Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 5 minutami:

Nisem, vsaj ne spomnim se :D Tudi noben kolega ga nima doma kolko vem, ker smo debatirali o tem.Mi mamo nadomestek - zaseko.


Jaaaa... zaseko itak mamo vsi. Ni da ni (od domače, to mislim dejansko doma pripravljene s strani familije, do kupljene od tu in tam). Ampak to sta čisto dve različni zadevi :)
Je pa zanimivo, da moji starši arašidovega masla sploh ne morejo. Razlog? Proti koncu 2. svet. vojne oz. v par kasnejših letih, ko so bili še majhni otroci, so dobivali od zaveznikov (u.s.a) enormne porcije konserv in se jim je zadeva dejansko "zagabila".  

Povezava do prispevka

"Špeh paprika" je pa sploh oh-in-ah, predvsem ta domača, ki je dimljena v domači dimnici. To imajo moji cele obrede in dejansko konzumirajo non-.stop. Po moje več kot navadnih klobas iz random delikatese. Meni je včasih kar slabo, ko samo gledam.  (sicer iskreno povem, da občasno rad kak košček vržem na kruh, ampak načeloma mi je pa res no-go)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:


Prisežeš, da v življenju še nikoli nisi jedel arašidovega namaza/masla???? Na kruh namazanega? To mi je dejansko fascinantno, ker do danes nisem poznal osebe, ki ne bi vsaj 1x poskusila.
Ajde, drugo je, če si alergičen. 

Jaz sem eden takih. Še nikoli nisem tega probal

Povezava do prispevka
atomic reče pred 32 minutami:

Men je zraven pršuta max kak poltrdi sir, ala parmezan, grana padano, zbrinc... Staran ovčji sir 10+ mesec je men too much. Imam pa zelo rad sire, samo to mi je bolj namesto sladice ob dobrem vinu.


Se praktično podpišem.
Dober sir pa drugače (kot sladico ali celo kot predjed) jem tudi v kombinaciji s kakšnim svežim sadjem (jabolke, hruške...) ali z oreščki, olivami itd. Zadnje čase predvsem obožujem kombinacijo z medom.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

trenutno mam doma eno tolk starano gaudo, da me je strah hladilnik odpret

drgač pa paprika špeh mmmmm, res bi ga lahk po več letih spet kdaj jedu

 

@DaCapo  js naprimer sem sprobal araišdovo maslo, sam mi je res kr neki. Uporabno mi je glih za v kak smoothie (ker mam ful težave pojest kaj pametnega po treningih, prav obrača se mi hrana), pa še tam mandljevo > arašidovo

 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 16 urami:

Ima kdo kakšne izkušnje z Rok's Nut Butter? Domač proizvod za katerega zadnje čase videvam kar precej reklam. Kot ljubitelj arašidovega namaza bom seveda dal priliko in naročil par glažev, me pa vseeno zanima, če je kdo že konzumiral / mnenja? 

valda kupi ker glaš pa sprobaj, sam maš isto 100% arašide tud za pol cene

Hofer Gourmet, Alnatura (mislim da je to DM znamka), Go On in Odlično so pri nas dostopni da so iz 100% arašidov in stanejo med 9 pa 11€ na kilo

Rok's pa 17,5 :D

 

kemik reče pred 14 urami:

Kaj pa kak ovčji sir, po možnosti staran 10+ mesecev? Vedno ko grem do none in nonota v posočje vzamem pri eni kmetiji, dosti ljudem smrdi pa okus je res močan, ampak men je to nora specialiteta. Zraven dober pršut in si zmagal lajf

hnnnngggg

sicer mam tolk močne sire rajš zraven sadja, zelenjave al pa kot je atomic rekel vina

ampak tud pršut bi vzela

Povezava do prispevka

Ej fegeti SPjaši, kako je z zapiranjem popoldanskega SP-ja. Zaprlo se ga bo, ker grem v neke druge projekte, so mi pa naročniki dolžni še cirka 3 plačila, rok za plačilo se je že iztekel. Gre za skupaj ene 700 € gnarja, ena firma mi obljublja plačilo asap, ostali so mal shady, sam pomoje bodo tudi plačali. A lahko kar zaprem dejavnost in mi potem nakažejo ta denar, al bo davčna kaj zamorila, ker se mi nakazuje po zaprtem SPju? Saj vem, da jim je verjetno vseeno za nekega random papka, samo pač ful se mi ne da s komerkoli več ukvarjat, kot se absolutno moram, zato probam vse naredit proper že prvič

Povezava do prispevka

@Chenier_: ni tu neke posebne znanosti:
 

Navedek

 

Podjetnik lahko zapre svoje podjetje kljub temu, da ima dolgove ali pa terjatve. Ker je samostojni podjetnik pravzaprav fizična oseba, bo za svoje dolgove odgovarjal sam, s svojim osebnim premoženjem tudi po tem, ko bo zaprl svoj podjetje. Prav tako bo prevzel pravico do vseh neplačanih terjatev svojega s.p., do kupcev na dan zaprtja.

Podobno velja za podjetnikove terjatve. Podjetnik v tem primeru zahteva od svojih dolžnikov, da mu obveznosti poravnajo na njegov osebni račun.

 



Zdaj, če se ne motim, vse morebitne preostale obveznosti do Fursa pa moraš poravnati v roku do 60-dni po zaprtju SP. 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 2 urama:

dej sadhu k si tle pa si tkole lepo quotal nekoga od neznano kje

včasih so mel quoti gor link do originalnega posta

a se da to dobit nazaj

zdele je točno primer k bi mi prišlo prav

 

[]D [] []V[] []D reče pred 2 urama:

se vedno majo to, zgoraj desno v okvircku puscica

 

Tnx realno sem že razmišljal, da bi vdelal to. Top kek.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...