Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Gnezd dobesedno TOP 3 forumaš vseh časov. Drugače pomoje najbolj prepoznaven kot Cezar, sicer pa je fural tudi Mr. B-ja in par drugih legendic. Saj Mr. B je itak transcedentiral forum, se spomnim, da so tudi v Jokerju objavili "njegovo" fotko pa kup folka izven foruma je poznalo njegove komade

 

Galko reče pred 4 minutami:

Jaz imam bolj na sumu, da je uspelo DaCapu s pomočjo polžev in dveh PS4 sestaviti časovni stroj ter ustvariti časovni paradoks, v katerem hkrati posta tako on in kot tudi njegova 10 let mlajša verzija

Ampak sta precej različna scena, DaCapo je un happy neškodljiv modelček, ki bi cel lajf širil dobro voljo in spil kak pirček dva tri dvanajst za kompom, Excabular pa mi deluje na polno bolj agresiven. Uno "če se boš preveč hecal iz mene, bodo pele pesti" :D 

Povezava do prispevka
Heretik reče pred 26 minutami:

a se ti je skisalo? :D dobesedno ničesar nimata skupnega.

Ma troll ae valjda. Varjanta Roleplay :D

tomazek reče pred 24 minutami:

Kdo pa je zdaj ta ggnezd? Ne spomnim se ga niti približno s starega foruma. Razen, če je to že par let nazaj...

Ma faking legenda foruma. Cezarjeve prigode izpred skoraj deset let so verjetno najbolj znane.

 

EDIT:

Too slow for ĆAMIR

 

Faking Mr.B :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Heretik reče pred 24 minutami:

 

Leta 1858 je črnec Mathew sedel v bojnem jarku v U.S.A in se boril res na hard proti severnim silam. In kr nankrat vid, da je nameravu en severnjak ustrelit njegovga belega tovariša in se požene predenj in mu reš življenje, sam pa je bil ustreljen.

 

 

Ameriška državljanska vojna (American Civil War)

12. apr. 1861 – 9. apr. 1865
Povezava do prispevka

Spet se obetajo koronca ukrepi yeah

 

WTF a to oni mislijo za vse službe :D 

 

"Vlada je obravnavala dodatne ukrepe za zajezitev širjenja virusa. Sklenila je, da bo potrebno ob vstopu v delovne prostore meriti temperaturo zaposlenih in obiskovalcev. Vsi s povišano temperaturo bodo napoteni na bolniško. Pripravljena bo zakonska podlaga, ki bo omogočala bolniško odsotnost do treh dni tudi brez obiska zdravnika, je na tiskovni konferenci po seji vlade napovedal vladni govorec Jelko Kacin. Zakon o nalezljivih boleznih je po Kacinovih besedah jasen: vsak je odgovoren prispevati k varovanju javnega zdravja."

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 22 urami:

Saj slovenski prevod    vodnika   ni slab, samo orginal je boljši.

men je prevod hudo tam-tam z originalom

sam sem tud mal biased k sem mela kšno debato s prevajalcem pa mi je bil carski modelček

 

Chenier_ reče pred 1 uro:

Spet se obetajo koronca ukrepi yeah

 

WTF a to oni mislijo za vse službe :D 

 

"Vlada je obravnavala dodatne ukrepe za zajezitev širjenja virusa. Sklenila je, da bo potrebno ob vstopu v delovne prostore meriti temperaturo zaposlenih in obiskovalcev. Vsi s povišano temperaturo bodo napoteni na bolniško. Pripravljena bo zakonska podlaga, ki bo omogočala bolniško odsotnost do treh dni tudi brez obiska zdravnika, je na tiskovni konferenci po seji vlade napovedal vladni govorec Jelko Kacin. Zakon o nalezljivih boleznih je po Kacinovih besedah jasen: vsak je odgovoren prispevati k varovanju javnega zdravja."

pri nas so včeri montiral kr seksi kos tehnologije, ki ti izmeri temperaturo hkrati k se čekiraš s kartico

 

še kr pa niso naredil ilegalno, da folk dobi dodatek k plači, če niso bli na bolniški tisto leto

folk se bo našopal s tabletami pa idemo na šiht

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 2 urama:

še kr pa niso naredil ilegalno, da folk dobi dodatek k plači, če niso bli na bolniški tisto leto

folk se bo našopal s tabletami pa idemo na šiht

 

k ne morjo, ker ti itak izplačajo kot kak bonus na uspešnost ali neki 

 

 

lol pa kot da je pr večini osebnih zdravnikov se že prej blo treba it pokazat, če si mel sam za 3 dni bolniško :D

Povezava do prispevka

Damn prvič se je zgodilo, da nimam niti enega pirata inštaliranega... igram same origigi zadeve :O pomoje lahk lagano označim tole kot prehod v odraslo dobo :( Je pa res da epic s telimi free špili seka na polno, tolk luštnega lineupa zastonjskih špilov bi si v mojem otroštvu sam želel....

Povezava do prispevka

Všeč mi je kako se cela Slovenija trese pred 2. valom covida, kle se pa še zmer offtopica o pizzah, dostavi in playstationu :D :D to je to, lets keep it real :D

 

Kako mate drgač kej covid stanje? Kej zboleva folk okrog vas? Jst sem zdej že za kr neki poznanega folka slišal da je zbolel in da so v karanteni.  Vsi na kul in relativno brez posledic, edino eno 18-letno hčerko od družinske znanke je fajn zvilo (je imela že prej neki na pljučih), najbolj je pa pofukalo od kolegice sodelavca, 23-letnega astmatika, sicer pa čist zdravega in vse - pa je tip zdej že 7 tednov pozitiven, ne more se pozdraviti pa da ga jebeš. Ampak to sta dve izjemi, tudi nista na respiratorju, večina primerov je pa na srečo bolj soft pussy, pač kašelj, vročina pa tko medium u pizdi lajf.

 

Se je pa očitno res razpasla zadeva, ker že skoraj vsak teden slišim za koga, ki ga (bežno) poznam, da je to fasal. Uno se meniš s poslovnim partnerjem in ti pove da ne bo pravočasno zrihtal materiala, ker je pač nekdo v firmi skasiral virus in so zdaj vsi doma v karanteni. 

 

Upam, da čimprej zrihtajo cepivo.

 

 

 

Povezava do prispevka

Pr nas se bo pomoje zdej začelo 

Sodelavec je pozitiven, danes so testirali se enega (al dva), ki so bli blizu njega/v kontaktu 

 

Jst samo upam da zdržim dva tedna, potem itak začnem novo službo :D

 

Ampak ja, glede na porast okužb je samo še vprašanje časa kdaj ne bo še kdo zbolu

Povezava do prispevka

Folk v najbližji bližini ne zboleva, širši krog pa že malo

 

No, mene je ta teden praskalo po grlu pa mal tako fuzzy sem se počutil, tako da sem se razen ženske mal distanciral od folka

 

Ampak pomoje ni koronec, ker je grlo že boljše 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...