Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Bessie je bojda na morju! (če kdo slučajno še ne ve).
Jaz pa medtem malce preigravam Stasis: Bone Totem. Všečno! Setting in vzdušje mi res sedeta.
Opomnik zame: neko klimo si moram čimprej montirat v sobo, ker je začelo pritiskat. /Da ne bo tako kot vsako leto, ko se tako dolgo spravljam zraven, da poletje že davno mine in potem pozabim vse skupaj.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:

Bessie je bojda na morju! (če kdo slučajno še ne ve).
Jaz pa medtem malce preigravam Stasis: Bone Totem. Všečno! Setting in vzdušje mi res sedeta.
Opomnik zame: neko klimo si moram čimprej montirat v sobo, ker je začelo pritiskat. /Da ne bo tako kot vsako leto, ko se tako dolgo spravljam zraven, da poletje že davno mine in potem pozabim vse skupaj.

 

Stavim, da ne bo nič s klime. Če bi res mislil, bi takoj poklical neko firmo ali kupil online z montažo, ker boš itak najverjetneje čakal 1 mesec, da sploh pridejo. Potem pa boš imel izgovor, da se itak več ne splača, ker bo pol poletja mimo. To je larifari. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

1 mesec so čakalni roki za montažo? Pa to je bolj dolgo kot pred leti, ko so bile klime must buy v vsakem domu. Čudno, kam gre ta svet. Zdaj bi si mislil, da je manj čakanja ker ima itak že vsak montirano.

edit: Eh, jo bomo pa sami zmontirali. Ni to nek problem (been there done that v prejšnjem stanovanju). Edino tisti plin mi je prišel kolega nafilat (za ceno enega piva). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

1 mesec so čakalni roki za montažo? Pa to je bolj dolgo kot pred leti, ko so bile klime must buy v vsakem domu. Čudno, kam gre ta svet. Zdaj bi si mislil, da je manj čakanja ker ima itak že vsak montirano.

edit: Eh, jo bomo pa sami zmontirali. Ni to nek problem (been there done that v prejšnjem stanovanju). Edino tisti plin mi je prišel kolega nafilat (za ceno enega piva). 

 

Ja, ne vem za ziher kako je zdaj. Vem pa, da so v takem času vedno gužve, ker ljudje čakajo do zadnjega in potem ne utegnejo montirati. Mogoče imajo kaki hitro montažo. Ne razumem pa kaj bi čakal... da res vseka 35 stopinj prej? Če imaš namen, pokličeš danes in to je to :) Jaz sem jo nazadnje kupil preko spleta z montažo, ker so obljubili montažo v treh tednih in ti dajo kontakt najbližjega izvajalca tvoji lokaciji... pokličeš pa reši.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Stavim, da ne bo nič s klime. Če bi res mislil, bi takoj poklical neko firmo ali kupil online z montažo, ker boš itak najverjetneje čakal 1 mesec, da sploh pridejo. Potem pa boš imel izgovor, da se itak več ne splača, ker bo pol poletja mimo. To je larifari. 

 

Ni larifari - maxi montira take klime. :D

 

Povezava do prispevka

Še dolga bom na morčiju, imam neki igračk s sabo, bomo videl, če se mi bo kaj dal :mafija:

 

Drgač iščem še dva Ken Parkerja (fibra - strip agent) št. 15 in 21., če se komu slučajno valata kje, se priporočam.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 13 urami:

Ja, ampak sejv/napredek se mu ne prenese na novega

tru. samo sej ne zbrises prejsnega accja in pac progress tam koncas. ce imas prevec casa, pa yolo na novo. point je da imas z enim raucnom online na konzoli. in se bonus, ce imas dve konzoli lahko isti mp spil igras. na primarni igras z drugim/starim accjem, na sekundarni konzoli pa si s svojim psn racunom prijavljen.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 26 minutami:

nisem vedu, da lah imaš emulatorje na Evercade :ninja:

 

Evercade ni nič drugega kot nettop, ki ima posnete emulatorje. In potem še prodajajo igre zanj, čeprav ima Sega uradno vse zastonj, kar je 8 in 16-bit. Nategancija brez meja.

 

Evo ti Acer konzole, pa še katerikoli USB joypad priklopiš nanj.

 

2009_Taipei_IT_Month_Day1_Acer_Aspire_Re

 

c4e75311-a7ec-4b79-8147-1a1e9f23c8fc_1.d

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 4 urami:

 

Kaj je point tega, če že sedaj obstajajo emulatorji za vse to?

Point je en mal v zbiranju modulov, en mal v enostavnosti uporabe.

Weraziel reče pred 1 uro:

nisem vedu, da lah imaš emulatorje na Evercade :ninja:

Ja, dokupiš en neuradni modul + micro SD kartico in poganjaš isote večine starejših konzol, lahko poženeš tudi Retro Arch :sorcerer:

Sami originalni moduli pa imajo gor verzije iger ene od konzol in jo v bistvu emulirajo.

 

Cel paket je dost lušten za zbiranje in niti ni drago, moduli so po cca 20€, na vsakem je po navadi več iger.

Konzolo imaš v treh okusih, prva verzija je ročna + lahko jo priklopiš na TV, to sem imel in prodal, potem je VS verzija, to je sobna, to imam, istočasno sta notri lahko dva modula in pred kratkim je izšla nova ročna EXP, ki jo tudi lahko priklopiš na TV, fora te je, da jo lahko držiš pokonci, kar pride prav pri določenih igrah iz avtomatov.

 

Emulatorji na PCju so OK, problem je da imaš naenkrat vse na razpolago igrat se ti pa ne, da nič.

 

Podobna fora kot pri muski, ko daš vinilko na gramofon res potem poslušaš, če imaš pa neskončno zbirko pretočne glasbe je pa vse skupaj bolj za ozadje.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

  torrentleech imo najboljsi vsestranski private tracker ma trenutno odprte registracije:

 

https://www.torrentleech.org/user/account/signup

 

cefizl reče pred 18 urami:

REFUGEERARBG Invitation Code

A few hours ago, RARBG closed its gates forever, leaving lot of people without a place they can call ”home”. For a very limited time, use code REFUGEERARBG and come be part of our family! 

 

 

 

On top of that, you will get 15 GB of upload to help you start your journey!

 

 

 

Welcome aboard, and we hope you will feel like home <3

 

 

 

TL Staff

 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 3 minutami:

Pa res ne dela, mogoce sam zacasno, ker je ful naval (cela stran dela pocasnej odkar so odprl registracije za begunce).

 

Ce so pa slucajno skenslal ta promo mam pa jst se par inviteov pa potalam ce bo kdo hotu.

 

Dela. Res zgleda meče ven error-je ker je full zasedeno. Mi je kljub error-ju poslalo e-mail za potrditev. Ob kliku nanj pa mi je vedno javljajo, da račun ni aktiviran... sem moral ene 5-6x ponoviti postopek in je šlo skozi :D

 

Tnx

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...