Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 29 minutami:

Ja sam mores veder da odkar si ti prodal je krneki ps5 vec v obtoku.. mimovrste, bb ctedenska zrebanja, malo tu mal tam, celo a1 je mel neki.. v glavnem zdej je vedno tezje prodat... mislim itak se da sam, kot si reku mores malo pocakat.. 

 

V glavnem zdaj vprasanje kaj bo al bo s5 susa in se bo s5 dalo vec zasluzit al bo tega postopoma vedno vec in bo slo vedno bolj dol.. 

 

Sam glej.. sej ql zasluzit 200 250 eur tko 

Sam ni to s5 nek denar da ti bo spremenilo zivljenje, raje naredit katermu frendu uslugo, nikoli ne ves kdaj koga rabis, ce ne drugo da ti posodi kiro igrco al da kaksno free vodo ipd 🤣


to je blo v soboto, ko jih je ful na trg prišlo. Danes je še lažje prodat

 

ampak ja , ce mas frenda itak, tudi jaz bi mu ga z veseljem dal po nakupni ceni.

Povezava do prispevka

Vsi potencialni kupci series S čakajo na PS5 digital, kjer za 100€ več dobiš:

- stipe state drive

- 2x več prostora na HDDju

- 2x bolj zmogljivo konzolo

- prave ekskluzive, ki jih ne moreš nikjer drugje igrati

- boljši ugled v družbi in na mn3njalu

 

vse to za 100€ več, nekoč ko bo na voljo :)

Povezava do prispevka
atomic reče pred 8 urami:

Vsi potencialni kupci series S čakajo na PS5 digital, kjer za 100€ več dobiš:

- stipe state drive

- 2x več prostora na HDDju

- 2x bolj zmogljivo konzolo

- prave ekskluzive, ki jih ne moreš nikjer drugje igrati

- boljši ugled v družbi in na mn3njalu

 

vse to za 100€ več, nekoč ko bo na voljo :)

 

But  but but gamepass?

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Začel z igranjem gears of war, moj prvi stik s franšizo in sem šel direktno na spinoff in sicer Gears tactics... faking shit kak je carski špil, vse kar me moti pri xcom 2 je tukaj spedenano, zaenkrat mi je flow noro dober, občutek pri igranju tudi, je pa res da me je na xcom2 ubijalo dejstvo, da je na ps4 štekalo ko mat kurba :D 

Povezava do prispevka

Če rabi kdo kodo za 40% popust na gamepass ultimate (3 meseci), ki sem jo dobil ob nakupu xboxa iz amazona pa pozabil priloziti pri prodaji. 

4Y4G-7HP7A7-MP7ABR

 

Lahko pa probate se to, nisem 100%, ce se deluje ker sem jo dal zraven, ko sem prav tako xbox preprodal. 

4YNF-K7UQUK-762PB6

Povezava do prispevka

Officially Welcoming Bethesda to Team Xbox

Navedek

This is the next step in building an industry-leading first party studios team, a commitment we have to our Xbox community. With the addition of the Bethesda creative teams, gamers should know that Xbox consoles, PC, and Game Pass will be the best place to experience new Bethesda games, including some new titles in the future that will be exclusive to Xbox and PC players.

Navedek

In the meantime, to properly celebrate this special moment, we are bringing additional Bethesda games into Xbox Game Pass later this week. Stay tuned for more details!

 

Povezava do prispevka

Ajde razumem, da se ps5 ne da nikjer dobiti, samo da pa pol leta po izzidu še vedno ni nikjer enega xbox series X pa res ne vem kaj naj si mislim. Ali je šla cela konzolna proizvodnja v kruac, ali pa je to res najboljši Microsoft launch konzole v zgodovini. Prejšnjo generacijo so xbox kupili ob launchu samo kakšni grbavci, gobavci in dobitniki bodoče neže, to generacijo pa ga še Michael Jordan ne dobi. 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 5 minutami:

Ajde razumem, da se ps5 ne da nikjer dobiti, samo da pa pol leta po izzidu še vedno ni nikjer enega xbox series X pa res ne vem kaj naj si mislim. Ali je šla cela konzolna proizvodnja v kruac, ali pa je to res najboljši Microsoft launch konzole v zgodovini. Prejšnjo generacijo so xbox kupili ob launchu samo kakšni grbavci, gobavci in dobitniki bodoče neže, to generacijo pa ga še Michael Jordan ne dobi. 

Glede na brutalen shortage čipov sem vedno bolj prepričan, da bo šla kriza z dobavo konzol oziroma grafičnih gladko deep into 2022. Kar je slabo za vse nas, ker ziher ne bodo izdajali nekih top ekskluziv, dokler kot nek obični uporabnik ne moreš kupit kojnzole

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 10 minutami:

Glede na brutalen shortage čipov sem vedno bolj prepričan, da bo šla kriza z dobavo konzol oziroma grafičnih gladko deep into 2022. Kar je slabo za vse nas, ker ziher ne bodo izdajali nekih top ekskluziv, dokler kot nek obični uporabnik ne moreš kupit kojnzole

Zdaj ima šanso streaming, da se prime, ne pa onlive pred desetimi leti:D

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

Ajde razumem, da se ps5 ne da nikjer dobiti, samo da pa pol leta po izzidu še vedno ni nikjer enega xbox series X pa res ne vem kaj naj si mislim. Ali je šla cela konzolna proizvodnja v kruac, ali pa je to res najboljši Microsoft launch konzole v zgodovini. Prejšnjo generacijo so xbox kupili ob launchu samo kakšni grbavci, gobavci in dobitniki bodoče neže, to generacijo pa ga še Michael Jordan ne dobi. 

 

Čipovje za konzole so razdelili 25% MSju, 75% soniju. Soni takoj vse razproda, MSju malo ostajajo, ampak razliko Bill pokupi, da potem te čipe vstavlja v cepiva. AMD je pametno razdelil, tojto.

Povezava do prispevka

Toto čipovje bo še velik problem, ker to ne gre samo za konzole ampak za nove telefone, nove tvje, v avtih,...Vem, da je pisalo, da je poleti Huawei začel si delat nore zaloge in hoardal te čipe in Apple se je hitro odzval in začel isto delat in verjetno so drugi samo sledili. Je bil mal časa nazaj dober članek o tem v Bloombergu.

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 19 urami:

Glede na brutalen shortage čipov sem vedno bolj prepričan, da bo šla kriza z dobavo konzol oziroma grafičnih gladko deep into 2022. Kar je slabo za vse nas, ker ziher ne bodo izdajali nekih top ekskluziv, dokler kot nek obični uporabnik ne moreš kupit kojnzole

 

Can confirm. Imel sluzbeni webex z Infineon danes in so ze rekli da ne pricakujejo izboljsal na trgu cipov do konca leta 2022.

 

To trenutno jebe vse po spisku, cipi, plastika, kartoni...vsega zmanjkuje. Cene pa samo gor, tko da bo se pestro. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...