Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 2 minutama:

sej nisem trdil da so slabe igre, samo tako sem vprašal, če samo meni potegnejo praktično edino še Sony ekskluzive

Kle bi bil zanimiv test, če je to zarad pripadnosti firmi al ti sede žmoht njihovih igric :D 

 

Aka, če najavijo, da bo Horizon 2 multiplat., a bi ti vseeno potegnil al bi bil like "zeh", "nothing of value was lost", "že enka mi je bila v resnici kr neki" :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Saj on je že izrazil ekstremno ogorčenje in razočaranje, ko so nekatere Playstation ekskluzive ble napovedane, da pridejo tudi na PC. Tako, da tu nekje že imaš odgovor :D

 

Sicer pa veš, da Stipe itak nikoli ni bil gejmer. On pač preigra 3-5 iger na generacijo in to je to.

 

zdaj je pač tako, ker imam druge obveznosti - drugače pa boš verjetno moral pojesti še dosti polente, da boš pustil toliko ur v igrah kot jaz. :D

tudi ne strinjam se s tvojo definicijo gamerja (= tisti, ki preigra veliko število iger)...

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 38 minutami:

Kle bi bil zanimiv test, če je to zarad pripadnosti firmi al ti sede žmoht njihovih igric :D 

 

Aka, če najavijo, da bo Horizon 2 multiplat., a bi ti vseeno potegnil al bi bil like "zeh", "nothing of value was lost", "že enka mi je bila v resnici kr neki" :D 

 

če bi produkcijska vrednost in žmoht ostala ista, me verjetno nebi motilo...

 

edit; Nintendo igre mi recimo tudi ful dogajajo, čeprav jih dandanes ne igram, ker nimam časa še za eno platformo - ampak ja, mislim da ni samo pripadnost znamki... 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka

Jasno, da gejmer ne more biti tisti, ki igra samo eno zvrst iger in pa še to 2 na leto. Nikakor ne gre skupaj. Lahko si kvečjemu priložnostni igralec iger. Tudi sam nisem pravi gejmer, ker on mora igrati in občudovati igre na vseh različnih platformah. O urah pa nebi... ker res nimam pojma. Vmes par let nisem igral, sem pa par let igral tudi po 8 ur dnevno in več nekoč na lan partyih al pa doma preko neta... Tudi prvo leto ko sem nabavil PS4 sem obrnil cca. 30 iger, od tega 6 al 7 platina... kar pokrije tvojih par let.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Jasno, da gejmer ne more biti tisti, ki igra samo eno zvrst iger in pa še to 2 na leto. Nikakor ne gre skupaj. Lahko si kvečjemu priložnostni igralec iger. Tudi sam nisem pravi gejmer, ker on mora igrati in občudovati igre na vseh različnih platformah. O urah pa nebi... ker res nimam pojma. Vmes par let nisem igral, sem pa par let igral tudi po 8 ur dnevno in več nekoč na lan partyih al pa doma preko neta...

 

ne vem no, meni je gamer = ljubitelj iger, ne glede na količino preigranih...pol se pa tudi gamerji lahko naprej delijo na več kategorij

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 39 minutami:

 

 

Aka, če najavijo, da bo Horizon 2 multiplat., a bi ti vseeno potegnil al bi bil like "zeh", "nothing of value was lost", "že enka mi je bila v resnici kr neki" :D 


Boš videl nekje sredi generacije, ko bo zoni po tekočem traku portal svoje igre na PC, ker jih bo MS stiskal za jajca.

Ja God of War lahko igrate tudi na PCju, ampak ali lahko igrate Kratosa s spajderman skinom na PCju? this is for the players

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

Kaj samo meni je vse to kar kupuje Microsoft, kljub pompoznosti, en velik zeh?

Bolj pričakujem recimo HZD2, kot cel ta ZeniMax portfolio - da ne govorim kako novo igro od Naughty Dog ipd...

 

Tudi Sonyjeva strategija kupovanja studijev (kupijo obetaven studio za relativno malo denarja in mu pomagajo prosperirat) mi je dosti bolj logična, kot Microsoftovo kupovanje studijev, ki so povečini že videli svoje najboljše dni.

Tole bi morali dati kot spremno besedo h katalogu Sečoveljskih solin, stari.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Men je od teh stvari k so jih zdej dobil Zeh edino Elder Scrolls franšiza. In če bo Starlight po istem kopitu se ne sekiram sploh če pride na PS5 al pa ne.

 

Čist neki druzga so pa igre od Arkane, MachineGames in ID software. Njihove igre sem to generacijo več ali manj vse preigral a samo redke day1 (Doom Eternal in Prey). 

Meni pa je ravno obratno, ker so mi načeloma 1st person shooterji garbage (Dishonored 1 in 2 sta mi sicer bila čisti odlom, sam Doom mi je recimo res brezveze). Sam meni je pač jasno, da so to osebne preference, ki nimajo veze z masami. Itak, da je tale nakup huge zadeva.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
George reče pred 14 minutami:

Eenim se vedno ni jasno, Microsoft bo z akvizicijami nadaljeval, gamepass je future, subscription model je future in tle bo Sony popusu na polno.....

Ya ya, smo razumeli, da še vedno nisi pozabil Pearl Harbour. Let it go.

 

Drugače imaš valjda prav in bo na dolgi rok sub model prevladal, sam dokler bodo obstajale ubijalske PS ekskluzive bom jaz (in verjetno tudi milijone drugih ljudi po svetu, ki ne gojijo zamer do japoncev) še vedno team:

porque.gif.32b8b001f771e6a3e8954a1a6c532914.gif

 

Inb4, ker ni keša.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 36 minutami:

Meni pa je ravno obratno, ker so mi načeloma 1st person shooterji garbage (Dishonored 1 in 2 sta mi sicer bila čisti odlom, sam Doom mi je recimo res brezveze). Sam meni je pač jasno, da so to osebne preference, ki nimajo veze z masami. Itak, da je tale nakup huge zadeva.

 

Meni pa zgleda ni jasno, al kaj si mislil s tem? :)

 

Povezava do prispevka
johnbi reče pred 48 minutami:

moje teorija je, da je MS kupil bethesdo da bo sony stisnal za jajca v smislu al date gamepass app na PS al pa nema teh naslovov za vašo konzolo 

 

Kupili so ker je bila odlična priložnost (vsaj po njihovem mnenju) in sovpada z njihovo politiko: gaming wherever whenever.

 

MS ne rabi stiskat Sony-a za jajca, console war že zdavnaj konec in sedaj je cloud war. Mogoče je zadnjo bitko dobil sony, ampak jasno je, da je game over za sony (vsaj zaenkrat).

 

MS sony-a niti ne smatra več za tekmeca, ampak sta to amazon in google. 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 57 minutami:

 

PS Now, ki teče na Microsoftovih serverjih, ne pozabit. :D

To pa ne vem če, drži. Vsaj v štartu je laufal na posebej prirejenih PS3 serverjih... 

 

Navedek

To implement the service, Sony created a single motherboard equivalent to 8 PS3 console units into a server rack to allow the games to function, as opposed to software emulation, due to architectural complexity

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...