Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Osebam, ki iščejo opcije za casual gaming  nevem zakaj za vraga se jim nebi priporočalo ali omenilo najbolj casual opcije na trgu?

 

Sej na koncu se še vedno lahko oseba sama odloči ali gre na poceni najbolj casual varianto ali kaj boljšega PS5/Series X.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Osebam, ki iščejo opcije za casual gaming  nevem zakaj za vraga se jim nebi priporočalo ali omenilo najbolj casual opcije na trgu?

 

Sej na koncu se še vedno lahko oseba sama odloči ali gre na poceni najbolj casual varianto ali kaj boljšega PS5/Series X.

Točno to. Pa za ene 350 € dobiš konzolo in 3 leta gamepassa, s katerim se lahko zabava cela družina. Malo pozabljate, kok ljudi ima nizke prihodke in je to res insane opcija za 3 leta sodobne gaming zabave. 

Povezava do prispevka

Casualcu je v interesu, da ima na izbiro določeno paleto iger kot npr. kaka fifa, ki ni nujno najnovejša itd. Jaz sem imel combo ps4+psn naročnina+ps now in sem potem prešaltal na series s+gamepass. Lahko mirno rečem, da je za casualca slednji combo en nivo višje.

Povezava do prispevka

Itak da je. Pač jaz imam dva kolega, ki ju je točno ta kombo (series s + gamepass) povlekel nazaj v gaming, iz katerega so šli nekje mid-360 generacije

 

Jaz nimam Xboxa, ampak se mi zdi res dober deal za casualca, iskreno boljši od PS5 digital. Če mi igre ne bi bile med top hobiji, bi si tudi jaz nabavil. Zdaj imam pa PS5, gaming PC in Switch :D

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 5 minutami:

Itak da je. Pač jaz imam dva kolega, ki ju je točno ta kombo (series s + gamepass) povlekel nazaj v gaming, iz katerega so šli nekje mid-360 generacije

 

Jaz nimam Xboxa, ampak se mi zdi res dober deal za casualca, iskreno boljši od PS5 digital. Če mi igre ne bi bile med top hobiji, bi si tudi jaz nabavil. Zdaj imam pa PS5, gaming PC in Switch :D

 

Zakaj pa casualc ne bi smel imeti PS5 al Series X?

Zakaj kar domnevate, da so vsi casualci revni?

Se mi zdi da je tip jasno povedal, da Series S odpade, vi pa še kar vztrajate. :D

 

Povezava do prispevka

Saj tukaj sem vstopil v debato ravno zarad finančne plati, ker je tip napisal, da nima glih keša za čez okno metat ...

 

Jaz se smatram za gamerja, sam igram zadnje čase samo neke indie zadeve in testiram nove igre na gamepassu, resnih iger se mi ne da lotit :( Slay the spire recimo sem naklepal blizu 400 ur, zdaj sem začel igrat Roboquest, ki mi sliči na nek risankasti kvazidoom z rpg elementi in mi je noro fun, aja pa inkulinati mi je zakon. Tko da zame je tole vrhunska stvar za majhen denar.

Povezava do prispevka

Meni se pa zdi, da ste eni kar užaljeni ko casualci na forumu iščejo opcije za casual gaming in mi med drugim priporočamo/omenimo Series S in ne sprve kar PS5.

 

Sej se je vedno omenilo tudi slabosti Series S konzole in tudi priporočalo boljšo varianto, če je extra keš na voljo (PS5 ali Series X). 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Zato ker ste škodoželjni in skušate random folku poturit ta kupček dreka !

Če je pa tako fino zakaj pa potem niti eden izmed vas tu si ne lasti te konzole :)

 

Series S že od vsega začetka nihče noče in ostaja na policah day 1.

Še USA casual uporabniki so ga množično zavrnil in kljub hudim pocenitvam na black friday raje jemali PS5.

KER NIHČE NOČE TE KONZOLE !

 

 

In potem za povrhu folku v SLOVENIJI predlagate xbox konzolo :rolleyes:

 

 

 

Povezava do prispevka

Prednost xbox s je da se ga lahko nastavi kot res ultimativna mašina za emulatorje. Gor inštalilaš retroarch in imaš iger ko dreka.

 

Za vse ostalo pa je po mojem ps5 digital 1000x boljša izbira. Moram priznati, da tudi svojega X-a zelo zelo malo uporabljam. V bistvu ga imam zaradi vrhunskega back compatibilitija in ker nekateri starejši špili tečejo ful bolje na njem kot na ps5. 


Skoraj vse nove stvari pa igram na ps5, predvsem zaradi boljšega controlerja in feedbacka v controlerju.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...