Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

ke_kit reče Dne, 2. 9. 2022 at 15:19:

Jaz pa ob uporabi PS+ Premium (pa tudi raznih Netflixov, HBO in Disney+) vedno bolj ugotavljam, da so tej subscription services res brezvezni. :\

Seveda se nenormalno splača, če igraš veliko iger, sam če se ti gre res samo za tistih par kvalitetnih GOTY contenderjev vsako leto, pol je čist isti kurac al imaš al ne, k večina tega ne pride na servis day one.

 

Teh 5 eur na mesec je seveda en velik nobrainer, sam mi res en kurac pomaga nizka cena, če potem ne uporabljam.

 

Feget reče Dne, 2. 9. 2022 at 16:23:

Mah kaj pa vem. Nabavil sem za 1 evro 3 mesece gamepassa (od tega bil en mesec na morju, tako da ga niti nisem uporabljal) in vse kar mi je bilo cool sem sprobal/preigral, zdaj pa prav čakam, da mi že poteče to sranje, ker potem polno nekih slabih iger sprobavam, ki so ali zanič ali pa v njih niti ne uživam preveč, samo zato ker so zastonj.

 

Tako da tisti Sony plus bom imel zdaj nekaj let, potem pa jebeš te passe in podobno sranje.

Drgač generalno +1, tudi sam nisem fan subscription servicov, samo realno nas bo čas brutalno povozil. Feget piše, da bo imel Sony+ par let, potem pa jebeš te passe, v resnici bo pa čez nekaj let ta pass najbolj popularna in smiselna stvar, tako da bomo fani regular kupovanja še na več načinov rejpani in bomo najbrž vsi lepo naročali gamepasse

 

Sicer pa ja, streaming je smeti, jaz imam isti kombo (Dizni+, HBO in Netflix), plus par mesecev zdaj sem imel Mubi za alter filmiče, pa še vedno večino filmov, ki jih želim videt, ni na teh platformah. Tako da upam da bomo lahko v Sloveniji še dolgo piratizirali NO FUCKS GIVEN, ker pri filmih se res kljub vsem streaming servisom vsakič gladko vračam nazaj na piratske strani :D. Pa res zdaj vsako produkcijsko podjetje, ki ima 5 minut časa, naredi svoj streaming service za filme. Bv res, edino, kjer mi paše streaming, je, ko pridem brez ideje, kaj bi gledal, pa kot zombi mal poklikam na Netflixu :D 

Povezava do prispevka

Zlata doba streaming servisov je bla preden sem jz sploh netflix vzel. Sej netflix je se vedno kul ker mas gor nek content ki je vreden ogleda sam v resnici marsikajnod tega ne bi gledal ce ne bi mel netflixa. 
Zdej sm recimo spiratiziral uno Chris Pratt miniserijo iz amazona in je res kul, crnske vilince bom tut ziher gledal vsaj 1 sezono in enako velja za GOT prequel. Netflix ma contenta neskoncno, sam kvaliteta je p v povprecju izjemno nizka. 
 

Kar se pa gaming servisov tice so pa totalni no-go zame, ker obrnem mogoce 3 spile na leto. Kaj naj s streaming servisom pol, vec placam za narocnino kot ce day 1 kupim spile. Pa jih itak ne kupim day1. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Sem mislil da sem edini tak fosil, sem krivil tudi svojo patološko nagnjenost do zbiranja stvari da mi PSN Platinum ne dogaja... me veseli da so še kateri taki.

 

Prvi mesec mi je bil service nor in ultra uporaben, ker sem sprobal tam +20 špilov, za katere sem že slišal oz sem jih imel za kandidate za proper dobre špile. Tko da sem lahlo vse to sprobal in igral first hand za drobiž (žal no bilo nič vredno pol kurca, vključno s Strayem). No, ko sem dal pa to čez... pa sam drek po faci. Ostalo ponudbo sem ali že igral ali me pa totalno ne zanima. Novih zanimivih stvari tipa Rollerdome in Cult of the Lamb pa itak ni gor. Tko da ta mesec še odfuram, potem pa lep lp kar se mene tiče.

 

Aja, je pa stvar super še za primer da imaš kak geek / frend meet v RL in rabiš imet pri roki čim več multiplayer špilov za en večer :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 43 minutami:

Aja, je pa stvar super še za primer da imaš kak geek / frend meet v RL in rabiš imet pri roki čim več multiplayer špilov za en večer :)

To, pa tudi za moje bolj casual frende je zadeva res best, marsikak znanec mi poroča, da igra največ (in najbolj raznoliko) od srednje šole naprej, kar je gotovo cool

 

Jaz imam pa ful rad ciljno usmerjeno igračkanje ali gledanje stvari. Res redko da bi šel randomly stinkat na kavč brez ideje, kaj bi igral ali gledal, da bi mi bili te random Netflix algoritmi ful dobrodošli

Povezava do prispevka

Samo xbox konzole pa so res največji krš pod soncem.

 

Danes mi je brickalo out of nowhere xbox one x konzolo, ki sem jo hotel imeti za gledanje filmov preko kodija.

 

Baje se zadevi reče black screen of death - kao vse dela, samo slike ni. Potem imaš ene 5 različnih tehnik kako to popraviti, samo meni nobena ne dela. Se mi je to sicer že zgodilo tudi na series x, ampak tam se je dalo dokaj na easy popravit. 

