Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Tsunamii reče pred 56 minutami:

Kaj bi se splačalo/smiselno kupiti, ko pride ven..nov Xbox ali PS5 ? Bo tudi za Netflix in Plex...poleg iger seveda. Hvala.

Imam jaz podobno težavo, zaenkrat sem team ps5, je pa knjižnica iger gamepass kar velik faktor, če boš seveda to uporabljal. Špili so carski pri gamepassu, moraš bit pa mal fan kakih indie špilov.... Mal me živcira ker je support za plex na ps4 res sad as fuck in mam skoz konstante težave pri predvajanju določenih stvari, pojma pa nimam če ima Xbox kaj boljše urejeno vse skupaj...

Povezava do prispevka

Če so ti kul Sony 1st party igre pol sploh ni dileme kaj kupit. Gamepass je pa definitivno hud deal in poleg močnejše konzole zelo dober razlog za nakup XSX. Sam bom najprej kupil PS5 potem pa ko izidejo in navdušijo MS heavy hitterji ala Fable, Avowed in Hellblade 2 čez cca 2-3 leta pa kupim še XSS al pa XSX.

Povezava do prispevka

Ma stari... pocaki do izida da DF fukne ven video kako dela CyberPunk na ps5 in series x .. ce bo skoraj isto pol absolutno ps5 ker xb nima nekih ekskluziv, vsaj trenutno ne izgleda... ce pa bo CP na XB dejansko delal in izgledal boljse pol za multi naslove vsekako XB.. odvisno katere igre te zanimajo pac.. kot vedno. Pa koliko zmogliv pc imas ker muliti lahko igras tudi na pcju ipd..

 

Trenutno je se premalo znanega.. malo mi gre ze na kurac... vsaki dan so 3 4 novi posnetki leaked ps5 xb price, performance ipd... tipi mutijo na veliko.. treba pocakat izid DF review in pol videt

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Ma stari... pocaki do izida da DF fukne ven video kako dela CyberPunk na ps5 in series x .. ce bo skoraj isto pol absolutno ps5 ker xb nima nekih ekskluziv, vsaj trenutno ne izgleda... ce pa bo CP na XB dejansko delal in izgledal boljse pol za multi naslove vsekako XB.. odvisno katere igre te zanimajo pac.. kot vedno. Pa koliko zmogliv pc imas ker muliti lahko igras tudi na pcju ipd..

 

Trenutno je se premalo znanega.. malo mi gre ze na kurac... vsaki dan so 3 4 novi posnetki leaked ps5 xb price, performance ipd... tipi mutijo na veliko.. treba pocakat izid DF review in pol videt

 

Lej mene res boli kurac če bo Cyberpunk al pa kera druga Multiplatform igra na XSX native 4K na PS5 pa CB\TA 1800P ipd. Jaz vem da hočem igrat GoW5, DeS, R&C, HZD2 itd in tega ne morem igrat niti na 20Teraflop XSXX in zato mene sploh ne zanima kolk pixlov več bodo igre imele na XSX. Če se ti gre za teh par pixlov razlike in par fpsjev razlike (v primeru slabih portov) pol res ne vem zakaj bi sploh kupil konzolo ker so vse Xbox igre tud na PCju, ki ga ti itak imaš kolkr jaz vem. Prvo leto itak ne bo next gen iger na PCju ki bi zahtevale drastične nadgradnje PCjev.

 

Tisti leaki so pa itak čist bz ker folk skos neki povzema cene iz štacun ki absolutno nimajo pojma kakšne bodo dejanske cene konzol. Sploh pa ne neke manjše iz banana republik.  Da ne govorim kako vedno ko pride kaka slaba novica za Xbox nekdo fukne ven nek bedn rumor o PS5. Zadnji je da boš imel na voljo sam 650GB diska lol. Pizda še polna verzija Windows 10 zavzame manj ko 30GB placa na disku pa bo custom verzija FreeBSDja pokurila fucking 175GB placa no... :D  

 

Je pa res mukotrpno tole čakanje na informacije letos... tale chicken game ki se ga grejo MS in Sony je fucking anoying...

 

 

 

Evo še Ign Xbox fanboy Ryan je spregledal :D Imo Halo Infinite ne bo izšel na X1 ker so kr zanesljive govorice da imajo jebeno velke probleme s tem portom, kljub temu da igra zgleda jebeno slabo, kar samo še potrjuje devlopment hell v 343 industries. Kaj ti pomaga 500mio denarja če ga fukneš skoz okno...

 

 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Jaz ne govorim zame al zate, jaz govorim za njega.. jaz bom itak kupil 2x ps5 zame in za brata

 

Xb bom kupil samo ko in ce bo CP delal na 60 fps in na ps5 na 30 al ce bo xb dpbil neko must have ekskluzivo po sreci

 

Moj pc ni neki dober.. mislim lahko igram igrice na 1080p 60fps+ medium high za kaksnw CoD je ql al free partis try igrco.. ma CP itak raje igram na konzoli IMO razen ce be bodo res v k fpsji

 

Nov pc bom nabavil komaj cez 2 leti, akupaj z monitorjem in do takrat upam res da ne bom imel razloga za XB.. Halo so zajebali, imeli so me na haypu ma zdaj me je minilo, tako da ko jih jebe a kaj bo cez eno leto tzdi ne mislim mozgat zdaj.. resnicno upam da njihova konzola ne bo poganjala igre na 30fps vec in da bo razlike samo par pixlov kot pravis ti

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 13 urami:

Imam jaz podobno težavo, zaenkrat sem team ps5, je pa knjižnica iger gamepass kar velik faktor, če boš seveda to uporabljal. Špili so carski pri gamepassu, moraš bit pa mal fan kakih indie špilov.... Mal me živcira ker je support za plex na ps4 res sad as fuck in mam skoz konstante težave pri predvajanju določenih stvari, pojma pa nimam če ima Xbox kaj boljše urejeno vse skupaj...

Trenutno imam na sposoji Xbox One in Plex deluje odlično ! Tudi Netflix normalno seveda. Upam, da dobim se PS4, da stestiram. Vendar ce bo aktualno bi sel v nakup nove genaracije.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Gatsu reče pred 27 minutami:

OMFG tole je pa najgrša konzola ever :sick:

 

Cenovno pa bomba. Ko bo Microsoft končno kak dober špil skup spacal bo tole že zraven 5kg praška za perilo  :w00t:.

sej je tudi hardversko precej okleščena, če primeraš z XSX.. kar bo enako (pa še to bojda ne) bo CPU, ostalo pa zrezano do max za ujetje cene... tuki je peak perf mrbit 4.9 tflos, kar je skok nad trenutno generacijo, ampak še vedno precej manj od XSX in PS5

 

lahko pa MS  da vse X1 kar jih je v trgovinah na odpad tale moment

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Nakup konzole day one se čisto splača, saj za svojo staro dobiš nek normalen denar, čez leto ali dve stara konzola ni vredna skoraj nič

 

299 je zelo agresivna cena sicer je pa tud konzola meh, ni series s next gen, pa tudi problem bo za developerje optimizirat za vse te platforme

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...