Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mladost norost ja. Enkrat je nekdo v jezi na najstnisko jebanje mamice kolegu zalučal sekiro, ki je za las zgrešila njegovo betico, kar je bil (če zdaj gledam za nazaj) prelomnica po kateri sem se začel oddaljevati od te družbe. Okoliška mladina smo zavzeli star nemški bunker in namesto, da bi šli v šolo, gor popivali in se zakajali. Nebroj zgodbic. Ena ljubših je, ko je kolega pripravil past za policaje, par ur kasneje pa se sam ujel vanjo in dobil enepar šivov v roko. 

 

Hehe ja, kar po potrebi pozabi človek tkole stvari, oziroma mamo dvojne standarde. Že pri sestri vidim (7 let mlajša), kaj šele pri otroku, kjer je razlika v letih še večja (plus čist drug odnos). Tko da se moram dostikrat nazaj drzat oziroma se opomnit, da ne morš kr od nekoga pričakovati neko razmišljanje, ki ga ti pri teh letih nisi imel in da postajas svoj fotr (oziroma si podedoval njegove slabe navade, ker se jih nisi zavestno odločil odnauciti) 

Povezava do prispevka

Mladost norost, tako kot praviš. Mi je pa vseeno fascinantno, da smo res marsikaj dali skozi brez večjih poškodb. Občasno ko se česa spomnim, mi je kar slabo. Npr. obdobje butastih petard, s katerimi smo dejansko izdelovali nevarne zadeve, ki so razbijale opeke, streljale iz železnih cevi (topniška varianta) itd. Pa paket 10 piratk smo recimo skupaj zalepili in okoli še konkretno acetona, da je bila zraven še konkretna dimna zavesa ... Uh. Če bi se tega danes lotil, bi po moje policija prišla v manj kot petih minutah. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Ne vem. Filing mi je pač bil in nek adrenalin. Pa všeč mi je bilo, ker sem bil res hiter in so gledalci ostali brez besed. :)

Če si nikoli nisi nič naredil si očitno bil prepočasen ali premalo pogumen, al pa brez konkurence. Jaz se tu nikoli nisem pametnega delal, smo pa enega peljali na urgenco. In ni variante, če si to recimo 30x delal na polno, da se 1x ne pičiš. Torej nek razlog je, da se nisi. Kolegi, ki so se to šli je mel pravico dol pritisnit onemu, ki je zastal... in tak so eni najebali pa se z gole zajebancije niso več šli. Torej, če si v tekmi sam zastal, ko si videl da nebo šlo...ti je tretji gor vdaril in direkt v prst.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 minutami:

Če si nikoli nisi nič naredil si očitno bil prepočasen ali premalo pogumen, al pa brez konkurence. Jaz se tu nikoli nisem pametnega delal, smo pa enega peljali na urgenco. In ni variante, če si to recimo 30x delal na polno, da se 1x ne pičiš. Torej nek razlog je, da se nisi. Kolegi, ki so se to šli je mel pravico dol pritisnit onemu, ki je zastal... in tak so eni najebali pa se z gole zajebancije niso več šli. Torej, če si v tekmi sam zastal, ko si videl da nebo šlo...ti je tretji gor vdaril in direkt v prst.


Ko sem začel s treningi sem se seveda večkrat udaril s topim nožem. Sem pa potem itak delal veliko veliko več kot 30x (lol) (s pravim nožem, seveda) in mogoče samo kdaj kakšna manjša ureznina. Nismo pa se igrali nekih tekmovanj. Škoda predvsem, da takrat nismo imeli teh smartfonov/kamer  da bi posnel. Zdaj tako pisati je skoraj brezpredmetno. Da pa se grem zdaj posnet pa je tudi no-go, ker sem malo zarjavel. 
Konec koncev: priznam, da sem bil pač malo nor (fukjen, bi rekel marsikdo) in sem vedno šel na vse ali nič. In sem imel pač vedno "srečo". In to je to.  Gremo dalje.. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Tak za brezveze je easy. Jaz ti pravim za runde al dnar. In ko recimo trije tekmujejo in en nekje zastane, ko ve da bi se piknil...majo tisti ko tekmujejo z njim pravico dol pritisnit. In tak smo meli par ljudi pri zdravniku 25 let nazaj. Če sse ne greš za nič kot ti praviš pa je blo dosti herojev. Saj na koncu koncev ni mel kaj izgubiti, če je vmes nehal al naredil sekundno pavzo. Če si vedel, da ti ma kdo pravico gor vdarit...pa si razmislil al it pičit frajerja al ne :D

Povezava do prispevka

Začel sem gledat en anime, sem googlal kao kaj so podobne scene DBZ leta 2020, mal za nostalgijo in gušt

 

Pa ker me boli grlo in kašljam, pa lih ne upam neki ful počet zunaj stanovanja :D 

 

My Hero Academia je pršlo ven na google searchu v glavnem

 

In sem dljal

 

Fak carinski anime. Sicer malo razpotegnjen, komot bi zrezali 60 % contenta ven, samo ko pa se začnejo fighti pa so bo la ni 

 

A je gledal kdo? 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

Jaz sem mislo tega gledat ampak sem koncal pri Vinland saga, ful ful priporocam!

Bom polurkal TNX

 

MHA pa sem sredi druge sezone (tm ko modelčki odlomijo hero killerja). A me čakajo še kaki hudi arci, al bo zdaj slabše (zdaj je malo dolgočasno, ker so bolj filler deli)

Povezava do prispevka
Doppelganger reče pred 6 minutami:

Ne igram, niti nisem probal, maš pa na Play Store free, če hočeš probat.


Kaj je to Play Store? Jaz bi sicer PC verzijo vzel, ker na iOS že itak imam (tam je free, samo mi ni na tablici/fonu tega za igrat). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...