Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Pripravi se na zivciranje.. tudi ce ti napisem step by step bo neki narobe in pol ko si bos zjebal nekaj zivcev bo magicno delalo

 

Tako da pripravi se na zivciranje in imej vero, da bo na konvu delalo :)))))

 

Ostalo pac, mores naredit brazilski account na brazilski strani.. kupit brazilske predplacane kartice in nafilat acc na brazilski strani, kupit gold z brazilskim acc ;))) inkonvertirarat gold za 1 eur v ultimate

 

Ne vem ce se ti za tistih par eur ne splaca raje usa al uk al nekida je po anglesko

 

Pa ne vem vpn mogoce mores upali, da se povezea na kiri brazilski server, sam nisem shure

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 15 minutami:

Pripravi se na zivciranje.. tudi ce ti napisem step by step bo neki narobe in pol ko si bos zjebal nekaj zivcev bo magicno delalo

 

Tako da pripravi se na zivciranje in imej vero, da bo na konvu delalo :)))))

 

Točno to. Jaz sem se jebal in naredil pavzo, pa spet jebal in googlal in spet pavziral. Vedno je neke napake metalo in sem zadeve prevajal iz portugalskega jezika z google translate... po 14 dneh nekje pa mi je uspelo.

Povezava do prispevka

Fak taljani. 3 leta ultimate za 58€. :avadodo:

 

Navedek

Ciao raga,

ho appena convertito Live Gold in GP Ultimate sfruttando una congiunzione astrale favorevole.

Ho trovato su Eneba i codici Live Gold 3 Mesi a poco più di 6€. Ne ho presi 8 (totale 24 mesi) e riscattandoli sul sito MS ho lasciato attiva la spunta di Rinnovo Automatico (quindi si sono aggiunti altri 8 mesi Gold).

Mi sono trovato 32 mesi Live Gold e a quel punto per 1€ ho preso i 3 mesi Ultimate.

Dopo la conversione il totale è: 35 Mesi GP Ultimate per 58€.

Non male, non male...

 

Povezava do prispevka
Denis reče pred 1 uro:

Fak taljani. 3 leta ultimate za 58€. :avadodo:

 

 

Tip je naredil ultra bingo biznis :))))))

Prestudirano v nulo

 

Zdaj sem sel pogledat meni traja do 1 aprila 2024 .. dobro je. 

 

Kaj pol zapodaljsat 3 leta mores naredit nov acc al ne? Zadnjic smo neki govorili, ma sem pozabil.

 

Eh dobro sej do 2024 bom pozanil ponovno, bom vprasal takrat se 1x :)))))

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Top shit! To je podobna fora kot nadgradnja iz windows 7 na win 10 ki kao že davno ni več mogoča pa še vedno sam vpišeš not kodo iz nalepke na računalniku in voila imaš legalno kodo win10. Microsoft to sam reče da ne velja več ampak ne izklopijo ker se dobesedno utapljajo v denarju vseeno :avadodo:

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Ja, kupiš 36 mesecev Xbox Live in potem imaš možnost 1:1 konverzija v Xbox Ultimate. Strange but it works.... :) 

 

 

So, what you can do is stack up up to 3 years of Gold, then pay for 1 month of Ultimate to convert it all over. To do that, you must follow the steps below: -

  1. You must be starting without an active Ultimate subscription, because if you have Ultimate already and you try and redeem a code for Gold, it will get converted to Ultimate at a lower rate.

  2. Buy and redeem up to 3 years of Gold. Read the bonus months section below to see whether you should accept any bonus months offered to you when redeeming the codes.

  3. Pay for 1 month of Ultimate. You can also redeem a code for Ultimate as that will do the same thing, although if you have had Ultimate before, make sure you're not using an Ultimate trial code.

When you do the above, all of the Gold you stacked up in step 2 is converted to Ultimate on a 1:1 basis.

Povezava do prispevka
Navedek

Microsoft is now testing an Xbox Game Pass family plan, as shared via Xbox Wire  and in line with a prior exclusive report from Windows Central. Right now, the testing is limited to players in Colombia and Ireland, who will need to be in the correct Xbox Insider testing ring. 

 

Anyone in these two countries that is eligible can test the family plan by purchasing the Xbox Game Pass – Insider Preview bundle. With this, players can then invite up to four players to share in the membership. Anyone with an active Xbox Game Pass  subscription that signs up will have their time converted. In the example given by Microsoft, if someone has one month of Xbox Game Pass Ultimate, it will be converted into 18 days of the new membership.

Windows Central

Povezava do prispevka

Eno vprašanje:

 

Če kupim key za turški 1 letni gamepass ultimate se ga da uporabit, če že imam izbrano USA regijo?

 

https://www.g2a.com/xbox-game-pass-ultimate-12-months-xbox-live-key-turkey-i10000188766044

 

image.png.9aac643e41ce81804803b1731fc656a5.png

 

Predvidevam, da je potrebno potem tule spremenit regijo na Turčijo pa potem vklopit na PC-ju turški VPN in vnesit kodo z G2A-ja pa bi zadeva morala delovat? 

Nazadnje vem, da sem na podoben način ameriško 1 letno naročnino kupil, zdej pa vidim da je turška veliko ceneje...hvala za pomoč :)

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...