Skoči na vsebino

Grand prix 3 vs. F1 2000


DaCapo

Grand prix 3 vs. F1 2000  

27 glasov

  1. 1. Za katero glasujete?

    • Grand Prix 3
      22
    • F1 2000
      5


Priporočeni prispevki

Jaz sem GP sicer igral od enice naprej. Največ ur sem pustil v dvojki, čeprav mi je bila pa trojka res tisto top (ajde, razen zastarele sezone) in sem jo dejansko igral zelo veliko več kot F1 (vključno z omenjeno Championship Season 2000).  Se mi pa zdi (če me spomin ne vara), da je imela F1 malenkost boljšo grafiko :) . Zanimivo tudi, da je kar večina mojih kolegov "prisegala" na EA formulce (od tu tudi ideja za ankico).

 

DSC_4577.thumb.JPG.24848d748994eaffeb3fbd8f0babdd79.JPG

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Veliko več rivalstva je bilo med fani GP4 in F1 2002, saj sta si obe igri bili po kakovosti zelo blizu. F1 2000 ni bil toliko dober. Tu na forumu so takrat bile prave vojne med GP4 in F1 2002 fani v igrovju, tako da so admini in modi morali resno posredovati.

 

GP3 sem veliko preigral, ogromno, ravno dovolj da se mi je igra zaradi lepše konkurence zagnusila in jo ne posnamem nikdar več, čeprav imam lepe spomine. Bolidi imajo vsi enake debelajsaste 1998 šasije. Pred nekaj meseci sem nekje našel GP2 in mi je veliko boljša od GP3, saj se je veliko lepše postarala.

 

F1 Racing Championship je treba nekje najt usposobljeno verzijo.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Grand Prix 3 z lahkoto. Dosti sem igral tudi dvojko, se pa spomnem, da sem vedno iskal sezonske patche, tako da sem igral vzporedno s tisto sezono ki je bila takrat. Isto z štirico, mislim pa da EAjevih nisem maral predvsem zato ker se jih ni dalo moddat (sicer se zdaj točno ne spomnem, če je to bilo res al ne). Pa meni so bili všeč tudi razni F1 managerji, ki so tudi potem poniknili na PCju tako kot simulacije.

Povezava do prispevka
LeBron reče pred 46 minutami:

Grand Prix 3 z lahkoto. Dosti sem igral tudi dvojko, se pa spomnem, da sem vedno iskal sezonske patche, tako da sem igral vzporedno s tisto sezono ki je bila takrat. Isto z štirico, mislim pa da EAjevih nisem maral predvsem zato ker se jih ni dalo moddat (sicer se zdaj točno ne spomnem, če je to bilo res al ne). Pa meni so bili všeč tudi razni F1 managerji, ki so tudi potem poniknili na PCju tako kot simulacije.

 

Enako, tudi jaz sem snemal sezonske dodatke za GP3, tako da sem lahko s Toyoto osvojil prvenstvo.

 

Ni pa res, da se EA-jeve ni dalo modat, možno da le nekatere izmed njih, kajti F1 2002 je nabolj moddable dirkaška igra zraven rFactorja, saj je za F1 2002 bil izdan vrhunski mod GTR 2002 iz katerega se je potem rodil prvi Simbinov GTR.

 

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
LeBron reče pred 16 minutami:

Zna bit ja, pač formulo sem nehal igrat približno takrat ko mi je postala tudi kot šport za gledat nezanimiva tam nekje okrog 2006-07 tako da je res dolgo od tega. :)


Prvič v življenju sem v živo gledal dirko v Avstriji, ko me je kot res malega mulca peljal foter. Se pa praktično nič ne spomnim, razen po pripovedovanjih, da je takrat vozil Lauda kot favorit in da me je foter skoraj ves čas dirke držal na ramenih, da sem boljše videl :) Mogoče so mi edino kakšni zvoki ostali v spominu. Krepko veliko časa nazaj je bilo to. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 16 minutami:


Prvič v življenju sem v živo gledal dirko v Avstriji, ko me je kot res malega mulca peljal foter. Se pa praktično nič ne spomnim, razen po pripovedovanjih, da je takrat vozil Lauda kot favorit in da me je foter skoraj ves čas dirke držal na ramenih, da sem boljše videl :) Mogoče so mi edino kakšni zvoki ostali v spominu. Krepko veliko časa nazaj je bilo to:) 

 

Tam tam je nekje. :P

Povezava do prispevka

Enako, prva GP1 je bila legendarna. Nažigal na 386 ko nor, odvozil vse polne dirke, na najtežji, haha. Tistega cviljenja PC zvočnička je šlo vsem v bajti na živce, sam meni je blo zakooon. Pa menjava šoferjev med dirko, hah, tega ni imel vsak špil.

 

A je kdo bil v Kranju na tekmovanju v formulcah, ki ga je organiziral Joker? Takrat je bil med nami še ZoneMan, pa Sneti, smetano je pobral pa....hm, sm že pozabil. To je bilo enkrat okoli leta 2000. Mogoče kje obstaja kaka slika :D

 

Nadaljevanja so bila samo izboljšana grafika, ki je požrla ogromno procesorske moči. Vztrajal sem tja do Gp3, potem je šlo pa po moje vse skupaj z Geoffovimi formulami navzdol. Naslednja je bila tista, ki je imela se mi zdi 3 sezone zapored vključene. Ne spomnim se več naslova. Bilo že v času grafičnih pospeševalcev, tako da grafika je bila nora, igralnost pa tudi. 

 

 

Povezava do prispevka

Tisto s tremi sezonami je EA zadeva, to ne more met veze z Geoffom.

 

Procesorska moč je pizdarija že za GP2, ker je na sodobnih kištah v Dosboxu včasih treba it iz SVGA na VGA. Redno igram to sranje. Monaco sem moral it na VGA, da se ni zatikalo. Ni druge rešitve, nobena nastavitev v Dosboxu te ne odreši.

 

Tekmovanje pa je Joker imel v GP Legends, so celo imeli namen sodelovati z PopTV & Miran Aleševijevič, ampak so luzerji PoopTV nekaj zajebali.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Iz eksplicitnega razloga, ker ima GP3 Avstrijo, medtem ko je GP2 nima, sem posnel GP3. Seveda je po grafični kalibraciji postalo jasno, da gozd na vrhu hriba na najvišjih nastavitvah deluje kot plošča, ki ima na sebi nalimano fotko drevesja. Ogabno. Vendar s slučajno menjavo na 512px širinsko resolucijo postane grafična podoba bolj živa, saj gozd zaradi razgibane zrnatosti dreves ne deluje kot nek zid, kakor na 1024. Tudi kabina, ki na višjih resolucijah kaže jasne znake ploščičavosti, deluje bolj življenjsko. V smislu retro igranja je to nova dimenzija GP3. Močno priporočam GP3 in 512px.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
  • 8 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...