Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ma jaz sem drugače njegov fanboy, vem pa zakaj ne pritiče tvojemu okusu :D Jaz tripam na njegove epske akcijske scene ali prizore, ki jih res v nulo obvlada, vsaj za moje standarde igra čist na tapravo noto epskosti. Ker epskost je zame posebna postavka za to, kok uživam v filmih in v kino izkušnjah. Recimo film, ki kar poka po šivih od epskosti: LOTR. Jebena hoja po hribih je epska. In podobne scene mi izvaja tut Nolan, sploh Batman 2, Dunkirk, Inception in interstallar... za take filme obstaja kino kar se mene tiče. Carski primer NE EPSKOSTI: Hobit. Pizda da se ne spomnim ene takšne scene, še tam k bi mogl bit epsko mi cel filing zjebe animirana vojska, kot da gledam risanko. 

 

Te štekam, kaj misliš z dipness pri Interstellarju, ker res kar poka od ""globine"", ne pa pri Inceptionu? Men dipness tam niti  ni v ospredju, mi je pa carska štorija s temi leveli v sanjah in kako je zapeljano vse skupaj. Je pa res da so mediji ob rilisu nardil celo dramo, kot da gledamo novo rojstvo jezusa :D 

Povezava do prispevka

Glede achievov mi je zanimivo, da celo pri super popularnih in uspešnih mainstream špilih, ki so izšli že leta nazaj, vidiš, da jih je končala manj kot polovica ljudi, ki so kupili igrico, vsaj na Steamu recimo. Doom 2016 - samo 33% ljudi ma ačiv za končanje kampanje, Dishonored 1 40% itd.

 

Podobno je tipično, da ima čiv za končanje prvega levela/chapterja visok % ljudi, potem pa ta delež drastično pade za recimo nek dosežek, ki je halfway mark v igri.

 

Lahko da je to bolj specifično za PC gejmerje, al pa za ljudi z ogromnim libraryem iger na Steamu, ki jih nikoli niso zagnali, a vseeno. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 4 minutami:

Kaksna posast moras bit da ti interstellar in se bolj inception nista top?

Ma saj za Interstellar sem prestrog. Med dopustom sem mel neko mini space fazo in sem pogledal štiri filme: Ad Astra (zaradi tega se je začelo, v redu film za sprostitev), 2001: Space Odyssey, ruski Solaris in Intestellar. Dejansko mi je bil Interstellar najslabši, ker je imel prav take fake deep momente, čeprav kakšne tudi carske (un planet, na kirem so par ur aka 20 let). Ad Astra je pač samo cheap ameriški film. Bog ne daj, da bi se v ameriški interpretaciji vesolja dogajalo še kaj drugega kot otrok, ki se hoče poconnectat s staršem oziroma obratno. 

 

Solaris mi isto ni bil tops, sem ga gledal drugič ali tretjič in mi ta znanstveno-fantastični Tarkovski ne dogaja tako kot njegovi filmi z realistično snovjo. Tako da Solaris mi je tudi tam ene 7/10, da ne bom obtožen, da so mi vsi artfag filmi apriori všeč. 2001 pa mi je bila top, gledal sem jo drugič in sem še bolj navdušen kot prvič

 

Inception pa sem gledal v gimnaziji v kinu (ali pa takoj po gimnaziji, se ne spomnim čisto časovno). Od takrat ga nisem rewatchal, sam se spomnim, da mi ni bil preveč všeč

 

No-lan mi je pač prime v Batman Begins, to mi je pomoje njegov najljubši film. Sicer mi je isto smešen po svoje, malo preveč realističen za dano snov, ampak vseeno - maš nindže, maš Batmana, trening scene, ni da ni, pure užitek

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Mislim da je blo skor ocitno da sem se hecal ampak naj te to ne ustavi pri vlahovanju po forumu :D

Mislim da ni blo ampak ok, pri tebi nikol ne vem :D

 

Drgac pa dej mal to vlahovanje po foruno obrazloz, nism vedu da je to zdej nek meme ratal

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 53 minutami:

in od vseh iger, sem to naredil pri AC2.


