Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Telemach mi je "šenkal" HBO max pred cajtom, pa me zanima če je komu uspelo to poganjat na X1 oz. X1X.

 

Na XSX dela brez problemov, prav tako v browserju (PC), na android TVjih itd.

Na starih xboxih pa ne, verjetno zato ker je xbox sam po sebi unsupported v SLO.

Nevem sicer zakaj potem na XSX dela gladko?

 

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
bendeho reče pred 1 uro:

jaz sem ga dobil v aprilu na mediamarkt.de za 499, so imel nekaj dni zalogo, prek mailboxde sem preposlal h nam

Dej mi povej kako ti uspe narociti preko mailboxa brez da bi ti preklicali narocilo?

 

Meni ze kaksno leto kenslajo vsa narocila na mailbox, pa naj narocam preko mediamarkta, cyberporta….

 

Edino preko expert.de in amzon mi se gre skozi..

Povezava do prispevka

mediamarkt.de se ocitno da, 29.3.2022 je slo skozi, placal z paypal, kjer imam povezano na nemsko n26 bancno, naslov imam v paypal vpisan kar ta od mailboxa, ce prav vem, na mediamarkt narocilo sem dal ta naslov:

Mailboxde.com GmbH Ime Priimek, ID 86****
Äußere Weberstr. 57 
02763 Zittau

Povezava do prispevka
bendeho reče pred 15 minutami:

mediamarkt.de se ocitno da, 29.3.2022 je slo skozi, placal z paypal, kjer imam povezano na nemsko n26 bancno, naslov imam v paypal vpisan kar ta od mailboxa, ce prav vem, na mediamarkt narocilo sem dal ta naslov:

Mailboxde.com GmbH Ime Priimek, ID 86****
Äußere Weberstr. 57 
02763 Zittau


zanimivo… sam vpisem isto…

 

Mogoce je pa problem s placilno kartico, imam tudi sam n26, vendar s slo BIN.

Povezava do prispevka

sem preveril paypal, običajni slovenski naslov imam primary, nemškega ne vem če sploh lahko vpišem na paypal strani, 

Mailboxde.com GmbH, ID 86***
Äussere Weberstr. 57
SI-2763 Zittau

tako ga imam edino lahko vpisanega nemškega, ker ne podpira DE, če imaš kartice z naslovom v Sloveniji

se pravi mi je samo ob plačilu na medimarkt s paypalom pokazalo mailbox naslov in sem potrdil plačilo

kdaj si pa nazadnje poizkusil kaj naročiti na mediamarkt strani?

 

Povezava do prispevka

ok, pol sem jaz izgleda res imel srečo, čeprav sem nekje na mn3 forumu enkrat prebral, da je nekdo google pixel ali nekaj takega tudi naročil pri mediamarkt in so poslali na mailbox

 

ne poznam te trgovine, pa ne vem če res imajo zalogo, samo to sem našel že takrat v marcu, pa sem raje si prihranil 60e:

Xbox Series X 1TB Xbox Series – Kupite, cena, akcija – Gamers.si

Povezava do prispevka

Ajd ok PSN store je absolutno dizastr - zadnjič je bil v akciji komplet Re2 remake + Re3 Remake in tega kompleta direktno na konzoli al pa telefonu enostavno nisem našel, tako da sem moral pržgat računalnik in kupit preko WEB PSN stora lol. Sam ne pomnim pa da se kdaj nebi dalo poganjat/downloadat iger vse od tistega fiaska ko so jih shekal v časih PS3. 

Povezava do prispevka

Itak, smetana je na zadnjem sestanku sprejela sklep o ponovni rehabilitaciji konzole Xbox v uporabo in lastništvo članom Smetane. V sredo bi uradno podpisali izjave, ampak so neke napovedi obstrukcije in določeni člani Smetane so odsotni, tako da smo prestavili za nedoločen čas

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...