Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Damn kako je pa fps boost cool funkcija na xbox series x:wub:

 

Vstavim igrico Prey v ps5, meni ena najboljših iger prejšjne generacije. In samo fuj in gnus 30 fps, igra se počasi, slika se lomi, gre mi na bruhanje in s studom in solzo v očeh zaprem igrico in ugasnem konzolo.


Potem se spomnim, da jo imam tudi za xbox, probam še tu. In me skoraj vrže na rit od tega kako lepo deluje na 60 fps in kako tekoče se igra:wub:

 

Že samo za to se splača imeti xbox series x. Potem je pa še danes na storu akcija diablo ultimate collection za 12 evrov - sem dobil celoten diablo 3 eternal collection in še diablo 2 remastered:wub:

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

 Tako kot se nam je zdelo se je tudi dejansko zgodilo. Studio ki je delal kritično dobro sprejete igre a prodajno ne tako uspešne so prisilili delat GaaS sranje in rezultat je tak kot je en velik pasji drek. 

 

članek

 

 

p.s. - Upam da ne bomo zarad Bimbota čez par let brali takle članek o kakšnem Naughty dogu....

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Lol

 

Navedek

Microsoft told us this back when we saw the Series X for the first time that the Series X is their mid gen refresh. They just decided to do it, ahead of time, I guess you could say. The Series S is what they consider the standard machine and then Series X is, you know, that's getting ahead of the cart there and this is what you might get from a mid gen console.

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Navedek

BREAKING: Microsoft has won its FTC fight to buy Activision Blizzard. Judge Corley has denied the FTC’s preliminary injunction request.

EDIT:

Navedek

BREAKING: Microsoft and UK regulators agree to pause their Activision battle to negotiate. It looks like the CMA is ready to talk about a potential remedy in the UK. Details here:

CMA se bo pogodil. Tako, da to je to. Končno se saga zaklučuje.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...