Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

BigFoot reče pred 17 urami:

Osebno prisegam na Panasonic Eneloop (lahko navadne, še bolje pa Pro).

 

urby20 reče pred 13 urami:

Eneloop (panasonic).

 

Sem hotel napisat da ni Panasonic, ampak Sanyo, samo vidim da so jih res rebrandali - že dolgo jih nisem kupoval (dokaz da so dobre baterije) :D

Kaj Sanyo sploh ima še kaj pod svojo znamko?

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

če še kdo išče PS5, v Mercator Tehnika Črnuče sta bla dva izpostavljena, oba disk verzija s FIFA23, če se ne motim je bla cena 620 eur

Dober deal, škoda samo da je s FIFO. Ne moreš verjet, da vsaj eni ne posiljujejo z dvema overpricanima gejmoma zraven..zdaj je tak že sigurno zdavnaj prodan :)

 

bendeho reče pred 2 urama:

ja na prejsnji strani je nekdo rekel da ma mimovrste za 260 pa so razprodali takoj, ocitno folk kupuje ta jajca

Zakaj tak hejt do Series S? Tut jaz osebno ga ne bi imel, sem si kupil raje Series X, ampak za nekega casualca, ki ne igra veliko pa mogoče niti nima 4k ekrana je pa to IMO top deal. 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 41 minutami:

Zakaj tak hejt do Series S? Tut jaz osebno ga ne bi imel, sem si kupil raje Series X, ampak za nekega casualca, ki ne igra veliko pa mogoče niti nima 4k ekrana je pa to IMO top deal. 

 

Recimo zato? :)

 

Studios Asking Xbox To Drop Xbox Series S Requirement, Dev Says; System Has Become "Albatross" - GameSpot

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

Bossa Studios. 20 games reviewed, average score 63. LMAO :rofl:

 

Njihove špile bi Wii gladko shendalal. A on naklada o Series S. :lol:

 

Dober troll si.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...