Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Switcha sem spustil in zaenkrat ne vidim potrebe, da bi nabavil XBSX, je XB1X čist OK... še za tist kolikor ta mala igra Hade gor je preveč.

Mi je pa prst mal trznil... sam ni blo ne.

Sem ga imel sicer eno leto nazaj že vplačanega in so mi vrnili keš... ker ga niso dobavili.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Meni je zelo cool konzola, sploh za prejšnje generacije igric. Next gen trenutno kupujem vse za ps5 izključno zaradi dualsense vibratorja, ki mi doda novo cool dimenzijo v igrice. 

 

Beast je cool nadgranja prejšnjega xbox one x, je pa res, da obeh sigurno ne rabiš in da je xbox one x še za danes povsem zmogljiva konzola. V glavnem precej manjši upgrade je z x-a na beasta, kot s ps4 na ps5. Od vseh konzol trenutno na trgu, je verjetno zadnja konzola, ki bi jo priporočil za nakup :(

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

Meni je zelo cool konzola, sploh za prejšnje generacije igric. Next gen trenutno kupujem vse za ps5 izključno zaradi dualsense vibratorja, ki mi doda novo cool dimenzijo v igrice. 

 

Beast je cool nadgranja prejšnjega xbox one x, je pa res, da obeh sigurno ne rabiš in da je xbox one x še za danes povsem zmogljiva konzola. V glavnem precej manjši upgrade je z x-a na beasta, kot s ps4 na ps5. Od vseh konzol trenutno na trgu, je verjetno zadnja konzola, ki bi jo priporočil za nakup :(

Tipu so shekali account.

Drugače se dokaj strinjam (ajde, razen, če nimaš močnega PCja in bi rad igral igre v fidelity mode). Če te boli k za Sony igre je imo najbolj sweet deal Xbox Series S. @KastorBig Brain, nimaš kaj. :D

Povezava do prispevka
cherry_muffin reče pred 4 urami:

Xbox uradno sploh ni prisoten na slo tržišču in posledično ne moreš prodajat po priporočeni MPC, ker ni uradne dobave in je seveda že v štartu nabavna cena višja. 

Vse jasno, pa vendarle...

 

Sicer je samo 1 igra zaradi katere bi nabavil series X... FS, čeprav ga lahko igram na PCju, bi bil to edini motiv... samo ni najmočnejši :D

PS5 laufa vsaj 3-4ure na dan, XB1X na teden 2uri... pa imam ultimate gamepass. :huh:

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 10 urami:

Kje fotri najdete 3-4 ure na dan, damn. Mogoce pol k so froci mal starejsi ajde, sam zdej sm srecen ce se mi da 1h zvecer mal igrat. 

K so ble majhne sem jim ob 7h bral pravlice ob 8h postla spat do 9h so spale, moja gre tud takrat enkrat spat, potem pa do polnoči 1h... pa zadnje čase mi znese kak pol ure uro popodlne, otroc so pa itak že po svoje, moja pa še vedno kmalu hod spat, pač pogledava kako serijo, neki neki, pol je pa game time... zdaj je itak BF spet v igri in je takoj 3 ure igranja.

Povezava do prispevka

Ja to je pa trening, ob 6h vstanem, ob 7h sem v službi :D
 

Glede otrok nikol ni bil problem in nikol ni bilo, da bi na račun  igranja bilo česa manj. Edino, če se mi družinske obveznosti zavlečejo čez 22h potem po navadi ne igram.
Pa tudi ni čisto vsak dan 3-4 ure, itak da ne znese...

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Jaz se za vikend moram psihično pripravit, da grem igrat. Potem ko začnem mi ni panike igrati 4 ure v kosu samo spraviti se moram. Včeraj sem BF portal pa danes bom spet, je bilo včeraj tolčenje s tanki super,brings back memories. Med tednom pa ne pride v poštev, je treba zgodaj vstati. 

Povezava do prispevka
Arey reče Dne, 29. 12. 2021 at 8:29:

Sej verjetno neki tut igra volja, ziher pa je pol k so starejsi lazje ja, mas mal vec miru. Ampak vsa cast da se ti da do enih igrat, jz naslednji dan umrem ce ne grem spat do enajstih. 

 

Ko so starejši že, ampak verjetno tam po puberteti. :D

Moj je 11 let, pa bi reku da je vedno več angažiranja...ko je bil mali, je bilo več al manj vse predvidljivo rutinirano, kot Tamagochi (nahraniš, previješ, vrtec, zabave,...) - zdaj je ful več nekih nepredvidenih dnevnih šokov, ki ti spijejo bistveno več energije. :D

Nočem te strašit, ki verjetno je odvisno od otroka do otroka - ampak po mojem dokler se ne odselijo, smo kar najebali. :D

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...