Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Stalker 2 je bil target render ...

 

Navedek

UPDATE 24TH JULY: The trailer is a target render and not actual footage taken from the game. "The trailer demonstrates the level of graphics and atmosphere we are aiming to achieve on release," GSC Game World confirmed in a FAQ shared on Twitter.

 

Povezava do prispevka

Najbolj bad je ker morajo biti novičarski outleti tako obzirni do giganta tipa Microsoft in potem bereš neke semi-hyped opise eventa, naštevanje kao killer naslovov in komentarje tipa "it seemed like a real Halo game" - ja pizda, real Halo game na OG XboXu leta 2001 :D  Pa na vsake toliko vseeno kdo omeni okrog ovinkov, da je mogoče pričakoval malo več od showa

 

Pol greš pa pogledat zadevo pa sam

WAT

DA

FAK

 

Jst sem imel res namen kupiti zadevo, v prvi vrsti za igranje upgradanih starih hitov iz XboX-a in XboXa 360, ker je ene par zadev, ki bi jih res rad spet zalaufal. Ampak sem se pa tudi obetal kakega proper 1st party naslova. Samo po temle kosu pingvinjega iztrebka od prezentacije pa iskreno ne vem, če ne bi kar lepo kupil XboXoneX pa je. Ker modelom res ni nič jasno okrog novih AAA špilov, pizda če potegneš enga klošarja iz ulice in ga daš za šefa gaming studijev boš dobil boljše izdelke

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 minutami:

Najbolj bad je ker morajo biti novičarski outleti tako obzirni do giganta tipa Microsoft in potem bereš neke semi-hyped opise eventa, naštevanje kao killer naslovov in komentarje tipa "it seemed like a real Halo game" - ja pizda, real Halo game na OG XboXu leta 2001 :D  Pa na vsake toliko vseeno kdo omeni okrog ovinkov, da je mogoče pričakoval malo več od showa

 

Pol greš pa pogledat zadevo pa sam

WAT

DA

FAK

 

Jst sem imel res namen kupiti zadevo, v prvi vrsti za igranje upgradanih starih hitov iz XboX-a in XboXa 360, ker je ene par zadev, ki bi jih res rad spet zalaufal. Ampak sem se pa tudi obetal kakega proper 1st party naslova. Samo po temle kosu pingvinjega iztrebka od prezentacije pa iskreno ne vem, če ne bi kar lepo kupil XboXoneX pa je. Ker modelom res ni nič jasno okrog novih AAA špilov, pizda če potegneš enga klošarja iz ulice in ga daš za šefa gaming studijev boš dobil boljše izdelke

OMG, dejansko sem šel pogledat infinite trailer. Jezus kristus kaj je to :avadodo: Faking PS4 ima lepšo grafiko, fuuuuck. Jz ne štekam, ne me jebat da bojo tako igre zgledale, tle je moral nekdo konkretno zafukat. Al game devi al pa ne vem, sam ni šans da bojo take igre, pizda, če so na xbox one x lepše.

V vsakem primeru pa moram rečt da sm res presenečen kok je microsoft nesposobna firma ej, hahahaha :rofl:

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 36 minutami:

 

Po mojem je pa konzolni oddelek njim pljunek v morje in jih precej boli kurac. Tako kot da bi meni dal neko pravno zadevo za 100 evrov in bi ti jo naredil preko kurca v dveh minutah, potem bi pa pizdil kako je Mefisto nesposoben, a v resnici se jaz posvečam milijonskim zadevam, kjer vedno zmagam.

 

ok boomer 

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 55 minutami:

 

Po mojem je pa konzolni oddelek njim pljunek v morje in jih precej boli kurac. Tako kot da bi meni dal neko pravno zadevo za 100 evrov in bi ti jo naredil preko kurca v dveh minutah, potem bi pa pizdil kako je Mefisto nesposoben, a v resnici se jaz posvečam milijonskim zadevam, kjer vedno zmagam.

 

 

Jaz štekam zakaj so se fokusiral na Gamepass, ker tukaj je neka tržna niša ki jim morda uspe, ne štekam pa njihovega forsiranja imet najmočnejšo konzolo na svetu, hkrati pa ne pokazat NOBENE stvari ki bi to škatlo prodala...  Ja teaserji za State of Decay 3, Fable in Avowed so zgledal dobr. Sam kaj ko ne veš kako bodo igre dejansko zgledale in ali sploh gre za AAA budget. Pa če ne bo dost gamepass naročnikov močno močno dvomim da bodo te njihove SP igre brez MT.

 

 

Oh ja en insider prav da je Fable bojda MMO... :(

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

BTW imo se bo zelo zelo kmalu pokazal kako misli Microsoft služit z gamepassom ker ne pozabte to ni Karitas! Fable je baje MMO -> Mikrotransakcije, Forza je itak že polna tega, State of Decay 3 -> idealno za MT. Pa navduševanje nad teaserji? Še pomnite kako nas je Ubisoft nategnil z teaserjem za Beyond good and evil 2? 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...