Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Sadako reče pred 2 urama:

A ce kupiš spil, ga instaliras pa potem zbrises a je gone al ga lahko ponovno nalozis gratis? 

 

Let me google that for you:

 

Anything that you had purchased and have since deleted from your hard drive can be redownloaded at any time.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Jah, glede na to, da je Xbox Series v bistvu mrtva konzola, se je logično znebit čimveč kosov ASAP

 

Pričakujem ali najavo nove konzole zelo kmalu ali pa razglas, da Game Pass postaja platforma, ki ni vezana na Xbox hardware

 

Razumem, da imajo neskončno keša in lahko izdajo še 10 generacij konzol v teoriji, ampak v praksi je nemogoče, da bi delničarji in različni odbori podpirali take polomije 

Povezava do prispevka

Plus to brutalno porivanje v grlo gamepassa, gaasa in always online modela s škornji za kidat gnoj. Lejte modeli, razumemo, Netflixov in Spotyfijev model vam je top, razumemo tud da Microsoftu kot skupini cloud-service related roba prinaša bolan keš (120 MRD usd na leto, če smo natančni). Ampak špili in gamerji s(m)o pač očitno drugačni. Folk, ki igra konzole, ima očitno rad SP igrice, ima rad zaključene naslove, ima rad epske zgodbe z začetkom, zapletom, razpletom in koncem in ne bo zadovoljen z nekimi generičnimi, napol narejenimi jajci, ki jih moraš preko gaasa še 5 let klepat, da izgledajo podobna končani igrici. Lahko se greš gaas in always online napol narejena jajca do neke mere. Ne moreš pa na tem zasnovat celoten poslovni model konzole, jebote kupus. Sej to so tudi oni spoznal, ampak ful prepozno.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Evo danes sem si se jaz koncno podaljsal:

 

12 mesecni gamepass core - Turkey

image.thumb.png.674c4582a4947446886c2c9086cbebcc.png
1 mesecni gamepass ultimate Turkey

image.thumb.png.2b8cf918e1f92aa872b7cea4bdf57167.png

 

Poleg tega se pa NBA 2k24 za 30€. 
 

Skratka narocnina mi zdaj velja do 18.9., prislo me je pa 50€ oz. 25€ na osebo glede na to da si s kolegom deliva racun. Je kdo se kaj ceneje uspel priti skos? 

Povezava do prispevka

kolko dobrih igric je na gampassu ZASTONJ

 

remrant 2

lies of p

dead space remake

age of empires 4

wo long

atomic heart 

forza motorsport

starfield

sea of stars

vampire survivors

no man sky

a plague tale requiem

wild hearts

football manager

hitman

 

kolko keša prisparanega

altroke unih 100 150 eur za 3 leta oz zdaj baje 2 ker imajo converzijo gold v ultimate 3:2

 

remrant 2

lies of p

dead space remake

in sem ze profitiral

 

uredilo bitje bigboss82
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče Dne, 15. 12. 2023 at 8:30:

Jah, glede na to, da je Xbox Series v bistvu mrtva konzola, se je logično znebit čimveč kosov ASAP

 

Pričakujem ali najavo nove konzole zelo kmalu ali pa razglas, da Game Pass postaja platforma, ki ni vezana na Xbox hardware

 

Razumem, da imajo neskončno keša in lahko izdajo še 10 generacij konzol v teoriji, ampak v praksi je nemogoče, da bi delničarji in različni odbori podpirali take polomije 

Meni osebno sploh ni jasno kaj so delal, da so tako zasral. Xbox OG je bil konkretna konzola tistega časa, mela HDD, DVD enoto, povezavo za net, skp sestavljena kot tank. Jaz sem še mel mod chipano, z dodatnimi softweri gor (lahk sm gledal Divxe, Xvide itd.), pa tud špilov je blo obilo od Ninja Gaiden Black, Forze Motorsport, Baldurs Gate, Far Cry (xbox verzija konkretno dobr špil), Half-Life 2, ter seveda zakonski in legendarni Halo 1 & 2 pa tud controler ni bil slab jaz sem mel unga S verzijo (prvi kontroler s trigerji za dirkačine in FPSje). Xbox360 ko je izšel je bil proper zadeva, res da mel RROD, kar ga je zjebalo in the long run, sam špilov je blo dost dobrih, killer ekskluziva Gears of War, proper Live service (sicer plačljiv), Arcade igrice itd itd. Sicer sem se sam vedno bolj nagibal k PS in to se je vidlo, ker sem izpustil series X in ta ta nov One in jih tud nam kupil. Sam nekih iger in ekskluziv pa ni ki bi me karkoli pritegnile, če bi iskal drugo konzolo, pa jo ne rabim, ker sem mnenja, da je ena konzola in PC dovolj za človeka k ni doma na kavču 24h, bi izbral prej switch.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 urami:

Meni je ta subscription sistem od PS+ Extra res zakon in vreden vseh 90EUR, ki sem jih plačal zanj.

Gamepass pa je res čisto druga kategorija. Best value.

Bi bil res win-win za vse, če bi bil gejmpass na best konzoli.

Povezava do prispevka

Sej je, na pcju

 

Haha nene. Ma kje bo sony dovolil gamepass na ps5. To bi se sami sebe zjebali. Folk bi dal 400 za ps5 in pol bi ms z game passom zasluzil vec kot sony s konzolami. Pac sony vam fuullll kesa pobere z videoigrami

 

Zdaj vecina folka ima ps5 ker je najbolj poceni varijanta za igrat vse, vsaj na videz. mas dve ekskluzivi, ko dejansko ne suxajo in skoraj vse ostalo lahko kupis in te sjebejo na marketingu.

 

Najboljsa varjanta je pc, gamepass in, poceni digitalni kljuci za steam. Pol ce hoces igrat une dve ekskluzive imas se ps5. Sam jaz ga nisem igral zaprav od GoW pomoje. Eno leto odkar imam pc mi ps5 nabira prah, ker tudi ps5 nima vec nekih res hudih ekskluziv. Je pa pc hardversko zahteven nakup ampak ce izracunas koliko prisparas na igrah, vprasanje. 

 

In pol imas gamepass ki je najjaci deal. Samo zal brez pcja imas xbox, ki pa nima nobene ql ekskluzive, SE VEDNO....... da bi protibalansiral zadeve in osmotril nakup. Najjaca eksliziva in edina je game pass :)))))) ki pa je rudi na pcju

 

Je xbox se vedno najjaci nakup cenovno, ce se odreces dvem ekskluzivam in kupis game pass. Kupis konzolo za 500 in 100 vsake dve leti in lahko igras skoraj vse

 

Samo ki pac folk, navalimo na ekskluzivo oz se huje recemo dam 500 eur za ps5 sej ni tolko in bom lahko igral vse. In pol nas sony olupi na hard z cenami videoiger in mi ga se hvalimo

 

Jaz ne vem da ta xbox ne more naredit eno jebeno ekluzivo na leto da ni smeti

 

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Navedek

SOAR ABOVE THE SANDS OF DUNE
Take off on your own adventure today with the Microsoft Flight Simulator: Dune Expansion! Developed in partnership with Legendary Pictures and Warner Bros. Pictures, the otherworldly Atreides Ornithopter is yours to pilot across the mysterious desert planet of Arrakis, also known as Dune. Master the nimble craft in six challenges and free-form aviation as you prepare for Dune: Part Two only in cinemas.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...