Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 8 minutami:

 

Savina Atai in normalni

does not compute


Tudi jaz tako menim. Ampak sto ljudi, sto čudi. Še vedno sicer upam, da so nekatere pač kliknile, ko so dobile nek sponzoriran oglasič in potem pozabile na zadevo. Saj meni je vseeno, ampak drugače v živo ko se pogovarjamo itd. je čisto drug feeling.
Podobno kot pri nekaterih, ki so fenice (in dejansko redno sodelujejo s komentarji) teh raznih Prerokovanj / Srečnih nasvetov  na FB. Ne bi si mislil. p****, ženska toliko da nima doktorata in je pametna in razgledana in dela v zdravstu, normalna in kul za vse možne pogovore.. pol pa vidim, da na FB REDNO komentira te neke strani a'la "izberi svojo srečno številko dneva", "napiši datum rojstva in v kratkem dobiš napoved..." itd. Saj pol dejansko ne vem, kaj na si mislim. Neka bipolarnost po moje.  :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

No bla je tut sodnica v ene par reality showih, to tut prinese del lajkerjev. Vcasih je mela na cez obrazno jogo (lol), zdej pa ocitno cel life coaching. 

 

Mogoce mi je mozgan kej pomesal, ampak mislim da se je enkrat tut izpovedala, da je bla v mladosti spolno nadlegovana by sorodnik, kar pojasni marsikaj

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 2 minutama:

Za telo potrebnih mineralov. Jaz sem pa mislil, da je najboljše nadomestit te minerale z lokalno hrano glede na to kje živiš, ker naj bi se v različnih svetovnih regijah zaradi razlike v klimah porabljali drugače.


Itak. Boli te đoko. Ješ tisto, kar ti ustreza (vsaj dokler si zdrav in nimaš neke predpisane stroge diete). Sploh pa v primeru, če celo življenje živiš v eni svetovni regiji.  No, to je sicer moje mnenje. Lahko pa, da se tudi motim. :) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 49 minutami:

Ima kdo kakšne izkušnje z Rok's Nut Butter? Domač proizvod za katerega zadnje čase videvam kar precej reklam. Kot ljubitelj arašidovega namaza bom seveda dal priliko in naročil par glažev, me pa vseeno zanima, če je kdo že konzumiral / mnenja? 

Majo v hoferju, je dobro. Pač mleti arašidi, ni neko hudo znanje.

 

Kastor reče pred 20 minutami:

zdrži v omari tudi več mesecev <3

Tko kot dobesedno kakršno koli arašidovo maslo.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 minutama:

Majo v hoferju, je dobro. Pač mleti arašidi, ni neko hudo znanje.

 

Tko kot dobesedno kakršno koli arašidovo maslo.


Saj nič drugega kot naravne arašide rabim. Sam si doma tega ne bom delal, ker priznam, da se mi ne da. V veliki večini drugih namazov iz trgovin pa so dodani še sladkorji in olja (kar mi je no-go). Zato sem pač vprašal glede tega Rokovega namaza, ki ga osebno še nisem poskusil.  

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Še nikoli nisem kupil nobenega, niti jedel :blush: Vedno se mi je zdelo čudno. A se to je samostojno namazano na kruh al paše kot kaka podloga pa gre še kaj gor?

 

Sem bil tudi jaz skeptičen, trenutna uporaba - namažeš na kruh in na njega marmelado, zmešaš ga v smoothie, spečeš kake carske piškote ali pa ga ješ na žlico, sam je tak dost pacast in je fajn imet kaj "mokrega" še za zraven <3

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Še nikoli nisem kupil nobenega, niti jedel :blush: Vedno se mi je zdelo čudno. A se to je samostojno namazano na kruh al paše kot kaka podloga pa gre še kaj gor?


Nikoli nisi jedel kikiriki masla / arašidovega namaza oz kakorkoli že temu rečemo? Zanimivo. 
Meni je že od rosnih let top prigrizek. Sicer najraje kar simple na toast kruh namažem (preferiram, da je kruhec čisto malo popečen/vsaj pogret).  Drugače pa... kombinacij je ohoho. Včasih si recimo palačinke namažem, včasih dodam žlico ali dve v kakšno drugo jed, ki jo pripravljam itd. Nekateri kombinirajo s sladkim (npr. s sadjem ali omenjeno marmelado/đemom), drugi z mesom...  Ni da ni :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Vedno mi je bla čudna misel, da bi arašide na kruh mazal, če jih jem cele brez :D Marmelade in palačink praktično ne jem (na par mesecev). Bom probal en mali glažek. A točno tega majo v Hoferu?


Prisežeš, da v življenju še nikoli nisi jedel arašidovega namaza/masla???? Na kruh namazanega? To mi je dejansko fascinantno, ker do danes nisem poznal osebe, ki ne bi vsaj 1x poskusila.
Ajde, drugo je, če si alergičen. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...