 

Mogoče kdo ve kdo servisira ta microsoft pasja jajca? Mogoče goblin?

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 urami:

Evo, za to sem mislil, da bo ena taka res pozitivna lastnost subscriptiona, sam kaj ko pol enkrat sprobam te igre in se zavedam čemu jih drugače nisem nikoli niti povohal.

:D

 

Ko sem nabavil ta PS+ Premium sem preigral RDR1 in stare GoW, sedaj pa točno vem, da se ničesar več ne bom taknil in sem se vrnil k From igračkam ter čakam kaj novega. Enako mi je blo pri Game Pass, ki sem ga imel za PC (ker konzole nimam). Najprej sem nekaj sporbaval, zadnje leto pa menda ene same igre več nisem naložil... Ne mikajo me te zadeve ugotavljam. Jebi ga, to leto bom že pregural na PS+ Premium, potem pa najverjetneje res konec.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

mn3njalnik ugotovi, da je sonyev subscription model brezveze - no evo, zdej se spet vsi strinjamo

 

lepo da ste vsaj še isto poletje to ugotovil, bolš je kvazi lastit si nek špil, ki ga kupiš, kukr pa igrat prek nekega subscriptiona, kjer ti lahko slejkoprej nek kul špil, ki si ga želel igrat, dol fuknejo

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 9 minutami:

mn3njalnik ugotovi, da je sonyev subscription model brezveze - no evo, zdej se spet vsi strinjamo

 

lepo da ste vsaj še isto poletje to ugotovil, bolš je kvazi lastit si nek špil, ki ga kupiš, kukr pa igrat prek nekega subscriptiona, kjer ti lahko slejkoprej nek kul špil, ki si ga želel igrat, dol fuknejo

 

Eni smo to trobili ko si bil ti še v subscription stanju v fotrovih jajcih, fantiček :D

Povezava do prispevka

ja samo sem bil zelo proti Extra/Premium in si tega nisem zrihtal

 

PS+ špile pa še zdej igram in kupujem samo tiste špile, za katere mi je jasno, da jih ne bo na PS+, vsaj še dolgo časa ne - Elden Ring, It Takes Two,..

 

sej sm reku samo kul, da smo zdej vsi na istem, ker upam da tale Extra/Premium model zares propade in zrihtajo to bolj smiselno a la Gamepass

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 33 minutami:

mn3njalnik ugotovi, da je sonyev subscription model brezveze - no evo, zdej se spet vsi strinjamo

 

lepo da ste vsaj še isto poletje to ugotovil, bolš je kvazi lastit si nek špil, ki ga kupiš, kukr pa igrat prek nekega subscriptiona, kjer ti lahko slejkoprej nek kul špil, ki si ga želel igrat, dol fuknejo

Meni je subscription model v teoriji vrhunski, kar potrjujejo tudi kolegi, ki zaradi game passa igrajo največ in najbolj raznoliko od otroštva naprej

 

Samo zame specifično ni

 

Subsription model ni za neke petičneže, ampak za mase

Povezava do prispevka

Ne pozabimo, da je na konzolah s tem začel MS in plačljivim  MP, party... men je bilo že takrat WTF!? Kupiš igro in potem moraš plačat, če želiš igrat, no to zdaj je pa samo nadgradnja. Game Pass imam, ker sem izkoristil tisto foro za 3leta 60€, PS+ pa nisem nadgradil, ker imam extra premium polne police še za par let :fun:

Potem je pa že vprašanje, če bom še zmogel drkat pritiskavca. hahaha

Zdaj me ima že nekaj časa, da bi nabavil Evercade....:ninja:

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Jaz ravno vceraj prekinil avtomatsko obnovo psn premium, ker ja..ni vec interesa, v knjiznici tisto kar me je zanimalo sem ze tako preigral.

 

Bom pa obdrzal game pass,  ker zaenkrat se je racunica pri ultimate. Nintendo nisem nikoli aktiviral razen free obdobja.

 

Pri TV modelih sem tudi malce red naredil oz. striktno vzamem za en mesec in takoj prekinem, da ne pozabim :) in pogledam kar me zanima, potem pocakam kako leto ce se kaj novega pojavi.  Ok Disney plus mam zaradi tamalih, pa se to bundle skenslal. Ok pa Amazon Prime, ki ga zaradi postnine prinsem vsak mesec notri. 
 

Sranje je, ker je povsod nekaj dolarjev, kao saj to je pa za 2 piva,… a ko naredis mesecno racunico, pa vidis da je kar strosek. 
Kot drugo, pri TV je ratalo ze povsem nepregledno, prevec je servisov. A kabelska v ZDA skoraj ni opcija, tam od 50 do 80 dolarjev je mesecni strosek, s tem da se ti zmesa od frekvence in dolzine reklam.  
 

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 minuto:

Samo kaj je fora tega amazon Prime? Jaz vedno ko sem dobil tisti mesec brezplačno sem potem plačeval poštnino v celoti - isto kot da ne bi imel aktiviran prime???


Postnina je zastonj samo za dostavo po Nemciji za primer, v Slovenijo ti zaradi Prime narocnine nikoli ne bodo poslali zastonj ;)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...