleče in vidiš da ima tiča. Tole je pa "Insane Deal of the Millenia". IMO se temule nič ne približa v zgodovini gaminga, kar se tiče bang for buck vrednosti. Ma niti blizu ne pride nič.

 

IMO se ima Sony samo svojemu mega brandingu za zahvalit, da je XboX v precej lokacijah percipiran kot bolj nišna zadeva ter da niso tako pogosti / popularni. Ker drgač bi tale paket dejansko kupili vsi ljudje med 13 in 50 leti in z vsaj eno roko, ki živijo na planetu Zemlja :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...