Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Zanimajo me pogovori, ki smo jih imeli o Witnessu, ker sem tam pisal svoje day 1 vtise in mam namen enkrat napisat neko proper analizo te igre. In bom se lažje spravil zraven, če ne bom o svojih day 1 vtisih samo ugibal, pač pa jih prebral

 

In še kr neki je takih situacij/postov 

 

Pač res je kislo, da se ne da dostopat. Dajta ga s Febotom magari še online za par dni, da si prekopiramo, kar si želimo, pol pa se ga naj vrže v koš

Povezava do prispevka

Pač kolikokrat se je že zgodilo, da smo želeli kak star pogovor / zapis /mnenje najt, pa ni blo ne. Itak se je ves čas obljubljalo, da bo dostopno kot arhiv, pol pa samo črički. :D Lih sem preigral Inside, pa mi čamir pravi da se je nekoč razpisal o igrici, valda bi mi sedlo to prebrat.

 

Sicer pa ni problema, pošeraj html, pa bom sam hostal za tiste, ki bi želeli, če vodstvo nima interesa

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 55 minutami:

Rabijo poste, da komu kaj pod nos vržejo po 9 letih kaj je nekoč rekel :). Saj se zajebavam in verjamem, da komu kaj res manjka. Ampak saj je stari forum bil na voljo kar nekaj vikendov in če je blo kaj res vrednega za posameznika bi prvo takoj prenesel in si shranil.


This.
Po drugi strani pa bi rad "iz arhiva potegnil" tvoj post, kjer si me nekaj "zaničeval" glede igre Bunker. Lol, good old times. :)

Povezava do prispevka

@tomazek:
FMV igra. Bolj interaktivni fil3m pač. Meni je bila všeč. 
https://store.steampowered.com/app/481110/The_Bunker/

Pa 100% sem, da te nisem zamenjal. Ker čisto na začetku, ko si se pojavil na forumu si kar precej za brezveze prcal po raznih temah.  ;) 

Potem pa si zelo hitro prišel "k sebi" in si zdaj cel frud. Vidiš, kako se ljudje spreminjamo.

Povezava do prispevka

In kot sem že stokrat omenil: @bigboss82 sem pa na začetku  sumil, da je AE od tistega, ki ga ne smemo omeniti. To mi še vedno ne gre iz glave in še vedno imam nek občutek krivde. Odhod enega in prihod drugega je pač natanko sovpadal in stil pisanja je bil strašno podoben... Pa tudi on je na začetku precej prcal sem in tja. Ampak, kot že rečeno: motiti se je človeško in ljudje se spreminjamo. Tudi on je zdaj velik frud.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Aha ok. Saj je logično ime. Zakaj nekaj spreminjat kar je že itak uspešno.

ne samo ime, igro. dobesedno prepakiran gta V bomo dobil spet. Los Santos. Trevor Majkl franklin.

 

jz sam upam da bi mu dal nek RDR2 tier update sam sanja svinja kukuruz, so tudi rekl da je glavni razlog zarad MPja ker bo zdaj ločen in bo MP del igre F2P (IIRC)

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Morski reče pred 41 minutami:

Dokaj zeh. Jaz še danes raje obračam Vice City, če me prime


Vice City je meni še vedno top. Saj je postaran itd, ampak ima kulsko zgodbo, odlično glasbo in nasploh ta 80s vibe. Poka po šivih od filmov, kot so Carlito's Way, Scarface... pa tudi serija Miami Vice itd. So pa določene misije res zatežene. 
Vice City mi je dejansko ljubši kot San Andreas. Boyz n da hood pa to. :)

Glede petke sem v bistvu bolj mislil na online. Ker SP je tako že preigran (po dolgem in počez) v vseh GTA-jih. Torej v smislu: da GTA V PS5 edition dejansko nimam namena še enkrat nabavljat, ker tu ne vidim nekega potenciala. Torej za online, ki se trenutno večinoma igra na PC, preko modov in namenskih serverjev za roleplay, ki je povsem druga izkušnja; ker single player kampanja mi res dol visi. Bo treba počakati na 6.  :)
Petko sem drugače, če še ne veš, nabavil že za PS3, PC in PS4 (vse po polnih cenah, praktično na day-one!). In v četrto je res nimam želje kupit. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...