Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Dobro dej fantje smirote konje..

 

Eno je da pride tip tle na forum, dissat malo in se izzivljat.. pol kdor se vzali se vzali njegova stvar.

 

Drugo je, da tipu grozis, da mu bos sjebal kariero..

 

Pomisli mal kdo je vecji smrad. Iskreno komu je Mefi naredil kaj zalega, razen, da pac dissa in iskren ispade bolj sam glup ipd.... 

 

A tle, da nekomu grozis, da bos javno ne vem kaj in mu unicil dpbrp ime in mu povzrocil neko skodo, to je ze seriuse bussines.. to je ze kaznivo dejanje in padejo lahko hude odskodnine... samk da se pojavi ime in priimek in to je to... pol pa good luck z dokazovanjem ipd..

 

Tako da.. cisto islreno vprasajte se malo kdo je vecji smrad.. nekdo, ki tle pise posplosene disse in mece gnoj ne random folk za nickom..

 Al nekdo ki hoce nekoga, z imenom in priimkom v javnosti blatit in mu unicit kariero.....

 

Toliko o tem..

 

A ce mislite une partizanske in domobranske izgovore, sej so si zasluzli... pol si maraikdo zasluzi samar tle, sam kam bomo tako prisli........ 

 

Malo treba pomislit, preden zacnes pisat dolocene gluposti, ki imajo lahko RL posledice in skodo

 

Sicer pa IMO krneki vseskupaj.. sam glede na to da se ponavlja, lih toliko v razmislek, kdo je vecji smrad na koncu

Povezava do prispevka

Sovica, kle maš malo pretiran odziv, pač model ti je stisnil minus, se dogaja, men ga tudi vsak dan kdo pritisne. Za enga modela, ki mi pogosto mori na forumu, vem eno res ekstra psiho real life cvetko, samo kaj češ to vključevat. Pač mislim si svoje in postam naprej

 

Ne štekam tega tvojega mešanja RLja in nekih latentnih groženj z leaki, sploh ker si sicer ful skuliran 

 

Pa da ne bo pomote, če bi bila tvoja real life persona nekako znana na forumu in bi Mefisto spuščal take disse, bi ga tudi poslal v kurac

 

Nekje so meje in kle pomoje so

Povezava do prispevka

Gremo naprej. Offtopic sicer, ampak res me zanima, v čem je smisel te FB objave (oz. na sploh mnenje forumašev) :  


pisker.png.04ae2fad84a1ac1197b2c4988a95351c.png

 

Jaz menim, da se tega ne da normalno jesti. Gre zgolj za neko reklamo ali za preseravanje s hrano. Ni mi všeč. Si kdo to sploh dejansko naroči???

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 32 minutami:

Za fat joe je bil iziv da če ga poješ mislim da v eni uri je zastojn, torej burger izključno v promo namene.

 
Poznamo koga, ki ga je pojedel v eni uri? Res me zanima. In predvsem: kako to sploh ješ? Logično se mi zdi, da pač vzameš dol iz meča in daš na krožnik/krožnike.. Ampak za več oseb je potem premalo kruha/zelenjave, ali?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Sej ti je povedu, da je za promo namene. Namenjeno eni osebi, ki je prepričana da to lahko poje v določenem času (in se zastonj nažre), drugače pa plača. Atrakcija in še ena dodatna kategorija objav na socialnih omrežjih. Evo Majo še Little joe, ki bi se ga sicer dalo pojesti, sam za ta denar pač vzameš več burgerjev, men sta že dve polpeti v burgerju nekul, zjebe se mi razmerje zelenjava meso kruh in mi ne sede.

 

Najdu sem ta članek:

https://www.24ur.com/popin/zanimivosti/bo-randyju-uspelo-pospraviti-trikilogramski-burger-v-15-minutah.html

 

Kar se pa lokalcev tiče, enga heroja sem videl na njihovem fb, da my je uspelo, drgač (pričakovano) bolj ne.

uredilo bitje Doppelganger
Povezava do prispevka

Pac food challenge. Ce gledas competitive eating je to navadn. Vcasih se se T shirt dobi za nagrado al pa pac slika tm v Hall of fame. Kako se ga poje, se ga pac preprosto razstavi, vsak ma svoj nacin. Najverjetneje se najprej poje vse polpete, nato kruh (ker je taxing na celjust), nato cebulne obrocke, na koncu pa pommes. Kako si cist in kulturen pri tem challengu je pa odvisn od time limita 😁 sam 1 ura za ta challenge je zelo radodarno

Povezava do prispevka

Neka oddaja je bla na Discovery al Travel Channel.. Ko so tudi enormne porcije dobesedno žrli. Meni je bilo dejansko slabo, ko sem gledal, čeprav sem konkreten jedec. Očitno mi pač ni všeč to "preseravanje" s hrano.  :)
Druga skrajnost pa so enormne cene. Je kdo gledal neko oddajo, ko je Ramsey naročil enega najdražjih burgerjev na svetu? Sicer sem pozabil $, ampak zdi se mi, da je bil okoli 700. Za en f**** burger.  

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Dejch reče Pravkar:

sej to. sam čevc kruha je mal, uni obročki čebulni niso nič. jz zase neb garantiral, da bi ga lahk snedu, sam je dosegljivo imo

 

Kdor nima prakse, je nedosegljivo. Racunaj da se pijes zraven, tk da mas hrane in pijace vsaj 4kg v trebuhu. Za to rabs vajo, da se zelodec navadi raztegnit. Drugace ti gre na bruhanje, k ni placa vec (ce se ti rata tolk silit in proti nagonu jest)

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Neka oddaja je bla na Discovery al Travel Channel.. Ko so tudi enormne porcije dobesedno žrli. Meni je bilo dejansko slabo, ko sem gledal, čeprav sem konkreten jedec. Očitno mi pač ni všeč to "preseravanje" s hrano. :) 

 

Mas na youtube par cool kanalov. Npr Beardmeatsfood, matt stonie, joel hansen,... noben ni debel al pa da bi bil vsaj mal chubby😂

 

Velik ljudi zase misl, da so konkretni jedci, sam fix niso :)

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

 

Mas na youtube par cool kanalov. Npr Beardmeatsfood, matt stonie, joel hansen,... noben ni debel al pa da bi bil vsaj mal chubby😂

 

Velik ljudi zase misl, da so konkretni jedci, sam fix niso :)


Saj to. Ni bilo nekih "debeluhov" nikoli. Enkrat je celo neka suhica pojedla več, kot bi jaz v celem tednu. To mora bit res nek trening, pa raztegovanje želodca in te fore. Al pa so kakšne finte a'la praznenje želodca med obroki (tako kot so delali stari rimljani :) ). 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:


Saj to. Ni bilo nekih "debeluhov" nikoli. Enkrat je celo neka suhica pojedla več, kot bi jaz v celem tednu. To mora bit res nek trening, pa raztegovanje želodca in te fore. Al pa so kakšne finte a'la praznenje želodca med obroki (tako kot so delali stari rimljani :) ). 

Ni bruhanja, ce bruhas si zgubil 😄 pac sj sam en tak challenge naredis dnevno. Za te jedce je normaln da 10k kalorij naenkrat pojejo. Drug dan si pa itak ze frišn, k gres na wc 😄 oz k je vsa hrana v crevu (kar ne traja tk dolgo), bi lah ponovil dejansk 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...