Tu se tudi jaz podpišem. V AC2 sem res vložil ur in naredil vse, kar se je dalo. Od ostalih mi padejo na pamet edino še Batman Asylum in predvsem RDR1.  Vse troje na PS trojki.
 Dejansko nisem niti procent od completanista, ampak te tri igre so me pač zmotivirale. 

Povezava do prispevka
Raz reče pred 23 urami:

Glede achievov mi je zanimivo, da celo pri super popularnih in uspešnih mainstream špilih, ki so izšli že leta nazaj, vidiš, da jih je končala manj kot polovica ljudi, ki so kupili igrico, vsaj na Steamu recimo. Doom 2016 - samo 33% ljudi ma ačiv za končanje kampanje, Dishonored 1 40% itd.

 

Podobno je tipično, da ima čiv za končanje prvega levela/chapterja visok % ljudi, potem pa ta delež drastično pade za recimo nek dosežek, ki je halfway mark v igri.

 

Lahko da je to bolj specifično za PC gejmerje, al pa za ljudi z ogromnim libraryem iger na Steamu, ki jih nikoli niso zagnali, a vseeno. 

No o tem sem pisal in to opažam v ogromnem številu tudi na konzolah.

Začetek veliko (a še zmeraj se v povprečju  ustavi v najboljš primeru nekje v 80%), takoj naslednje je že mnogo nižji %,..., pogledaš za konec in si lahk sam misliš :nicjasno:

Povezava do prispevka

Je kdo že nabavu Tony Hawk's Pro Skater 1+2?

Js sm včer k je izšlo takoj.

Špila se tko kot se spomnim, izgled je lepo prenovljen.

Imam mal problemov na začetku. Po moje ker prvič igram z gamepadom, prej sem vse (THPS 2, 3, 4) igral s tipkovnico.

Škoda mi je edin k Spidey ni spet not.

Dober remaster.

Povezava do prispevka

Meni je režija pri TLOU 2 malenkost boljša, čeprav se itak head to head teŠko primerja, vendarle je eno huge open world in drugo linearna igrica. Vsekakor sta obe top na svojem področju

 

A kaj fantazirate o Naughty Dog linearni igrici in Rockstars open world igrici na novi generaciji, mm m mm

Povezava do prispevka

Aja, komi na začetku si :D. Pol še pa itak nisi nič videl ... Ta igra je res ogromna. In svet je ogromen. Po eni strani bi ti priporočal raziskovanje izven zgodbe, po drugi strani pa je vsekakor noro, ko kakšne lokacije prvič vidiš skozi zgodbovne misije. Skratka, napiši kakšna mnenja sproti, ko boš igral 

Povezava do prispevka

Saj jaz sploh nisem mislil, da pišeš negativno? Jaz sem tvoj comment: 

Dejch reče pred 33 minutami:

woooow kaj dela RDR2. to kar vidm, kaj so pa nardil ej. ni mi na ravni Last of us 2 (zaenkrat) but god damn, GOD DAMN! 

 

Dojel kokr da ti je carska igra 

Povezava do prispevka

Gta V je rockstarjevo največje zlato prase, ki še vedno nosi ohoho €. Kljub temu, da je bil celo že free... narod ga še kar kupuje, igra online, shark kartice nosijo dodatni $ itd. Skoraj ne moreš verjeti, glede na to, da je igra že kar v letih. Je pa tudi definitvno razlika v starosti igralcev: povprečno GTA V igrajo res mladi, dočim v RDR 2 vstopajo "starejši".  In GTA V načeloma še vedno kupujejo bolj ali manj zaradi modov in predvsem fiveM roleplaya, ki je trenutno (še) izredno popularen. Po moje bo tako ostalo do GTA VI.
RDR2 je pa dejansko čisto druga liga (meni osebno sicer enih 100x nad GTA V).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...