Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

darksaga reče pred 6 urami:

Kako pa lahko pišeš to seminarsko brez, da si sama ogledaš zadevo v živo?

Cvek, sedi.

pac morm en osnutek napisat 

sej bom imela priliko tud z dealerji se pogovort ampak

kej bl podrobno za kaj in za koga in cemu to pisem, pa pac ne bom tuki razlagala random folku

 

uros678 reče pred 4 urami:

 

This sounds very interesting...do tell moar... :)

js ti zal tezko kej povem, ker se sama nimam pojma

sem zguglala, da je ocitno razlika v hand gesturjih pa kako ravnas s kartami (pri eni verziji jih sam se dotikas, pri drugi nej bi ti jih samo diler, pa ti ali verbalno ali s hand gesturji nakazs svojo odlocitev) 

 

 

recimo tle je primer za BJ s face up kartami

 

 

pol mas tle pa se face down BJ

 

 

pa pri obeh videih so joske (upam, da zadovoljive)

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 29 minutami:

Ma krompirja mors ful pojest, da dobis OH vnose. Js sm ga pol kile zravn, pa je isto kokr ce bi ca 120g riza suhe teze. 


Krompir ima slabe OH. Vem, ker ima pubec sladkorno in je vse v vezi krompirja zelo no-go. Meni pa tudi ne sede več, ajde, občasno par koščkov.

Povezava do prispevka

@lizz

Moja sestrica dela magistersko nalogo iz gamblinga, pa je zelo problem dobit kakršnekoli podatke iz kazinojev, čeprav tudi dela v enem heh.

Tak da upam da maš to že zacementirano ker bo drugač problem z dovoljenji, sploh z strani kazinojev.

 

@DaCapo

Nisem bil tam že kakšno leto če ne več. Ni glih kraj kjer pelješ ženo in otroka čeprav majo dobro hrano, sam pa ne hodim tam ravno pogosto.

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 7 minutami:

@lizz

Moja sestrica dela magistersko nalogo iz gamblinga, pa je zelo problem dobit kakršnekoli podatke iz kazinojev, čeprav tudi dela v enem heh.

Tak da upam da maš to že zacementirano ker bo drugač problem z dovoljenji, sploh z strani kazinojev.

 

 

se priporocam za branje magistrske, ko bo narejena. res me zanima

 

kake podatke pa potrebuje iz kazinojev? 

 

ta osnutek je samo en game flow zive igre

in je cist informativne narave in neobvezujoc

 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 14 minutami:

Mislm, da smo enkrat ze sklenili crto, pri tebi in vedi o prehrani. OH zivalskega izvora never forget. Pls.


Saj ja. Ampak jaz imam v glavi predvsem tisto, kar so nam povedali strokovnjaki v bolnici (pediatrična v LJ). In potem še eno knjigo o Sladkorjih, kjer so pač te tabele s "slabimi" in "dobrimi" OH. Recimo, če bo pubec jedel pizzo z belo moko, je priporočljivo in skoraj obvezno, da si inzulinsko črpalko nastavi na kombiniran (podaljšan) način. Skoraj identično je za vnos OH-jev, ki so povezani s krompirjem. Samo to sem mislil. Pač glede bolj dolgoročne presnove.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Hm. Starejši del moje familije pa že par let prisega na neko himalajsko sol. Meni se zdi sicer bull-shit (v smislu sol je sol in tisti ščepec, ki ga potrebujem je lahko tudi čisto random zadeva), ampak oni navadne skoraj več ne uporabljajo. V čem je finta?  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Himalajska sol... stara več tisoč let. Potem pa ima na pakungi rok uporabe 1 leto.


Haha, oldie but goldie. To me je tudi spomnilo, da sem enkrat na FB komentiral objavo neke "znane" osebe, če se ne motim je bila Salina Atai. Pač neki recept je objavila in hkrati delala reklamo za neko himalajsko sol in kao da je to obvezno za tisti recept. Pa sem ji stisnil vprašanje: "Kaj pa je narobe z navadno soljo? In btw, himalajska ima zelo omejen rok trajanja, ali?" :) No, odgovora ni bilo, me je pa blokirala na tisti njeni FB strani. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 44 minutami:

Hm. Starejši del moje familije pa že par let prisega na neko himalajsko sol. Meni se zdi sicer bull-shit (v smislu sol je sol in tisti ščepec, ki ga potrebujem je lahko tudi čisto random zadeva), ampak oni navadne skoraj več ne uporabljajo. V čem je finta?  

druge mineralne primesi ima kot morska (tbh niti nisem pripravljena trdit, da jih ima več)

sam pri količini k jo porabiš za solit hrano se ne pozna glih neki :D mogoče če bi mela not kšn res oligomineral k ga rabiš par nanogramov na dan pa da ga je pri nas težko dobit, sam dvomim

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Kdo je to?

 

v bistvu je Savina Atai, ampak za to debato je blo carsko preimenovanje

drgča pa še ene ezoteričarka, ki nateguje ženske  z raznimi "liftingi zlate tigrice" ipd. 

yet another new age bullshit peddler

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 9 minutami:

druge mineralne primesi ima kot morska (tbh niti nisem pripravljena trdit, da jih ima več)

sam pri količini k jo porabiš za solit hrano se ne pozna glih neki :D mogoče če bi mela not kšn res oligomineral k ga rabiš par nanogramov na dan pa da ga je pri nas težko dobit, sam dvomim


Ma v letih so že vsi (povprečno 70). Itak redno uporabljajo še neke namenske dopolnilne izdelke, od tablet, kapljic, koncentratov ... Tudi neka prehranska dopolnila, kjer par micenih vrečk stane ca. 50 €. itd. Jaz sem dvignil roke od tega  :)
edit: pa f*** shit je, ko pridem kaj počekirat in nikoli ni Vegete, ki smo jo včasih kar uporabljali. Sem vprašal: "Zakaj pa Vegete več nimate v kuhni?". Odgovor: "Joj, to je strup. Kaj ne veš? To ni zdraaavoo." /dejansko je pa cela familija na Vegeti in Magiju gor zrastla :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 52 minutami:

Saj to glede marketinga sem jim poskusil razložiti, ampak so preveč trmasti ali pa imajo pač neke ekstra informacije. Vztrajali so pač pri odgovoru: "Res je dražja sol, ampak je veliko veliko bolj zdrava, polna je odličnih in za telo potrebnih mineralov" itd.

 

@manakiin

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...