Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Od Svetog Ilije, sunce sve milije - pravijo pravoslavci

 

vse manj bo vitamina D

in vse bolj bomo dovzetni za bolezni

 

pri nas na srečo še nič, oz. vsi neki smrkamo, sam verjetno običajni rinovirusi

v službi sodelavko zvilo na hard, bomo vidli, če je koronca

razredi so na pol prazni, otroc kašljajo ko jetični - sam to je vedno v septembru

Povezava do prispevka

@Heretik

sej lahko kamot predlagaš kako, ustrezno razdelano ne po filofaksovsko/fdv nekje v oblakih ;)

men se zdi to ena največjih svinjarij (poleg agencijskega dela)

folk uradno na minimalcih vse ostalo pa na bonuse (sej sm pisal o svojem bff, k je mel na koncu 1,6k izplačila)

 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

Se je pa očitno res razpasla zadeva, ker že skoraj vsak teden slišim za koga, ki ga (bežno) poznam, da je to fasal. Uno se meniš s poslovnim partnerjem in ti pove da ne bo pravočasno zrihtal materiala, ker je pač nekdo v firmi skasiral virus in so zdaj vsi doma v karanteni. 

Virus se najbolj siri med familijo in znanci. Tko da ko fase nekdo v tvojih krogih jih je kar naenkrat polno okol tebe.

 

Zato so neumne razne izjave da ni virusa ker nobenga ne poznas. Point je da ko poznas nekoga jih verjetno hitr poznas velik.

 

Na zenini strani familije je blo kar precej primerov. Prslo je s sole kjer dela sestricna tko da je dobila se teta. Bolj daljna zlahta pri katerih jih par dela v bolnici je pa dobila vec primerov. En starejsi ki ga poznam samo bezno je umrl.

Povezava do prispevka

Pri nam so as we speak začel delat seznam nekih telefonskih, da ko je nekdo iz štuka okužen tajnica nadstropnja samo razpošlje smse in ostanemo doma

 

Nočem ostati doma :(  Do pomladi, ko smo bili doma, sem mislil, da je delo od doma top šit, potem sem pa videl, da se spremenim v spužvo brez motivacije in pravega urnika ko dlje časa delam od doma. Ponoči ponočujem, potem spim predolgo, potem grem ves zaliman zjutaj za komp na isto mesto kjer ponavadi igram igrice, 2 m stran od mene je plejcstejšen, potem mi bega fokus levo desno, zapravim eno uro da si neki skuham in pojem, ne naredim vsega kar bi moral v dogovorjenem času  in pol neki bluzim za šiht še do šestih zvečer. 

 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 minutama:

Nočem ostati doma :(  Do pomladi, ko smo bili doma, sem mislil, da je delo od doma top šit, potem sem pa videl, da se spremenim v spužvo brez motivacije in pravega urnika ko dlje časa delam od doma. Ponoči ponočujem, potem spim predolgo, potem grem ves zaliman zjutaj za komp na isto mesto kjer ponavadi igram igrice, 2 m stran od mene je plejcstejšen, potem mi bega fokus levo desno, zapravim eno uro da si neki skuham in pojem, ne naredim vsega kar bi moral v dogovorjenem času  in pol neki bluzim za šiht še do šestih zvečer. 

 

Točno tako je bilo pri meni in tega si res ne želim še enkrat izkusiti. 

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 5 minutami:

Morte bit mocni...

 

 

To ja. Sej zdej mam plan, vstajanje, tek pred službo in druge varovalke, da se mi isto ne bo več zgodilo, samo vseen mam raje pisarno, ker se tut overall dobro štekamo, pa lažje je skoordinirat vse skupaj. 

 

edit: naroben poast quotal, to kar je @Kastor rekel ja 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Plus to, da pri meni ni bilo dogovorjenih oz. nasploh nujnih rokov, tako da me niti to ni obvezovalo. Pač "prosto po Prešernu" ali kako se reče. In kak dan, dva, tri.. sploh ni bilo nič za delat itd.
Skadil sem več cigaretov, kot prej v celem lanskem letu, medtem ko sem nekaj bluzil. Sem pa vsaj veliko bral in "spremljal" pubeca, ko je imel šolo na daljavo. 

Povezava do prispevka

Ma sej pri meni je blo vse narejeno :D Samo filing je bil čist drug in preprosto se nisem tok dobro počutil, kot pa takrat, ko grem v pisarno. 

 

Že to da greš iz pisarne ven v avto, pot domov in prihod v flat do tastare je nek tak obred, kjer miselno pretrgaš službo in prosti čas. Doma tega prehoda nisem imel, vse je bila služba in vse je bil prosti čas 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Ta del iz cezarjevega opusa na spletni strani mi je tko top. Cankar, Cezar, poj pa dolg cajta nič:


 

Navedek

 

Pol zvečer sem pa zapakiru umeten penis v škatlo in napisu gor ime in priimek od Veverice, pa kao da sem jst Ivan Kava iz romunije, ki imam stran www.sexanddrugs-store.ro. Pa tko sem gor še napisu "PRIVATE", da bi foter čist ziher odprl.

In tko grem naslednji dan v šolo, penis sem mel namen poslat popoldne, in tko pridem v klas kot ponavad vedno mal prepozen in tko dva policaja v učilnici, pa vsi vame gledajo. Takoj sem vedu kok je ura in takoj so se mi orosile oči.

In tko gleda policaj v en svoj list in gleda vame in spet v list in me vpraša, če sm jst včer ob 15.00 ukradel umetno vagino in penis. In jst tko s hlipavim glasom, rečem, da sem in cel razred tko v smeh, en sošolc Medved pa vzklikne: "Ne me fukat!".

 

 

 

Povezava do prispevka

Jaz sem si ene dva tedna nazaj deaktiviral FB (messenger sem si pustil, da lahko chatam s folkom in ohranjam stik)

 

In suddenly so razni Marko Potrči ipd. folki izginili iz mojega življenja :D. ZELO ZA ++ 

 

Pred tem pa mi je šel FB experience tako navzdol, da nisem mogel več. Čim sem nehal sledit eni teorija_zarote/kregam_se_24/7_na_političnih_pejdžih osebi, je kak drug znanec padel v to 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 45 minutami:

Pa Potrča bi moral nekdo z vso silo na gobec treščit kot del ukrepov.

Danes sem opazil nadeljevanje... zdaj vsakega, ki objavi podobne vsebine neham sledit, če mi pa slučajno teži kdo po messengerju ga pa odfrendam! ... čeprav po drugi strani potem ne veš kaj se dogaja na drugi strani mavrice... :panika:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...