Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

XSS ima že zdej pri marsikeri igri težave predvsem z resolucijo pa sploh še ni "nexgen" iger. Kaj šele bo do konca te generacije lol. Pa sej konzolo kupiš za 5+ let in res ne vem zakaj bi kle šparal (če nimaš dnarja užgeš obroke na mastercardu ki vsaj pri moji banki koštajo 1€ dodatno na obrok in mir)... Microsoft je s to konzolo kar se mene tiče naredil veliko neumnost ker so enostavno naredili prevelik rez sploh kar se tiče spomina. Pač daš 200€ več in kupiš XSX če ti je kul gamepas al pa PS5 če so ti kul Sony 1st party igre in to je to.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 minutami:

Playstation ima še vedno skor 40% a vztrajno pada in bo še slabše ko pride jeseni nov model PS5 brez pogona in b slednji na voljo samo še kot dodatek. 

 

Misliš da si bodo upali, da obični ne bo ostal v prodaji?

Sej verjetno vidijo kako je prodajno razmerje med digital in običnim.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 17 minutami:

Misliš da si bodo upali, da obični ne bo ostal v prodaji?

Sej verjetno vidijo kako je prodajno razmerje med digital in običnim.

Ma v trenutnem stanju v bistvu ne moreš ničesar primerjati, ker zaradi pomanjkanja folk itak pokupi vse.

Zdaj se bo baje situacija spet normalizirala.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Meni so tukaj priporocili S serijo in sm noro zadovoln. Tud GP sm zrihtal v 5. minutah. 

 

Zaenkrat sem preigral:

Prey

High on Life

TMNT

 

Trenutno pa spilam Skyrim, Unrevel in Lost in Random. 

 

Vse to v dobrem mesecu lol

uredilo bitje Sadako
Povezava do prispevka

Rabim malo pomoči.

 

Rad bi nabavil Game Pass Ultimate za 1€...

 

na MS accountu sem spremenil regijo na UK.

 

Grem na stran  -> https://www.xbox.com/en-GB/play (hola ublocker, regija UK)

 

se mi odpre to okno

 

image.png.cb1e6866aeeb2994fd7e931bceafa8df.png

 

 

Stisnem join for 1€ 

 

mi odpre tole

 

image.png.150fcea4a1df9abfc13db7040c12794b.png

 

 

Stisnem next

 

image.png.3a250539ee2e2da80d6a8c74d24abb09.png

 

 

in se ne zgodi nič.

 

 

Je imel kdo podobne probleme ?

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

PS5 bom uzel.

 

Xbox pass sm uzel in ga takoj skenslu ker je 1€. Mam na PCju par špilov še na to-do listi.

 

Xbox S bi potencialno nabavu za 200€ max. Sicer za 250€ ga trofneš na nemškem amazonu...

 

Oz. verjetno bom počaku, da pride cloud stream v SLO, pa bom magar kontroler kupu :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 23 urami:

Hja, ni čisto tako. Plus fizičnih verzij, je da jih lahko prodaš naprej, ko se naveličaš. Kode lahko koristiš izključno na svojem accountu.

all fun n games dokler ne dobim witcherja 3 od kolega in mi napiše, da je špil že redeeman na steamu. Jaz pa v roki 7 dvdjev :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 18. 2. 2023 at 14:01:

Hja, ni čisto tako. Plus fizičnih verzij, je da jih lahko prodaš naprej, ko se naveličaš. Kode lahko koristiš izključno na svojem accountu.

 

Kdo pa resno kupuje retail Xbox igre še? :ninja:

 

 

Je pa Bethesda potrdila da bo BR disk not. Če bo cela igra gor je pa drugo vprašanje :P 

Povezava do prispevka

Torej, odločil sem, da bom vzel series x model. Če mam že tv in vse skup, pa vzamimo beast model. :)

Kje vzeti? microsoft.de je legit? Bo prišlo brez problema. Ker piše, da je na zalogi. Potem je tudi amazon, ampak je večino brez zaloge.

Pri nas pa vidim, da ga imata techshop in konzolko, seveda vsak z svojo maržo.

 

Game pass mam že urejen na PCu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...