Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Fuksija reče pred 2 urama:

shit, še pol k si rekel sem morala 3x pogledat da sem jo najdla

ne vem a je to moj monitor, sam praktično iste barve k okvirček je

 

Če pokažeš na okvirček, se pojavi. Saj mogoče lahko malo ločim tole, drugače na mojem monitorju se okej vidi.

 

Daj screenshot kako pri tebi zgleda pls.

 

amnesia reče pred 1 uro:

levo od te puscice (ki je res slabo vidna) dodaj tekst "Pojdi na objavo", problem solved

 

Ali pa pojačam vidnost preden se miša da čez. Kombo obojega je tudi zanimiv. Moram videt, če je res tako sranje kot Fuksija pravi.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 11 urami:

 

Če pokažeš na okvirček, se pojavi. Saj mogoče lahko malo ločim tole, drugače na mojem monitorju se okej vidi.

 

Daj screenshot kako pri tebi zgleda pls.

 

 

Ali pa pojačam vidnost preden se miša da čez. Kombo obojega je tudi zanimiv. Moram videt, če je res tako sranje kot Fuksija pravi.

zdej k sem na šihtu smz da je sploh ni tam?

image.png.d29359c645ed1522425ce4b174bfa1a2.png

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 28 minutami:

Sadhu, ko mas lih slucajno serifovsko kapo trenutno gor, a oldmn3 se obstaja, kot je bilo sprva receno, al je ze izbrisan 4ever?

 

sadhu sequencer reče pred 4 minutami:

Možno da je že zbrisan. Če ne pa bo verjetno kmalu. Za najbolj zanesljiv odgovor pa vprašaj Febota.

@LordFebo

 

Če še ni zbrisan, bi bilo higienično, da še lahko prenesemo stare poste, glede na to, da je bilo to obljubljeno 

 

Sam bi rad prenesel temo o Witnessu in še par stvari 

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 1 uro:

To ni nič zbrisano. Nekaj sem zamešal, se pardoniram za povišan pritisk. Je pa stvar takšna, da je itak planirano, da ne gre online, je vsa vsebina pač offline in to je to.

 

pardon za morebitno neumno vprašanje, ampak kako lahko pol kdaj dostopamo, če je samo offline?

 

mislim, lahko mi pošlješ html celega konzolca v zipu, bom že prešesal tanujno

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...