Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ko smo že pri hrani... Slučajno sem v arhivu našel še eno fotko "moje" pizze na random zamrznjenem testu.  Takrat se mi je zdela še dokaj užitna, danes pa nisem čisto prepričan, če bi se je lotil z nekim veseljem. Več kot očitno je, da se z leti spreminjamo. Grand Master gor al pa dol.  :) 
 

pica.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz sem sicer malo "fauš" za to tvojo kračo (mmmm), ampak sem trenutno dokaj neješč. Neke težave z želodcem, al kaj vem. Rolica ali dve bosta največ, kar bom zdaj povečerjal. (rolica = v testu pečena slanina, čebula in malo sira , po "makedonsko", vse skupaj pa je zanemarljivo glede količine). 

Povezava do prispevka

Evo mal udarca pod pas, ampak vseeno, ker je fejst dec: DaCapo, moraš se mal v roke vzet zdravstveno zaradi otroka, če ne zaradi sebe. Meni je šel foter obirat gobe pri 24ih in ni bilo kul, pa si sploh nismo bili neki blizu al pa imel odnosa kot ga imaš očitno ti s sinom :)

 

Cool guy crknjen foter ki živi gangsta yolo lifestyle <<<<<<<< normalen ampak živ foter

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...