Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče pred 39 minutami:

Tudi sam raje igram na konzoli. Sam PC gaminga pa že neki časa nisi videl, a ne? :D Ne vem, kdaj sem nazadnje rabil kaj posebej štimat v nastavitvah ali posodabljat gonilnike. Nismo leta 2003 no 

Če igraš samo partis špile je treba skoz nastavitve štimat imo :D:D

Povezava do prispevka
Feget reče pred 4 urami:

Evo dečki začelo se je!!!

 

Prva next gen xbox eksluziva trga gate. Smilijo se mi patetiki s ps5, ki ne bodo mogli igrati tega biserja, ki lepo prikaže moč novega beasta

https://www.ign.com/articles/the-medium-the-final-preview

14 minutni gameplay...

 

Tko je zanimivo, ampak ni videt nek presežek v smislu ekskluzive.

Povezava do prispevka

ajde ritopiki, mate to temo za prepucavanje. tuki bi bili modi lahko malo bolj odrasli. 

 

januarski gamepass update bo dodal:

- eFootball PES dobi update za sezono 2021

- injustice 2

- the little acre

- neoverse

- torchlight III

- what remains of edith finch

- YIIK: a postmoderna RPG

 

poslavljajo pa se:

- tekken 7

- ftl

- my friend pedro

- sword art online: fatal bullet

 

bolj "meh" update imo. edith finch je edina res zanimiva igra, vsaj z mojega vidika. se bo pa v naslednjih mesecih spet vrnil fallout 4, kar ni za odmet. 

Povezava do prispevka
Car reče pred 4 urami:

https://slashdot.org/story/21/01/04/1457205/xbox-series-x-and-s-shortages-have-microsoft-asking-amd-for-help

Microsoft končno zaprosil AMD, če lahko pojača produkcijo čipovja, da se nove konzole čim prej pošlje na police. Prvi, ki pošlje konzole na police, prvi dobiček melje.

Pa kaj mislis da so pri amdju rekli delavcem naj si vzamejo mal u izi, zdej ko jih je ms prosil pa bojo rekli ljudem naj spijejo 2 kavici na dan manj al kaj :D

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 minutama:

AHA ok ok, očitno je fora s temle power saver, ker jaz imam instant on in je tole verjetno ekvivalent rest modu? Sprašujem zato, ker sem imel danes zjutraj nainštalirane špile, ki sem jih samo dal v queue in ugasnu mašino včer zvečer :D

 

Ja sej to je edino prav a ni? Ne vidim enega samega razloga da bi kdo ne hotel imet konzole v restmode v katerem se igre avtomatsko patchajo in še download iger lahko iz šihta sprožiš.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 46 minutami:

AHA ok ok, očitno je fora s temle power saver, ker jaz imam instant on in je tole verjetno ekvivalent rest modu? Sprašujem zato, ker sem imel danes zjutraj nainštalirane špile, ki sem jih samo dal v queue in ugasnu mašino včer zvečer :D

 

ja, to je zaradi instant on. v power settings kontroliraš kaj se zgodi ko ugasneš konzolo, ali stisneš na tipko ali pa preko kontrolerja. 

 

Gatsu reče pred 44 minutami:

 

Ja sej to je edino prav a ni? Ne vidim enega samega razloga da bi kdo ne hotel imet konzole v restmode v katerem se igre avtomatsko patchajo in še download iger lahko iz šihta sprožiš.

 

še vedno porab v instan-on načinu 10w oz. 20+ kot downloada igro, medtem ko je na off poraba 0.5w. to je en indie špil vsako leto =)

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 11 minutami:

 

ja, to je zaradi instant on. v power settings kontroliraš kaj se zgodi ko ugasneš konzolo, ali stisneš na tipko ali pa preko kontrolerja. 

 

 

še vedno porab v instan-on načinu 10w oz. 20+ kot downloada igro, medtem ko je na off poraba 0.5w. to je en indie špil vsako leto =)

 

Upam da ne kadiš in ne piješ alkohola, ker drugač je tale prihranek res banalen glede na to čemu se odpoveš s tem :D

Povezava do prispevka

Ma meni so tej prihranki tudi kr neki

 

Kao a piješ? Ja

Kolko? Toliko pa tolko

A veš da če ne bi pil bi na leto prisparal X denarja pa si pol lahko kupi y stvar? 

Ki pa je tvoja y stvar? 

 

Res je top ku lepo prideš domov in zalaufas novo igro/ni ti treba čakat da se patch naloži :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...