Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 19 minutami:

Eh no... Kako pa bo relevantno, če kliknem nekaj na pamet? Kot ti pravim z ene same igre nimam sountracka v glavi. Če mi zdaj spustiš sountrack iz zadnjh 6 iger, ki sem jih igral nebi mel pojma kako določiti iz katere igre je kateri. Najbolje kar bi lahko je, da bi ugibal glede na to al je igra hitra al počasna ipd... če je glasba hitra, počasna... Potem tudi nima smisla v glasovanju, da nekaj brez veze kliknem a ne? Še manj relevantno je potem vse skupaj.


Dejansko ne moreš na hitro reči, v kateri igri ti je glasba vsaj približno ugajala? Jaz jih takoj naštejem 5. Samo jih ne bom, ker nočem vnaprej vplivati na glasovanje. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

OK. Zadeva bo torej širša od samo "best of generacije" 

 

Ampak vsekakor bo glasovanje za najjačo ever glavna reč

 

Vi se samo sprostite, bo optimizirano tako, da bo vse sweet in nice

 

HVALA ZA ODZIVE in lep lp pozdrav

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 55 minutami:

Dokler ne bo okrog corone zaključeno, dvomim, da bom šel posedat v bilokak lokal.

Jaz umrem, če ne morem s kolegi za vikend v miru na pir. Ok umrem ne, zdržal bi še en tak lovkdown kot je bil, da pa bi blo dlje pa se mi doma spipa in se obesim. Ti pa praviš, da kar par let neboš šel ven v lokal? Znanstveniki pravijo, da bomo z omejitvami in korono morali živeti vsaj nekje do 2025, ko bo mogoče po selekciji izginila. Evo danes sem slučajno doma, ampak to zato, ker sem bil že ob 12h zunaj in srečal 2 kolega pa smo spili 6 pirov :D Po kosilu pa sem zalenuhal.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Jaz umrem, če ne morem s kolegi za vikend v miru na pir. Ok umrem ne, zdržal bi še en tak lovkdown kot je bil, da pa bi blo dlje pa se mi doma spipa in se obesim. Ti pa praviš, da kar par let neboš šel ven v lokal? Znanstveniki pravijo, da bomo z omejitvami in korono morali živeti vsaj nekje do 2025, ko bo mogoče po selekciji izginila. Evo danes sem slučajno doma, ampak to zato, ker sem bil že ob 12h zunaj in srečal 2 kolega pa smo spili 6 pirov :D Po kosilu pa sem zalenuhal.


Hja, pač nisem človek, ki bi hengal v lokalih. Oz. me je to že minilo pred časom. Ajde, če ne bi bilo te neke panike, bi občasno itak za vikend šel na kako pivo/belega rusa s kolegico, to pa je tudi edino kar malo pogrešam. 
Pa nisem rekel da par let, lol. To mislim še največ za kak mesec, dva največ. Potem pa bo itak mir in se bo vse vrnilo na stare tire. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

Jaz umrem, če ne morem s kolegi za vikend v miru na pir. Ok umrem ne, zdržal bi še en tak lovkdown kot je bil, da pa bi blo dlje pa se mi doma spipa in se obesim.

 

01 520 99 00 – Klic v duševni stiski (vsak dan med 19. in 7. uro zjutraj)

 

ce bos kdaj slucajno rabu. 

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

En mojih najboljših prijateljev iz res ranega otroštva se je obesil. Sicer že pred več leti, ampak vseeno... ker smo pač pri samomorih. Kaj je šizofrenija temu človeku nardila v glavi še danes ne morem dojeti. In to dejansko v zelo kratkem času. LIke: par let nazaj smo še hengali, potem za kakšno leto-dve malo izgubili stike, potem pa samo izvem turobno novico.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Življenja se najbolj zaveš, ko izgubiš koga res bližnjega. Saj mine občutek, ampak vseeno se še vprašaš: zakaj ni bilo še "par" dni danih? Ker toliko stvari se spomniš, ki so bile dogovorjene, načrtovane, pa tudi nenačrtovano spontane, ampak v nekem planu ... In dejansko se zaveš, da je pač... konec neke zgodbe. Game over man. Počivaj v miru in to je to. Nekateri bodo seveda ohranili spomin, spet drugi ne. Čeprav spomin tudi počasi bledi... 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Kaki so bli?


Odlični. Krompir sploh ni bil pomfri, ampak takšen v malce večjih krhljih (kao to zdaj popularno, a'la ameriški krompirček v meku). Plus to, da je bilo samih lignjev res konkretno več kot tega krompirja. In lignji niti slučajno niso bili varianta, kjer dobiš več ocvrtkov/testa (beri: moke in jajc). Navadne pariške sem namreč vzel. In za 7 € top večerja! NImam kaj za pripomnit.
Btw, zadnje čase imam nekaj težav z želodcem, ampak to mi je pa res ustrezalo in ni bilo nobenih težav tudi kasneje.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...