Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

planetarium reče pred 2 urama:

Dostikrat menjate igre v eni seansi? In koliko ter kolikokrat jih zamenjate ce igrate 4ure v kosu recimo?  

 

 

Jaz imam trenutno ene 3 igre med katerimi swapam, pa bi mi tak quick swap feature prišel res prav.

Drugače, ko igram SP zadeve, jih imam itak na blurayih in tam vse te quick swinger gay digital only fore odpadejo.

Povezava do prispevka

ma od vseh teh quickie featursov, ki so jih do zdaj pokazali, mi je bil najhudejši MSjev cold boot quick resume. Ne te rest mode fore, ampak da z nule prižgeš konzolo in v manj kot pol minute že igraš igrico kjer si ostal, nič load screenov in to.

 

če ima zoni kaj temu podobnega je to zmaga

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 12 urami:

Dostikrat menjate igre v eni seansi? In koliko ter kolikokrat jih zamenjate ce igrate 4ure v kosu recimo?  

 

 

 

quick resume dela tudi po parih tednih (verjetno tudi mesecih) btw. dokler nisi zamenjal n različnih iger. 

 

pač del ssdja je namenjenega da se shrani trenutno stanje igre. odstranjuje se ko zmanjka placa. 

Povezava do prispevka

Zanimivo, tudi nisem vedel, sem bil preprican, da se ti zresetira takoj ko ugasnes konzolo.

 

Res nevem, pogledal sem ze kar nekaj videov o obeh konzolah, pa se mi se vedno ne sanja kako funkcionira kup reci. 

Mogoce je problem v meni, ampak se mi res zdi, da nimajo pojma kako skomunicirat njihovo tehnologijo sirsi publiki.

 

 

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 2 minutama:

Zanimivo, tudi nisem vedel, sem bil preprican, da se ti zresetira takoj ko ugasnes konzolo.

 

nop, dela tud če ti zmanjka štroma. 

 

zanimivo bi blo vidit če dela če vmes updejtaš igro. verjetno ne. 

 

planetarium reče pred 3 minutami:

Res nevem, pogledal sem ze kar nekaj videov o obeh konzolah, pa se mi se vedno ne sanja kako funkcionira kup reci. 

 

jah razlike niso velike in potem se vsaj najmanjši detajl prodaja kot neki najboljšega po sveže narezanem kruhu. 

Povezava do prispevka

Ne vem, že samo una lučka na plejki mi je dovolj razlog.

 

PC uporabljlam ful, zato je always on, v bistvu kliknem samo restart 1x na teden, ko začne zaradi chromea štekat (je boljše, ni pa še rešeno), prav off pa gre samo če grem za dlje kam, od štarta korone se je to zgodilo mogoče 2x.

 

PS4 pa nisem pognal že teden, dva, kaj bo mi brezveze svetil :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...