Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ej nimam pojma, sem bil na enih kulturnih dogodkih (pa enem pogovoru z avtorjem neke monografije), ampak so bili vsi outdoor in nisem hangal s folkom po dogodkih. Poslušal pogovor in odšel varianta

 

Konec prejšnjega tedna me je začelo kuhat in malo telo v krču. Pol sem mislil, da je že boljše, danes pa me je spet na polno zakuhalo :D 

 

Ampak sem se itak izoliral v gospodinjstvo že par dni nazaj

 

Bomo vidli čuj

 

Če sem dobo korono, bom kar na vlada@rs.si spustil mejl, da je to še en razlog za ukinit kulturo in znanost v RS 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Dne, 30. 8. 2020 at 21:19:

Cerknica you say?

J' accuse bivšega uporabnika, kralja četrtkovih fantovskih večerov, izdatno podkrepljenih z malibu colami

@BoLhCa

Lej pač ne bit fouš ;) Drugače pa ja, kakšna mularija hoče pridt na seznam "I am fuckin dangerous!" haha

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 19 urami:

Bi glasoval, sam bodmo iskreni, premal sm igral teh iger. Zadnje pol leta sem neki igral, mislm, da je to mal premal, za neko oceno celotne generacije.


Eh... ti kar. Ne obremenjuj se s celotno generacijo, glasuj pač za to, kar ti je najbolj ostalo v "spominu".  ;) 

Povezava do prispevka

Celo poplavo iger imaš. Moj backlog je celo takšen, da še 1 leto ne bom rabim PS5 za tistih nekaj ekskluziv. Ziher se kaj najde, daj no... :) 
Btw, tudi Tomazek je glasoval za best soundtrack, pa je najprej jokal, da nima pojma kaj naj sploh navede. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

O faking obdobju govorimo, citiram naslovni post:  

Navedek

"Vse igre na vseh platformah, izdane med 15.11.2013 (aka pravim začetkom generacije; sorry wiiu, noben te ne mara) in 20. 9. 2020"


Samo ne mi rečt, da tu ni vsaj par naslovov, ki bi jih lahko izpostavili. To je Sedem f**** let. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

In pol napiše tole 

 

Navedek

Tukaj je samo za PC in C&C/Dune2 tip strategij.

 

 

S tem da ima C&C svojo temo 

 

 

 

Logika je bla, da so strategije & city buliderji v enem topicu, ki sem ga nalimal v RTS topic, glede na to da je interes po teh igricah lih ene 10 postov na mesec.  Če je interes za eno igro ful velik se pa odpre lasten topic, kar se je zgodilo z C&C in Civo. 

 

Zdej bomo mel dva topica in čez 2 meseca bosta oba nekje na 4 strani, dokler ne bo prišel nov indijanec in odprl novega topica za strategije, ker starega ne bo našel. Samo zato, da se slučajno builderji in konzole ne mešajo v čistokrven (in napol crknjen) PC RTS žanr :ododava:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...