Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

To so se enkrat zapohali nekje med Seatlom in Foster City. Pa je en reko: "stari ves kaj bi blo kul", cemur je sledilo 3 minute tisine. Po par vpihih: "stari ves kaj bi blo kul..." in ta loop se ponovi (enter sony random number generator: statically assigned value of 4) - 4 krat, ko konco en pribije" "kaj ce bi MS spil izdali na PS in obratno?" Pa vsi hihihhhhihi, ono, ves, ko ti oke skup tisi in usta od uhe do uhe: "dajmo upgrejdat na sekskluzive... hitro, daj ovoj od generous jacka, da napisemo epic pogodbo." In takle mamo s ketchpom podpisano pogodbo ter sekskluzivne spile na konkurencni platformi.

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 2 urama:

MS špila bosta 1 leto ekskluzivna na Playstationu

 

What a time 


To je to kar se tiče ekskluziv od MSja za to generacijo.

Ne res fuck me kako počasi oni štancajo igre. Če bi bil gejm dev bi bil šiht pri MS zame dream come true, ker sem lenuh.

Povezava do prispevka

Se komu sanja, a kaka ne-totalno-shady trgovina pri nas trenutno ponuja (pred)naročilo XBSX? Igabiba, Mimovrste, Bigbang in podobni ga imajo vsi označenega kot nedosegljivega, pri nekem random s.p.-ju ga pa raje ne vzamem zaradi potencialnih težav z garancijo...

Povezava do prispevka

  

bigboss82 reče pred 14 urami:

Kje lahko kupim xboxa jebo jih..

 

Tej xboxi kot da so iz antimaterije

 

 

V Sloveniji ga boš težko dobil, sploh za 500€ v Evropi pa tud na splošno ker jim je valjda USA prva prioriteta za tistih par ki jih lahko naredijo mesečno... Iz UK je pomoje še največja šansa, ker so jih kak teden nazaj imel praktično vsi od GAME pa do Amazona. Sam kurc BB sej imaš PC lol, kaj ti bo Xbox? Tile Outridersi pa tud niso nekaj zarad česar bi človek iskal konzolo. PC verzijo se da itak sigurno dobit za krepko manj ko 60€

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Joinaj na https://discord.gg/5g7xRJH4J4 in se pofočkaj za xbox, pa ti bojo letela obvestila o zalogi na amazonu. Jaz sem ga prejšnji teden dobil na ta način direkt z nemškega amazona.

 

Dobil včeraj tako da še nisem kaj veliko sprobaval, na splošno mi je v primerjavi z PS5 katastrofalen UI. Nekako kot da bi ti bla za osnovni meni PS trgovina :S Na 1080p so tud meniji zlo pixlasti (kot da ni nobenga anti aliasa preko), samo tu možno da sme zgrešu kako nastavitev.

uredilo bitje Ronin.si
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

  

 

 

V Sloveniji ga boš težko dobil, sploh za 500€ v Evropi pa tud na splošno ker jim je valjda USA prva prioriteta za tistih par ki jih lahko naredijo mesečno... Iz UK je pomoje še največja šansa, ker so jih kak teden nazaj imel praktično vsi od GAME pa do Amazona. Sam kurc BB sej imaš PC lol, kaj ti bo Xbox? Tile Outridersi pa tud niso nekaj zarad česar bi človek iskal konzolo. PC verzijo se da itak sigurno dobit za krepko manj ko 60€

Ma ja sam kaj ki niti graficnih ne dobis :)

 

Ne vem iscem razlog za ga kupit, sam..... pac gamepass je ql, tam bi ga dal v sobo od brata z gamepassom za 3 leta in caw naj igra kar hoce  in ce bi tu pa tam jaz kaj  hotel igrar bi zamenjal

 

Dej ce vidis kje kaksen deal v UK linkaj 

 

Ker tle je res 0.. italijani javljajo, da se tu pa tam pojavi kakswn v stacuni, sam kdo bo to redno cekkiral

Povezava do prispevka

Ma da se navežem na fante gor. Sicer primarna platforma mi je PS5 in največ časa se igram na njem. Tako bo verjetno tudi ostalo.

 

Ampak jebomast, da se mi je Serija X hudo prikupila. Nasploh ta skrb za back compat in game pass (ki sem ga sicer fural že večino prejšnje generacije odkar je na voljo) me vedno mamita, da vsake toliko zašpilam v Microsoftovem kotičku.

 

Škoda, res škoda, da Halo Infinite ni bil na voljo že na izidu ali pa vsaj blizu njega, pomoje bi mi to bila res pika na i.

 

Upam, da MS ne faila z ekskluzivami kot prejšnjo generacijo, ker imajo potencialno konzolo za prste obliznit, kljub temu, da jih najverjetneje zopet čaka tržno povprečje.

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 20 urami:

Joinaj na https://discord.gg/5g7xRJH4J4 in se pofočkaj za xbox, pa ti bojo letela obvestila o zalogi na amazonu. Jaz sem ga prejšnji teden dobil na ta način direkt z nemškega amazona.

 

Dobil včeraj tako da še nisem kaj veliko sprobaval, na splošno mi je v primerjavi z PS5 katastrofalen UI. Nekako kot da bi ti bla za osnovni meni PS trgovina :S Na 1080p so tud meniji zlo pixlasti (kot da ni nobenga anti aliasa preko), samo tu možno da sme zgrešu kako nastavitev.

 

Legenda :avadodo:. Vceraj sem joinal, malo prejle sem ze uspel narocit (uradna cena, ni 3rd party prodajalec, fulfilled by amazon.de).

Povezava do prispevka

hocem xboxa

Arey reče pred 20 minutami:

Tip ima bote ki konstantno preverjajo če je zaloga. Če je, boš to vidu na discordu.

Also zakaj točno ti to rabiš, a misliš scalpat?:D

hocem xboxa

 

me zanima kje pise kje so xboxi =))) sej naceloma mi je jasno za kaj se gre ampak, ne stekam kej pise kje so xboxi in kej se jih kupi =))))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

ma nene rabi mi za outriderse.. da vzamem gamepass in igramo z bratom crossplay

sam ja na koncu bom itak ugotovil da je igrica od kurca in smo na istem, imas prav =))))

 

aja zdaj mi je jasno tam pod alerts mores stisnit stevilko i pol dobis v kanal obvestila z linkom.. ne znam uporabljat discorda jebiga =))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ma meni je demo dober 🤣🤣 mislim ce sem igral anthem bom tudi tle vrgu not vrc deset ur grinda 🤣 itak da ni neki proper ampak meni tko za malo grindar v coop

amnesia reče pred 1 uro:

 

outriders je dejansko ultra govno igrica, zarad tega ne rabis kupovat, raje gajbo pira in si miren

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...