Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Ethan reče pred 6 urami:

image.thumb.png.d6da532b0c3b7fd6334cd05d68621803.png

Tako zgleda.... :) 

Na kratko torej:

Nafilas kolkr xbox live gold kod hoces

 

Potem pa redeemas eno poljubno xbox ultimate gamepass kodo pa se vse skupaj pretvori iz xbox live gold v gamepass ultimate? 

 

Bo pri men torej delovala 3 mesecna gamepass ultimate koda za pretvorbo? Ti si kot vidim da s kartico direkt na Microsoftovi strani placal gamepass narocnino / pretvorbo? 

 

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 57 minutami:

Na kratko torej:

Nafilas kolkr xbox live gold kod hoces

 

Potem pa redeemas eno poljubno xbox ultimate gamepass kodo pa se vse skupaj pretvori iz xbox live gold v gamepass ultimate? 

 

Bo pri men torej delovala 3 mesecna gamepass ultimate koda za pretvorbo? Ti si kot vidim da s kartico direkt na Microsoftovi strani placal gamepass narocnino / pretvorbo? 

 

Tako. Samo škoda je samo 3 mesece konvertirat. 

Povezava do prispevka
Ethan reče pred 3 minutami:

Tako. Samo škoda je samo 3 mesece konvertirat. 

Nisma se razumela prav pomoje 😀 zanima me ce sledec postopek deluje preden kupim:

 

- redeemam poljubno stevilo gold kartic (recimo 2 pol-letne = 1 leto+se nekaj zraven gratis)

- redeemam 3 mesecni gamepass ultimate (katerega ze mam), ki bo sluzil za pretvorbo iz gold v gamepass ultimate in mi poleg tistega enega leta doda se zraven 3 dodatne mesece k naročnini. 

 

 

To drzi al sem jaz narobe razumel vse skupaj?

 

Pa pardon ce sem ze tecen s tem, sej bom nehal takoj ko uredim. 👍😀

Povezava do prispevka

@RatKing69 tako je kot si opisal, samo za razliko, da zmeraj dobiš samo 1 mesec gratis in ne 2 ne glede na to ali imaš 3/6/9 mesecev key... Ne smeš pa med posameznimi key-i pozabit odkljukat stran to samodejno podaljsevanje, ker ti drugače ne bo ponudilo ponovno te opcije. Glede na to, da že imaš turški acc bi jaz uporabil naprej turške key-e. Če imaš turško kodo za ultimate potem bi morala veljati pretvorba, ampak jo uporabi na koncu vseh gold key-ev.

 

Če pa kupiš global key na eneba lahko vse to narediš brez VPN-ja. Global bi moral delat na vse regije, samo regijo accja pa lahko mislim, da menjaš vsake 3 mesece?

Povezava do prispevka
linuxx1337 reče pred 1 uro:

@RatKing69 tako je kot si opisal, samo za razliko, da zmeraj dobiš samo 1 mesec gratis in ne 2 ne glede na to ali imaš 3/6/9 mesecev key... Ne smeš pa med posameznimi key-i pozabit odkljukat stran to samodejno podaljsevanje, ker ti drugače ne bo ponudilo ponovno te opcije. Glede na to, da že imaš turški acc bi jaz uporabil naprej turške key-e. Če imaš turško kodo za ultimate potem bi morala veljati pretvorba, ampak jo uporabi na koncu vseh gold key-ev.

 

Če pa kupiš global key na eneba lahko vse to narediš brez VPN-ja. Global bi moral delat na vse regije, samo regijo accja pa lahko mislim, da menjaš vsake 3 mesece?

Hvala, bom poskusil z 6 month gold + 3 month gamepass ultimate za pretvorbo, kar bi moralo skupaj potem navržt za 10 mesecev naročnine ne?

 

Več rajš ne bom zaenkrat če slučajno kaj ne bi delal...

 

Drugač pa ja js mam Razer Wolverine V2 za Xbox, če to smatraš kot "pro" kontroler, bolš je že kot navaden, ma tut mehanske tipke in dober grip... edino wired je kar pa je men po eni strani tut prednost, da ne rabiš batrij menjavat. 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 2 urama:

Hvala, bom poskusil z 6 month gold + 3 month gamepass ultimate za pretvorbo, kar bi moralo skupaj potem navržt za 10 mesecev naročnine ne?

 

Več rajš ne bom zaenkrat če slučajno kaj ne bi delal...

 

Drugač pa ja js mam Razer Wolverine V2 za Xbox, če to smatraš kot "pro" kontroler, bolš je že kot navaden, ma tut mehanske tipke in dober grip... edino wired je kar pa je men po eni strani tut prednost, da ne rabiš batrij menjavat. 


 

kolkrat naj se ti še napiše da preverjeno dela, da bo zaki

Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče pred 11 minutami:


 

kolkrat naj se ti še napiše da preverjeno dela, da bo zaki

Pa kaj tebe zdej to boli? Pač rajše grem na ziher, itak mam eno leto dovolj zaenkrat, če bo delal potem lahko še naknadno podaljšam, ker sem imel že probleme pri redeemanju ultimate gamepassa - da mi je errorje vn metal. 

 

Vsaka situacija je tu lahko specifična, nimamo vsi istih regij izbranih, jaz sem na žalost 3 mesce stuck z turško regijo in maš potem lahk zarad, kdo ve česa vse komplikacije. Na MS supportu so mi govorili, da rabiš še celo backup payment metodo met iz iste regije. Zato rajš grem na ziher, verjamem da njemu dela, samo jaz ne bom na identičen način kot on ali kdo drug tu delal...če bi še enkrat delal bi delal z global regijo, sam zdej pač mam kak mam. 

 

 

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Saj mene je tudi skrbelo, ko sem prvič delal po tej metodi v tuji regiji, sam stvar funkcionira, ti si pač s tem podaljševanjem hitel in je zato zabremzalo.

Ma ja eh majo mal bedne fore in ne bom čist miren dokler ne bom videl pač 15ga, ko mi poteče, da dejansko res dela :D ker mam tut dost enih gejmov gor kupljenih, katere si deliva s kolegom pa jih ne bi rad izgubil..  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...